Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam takie pytanie o ile "oni" przedłużają ten maintenance przecież miał się skończyć o 11..
nie mówię tylko o tym tygodniu ale cały czas sobie przedłużają o parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 10:25, Gallbaroquo napisał:

Reinstalowałem grę, sciągnełem prosto z Launchera patcha 3.2.0 i wyskakuje mi taki błąd.


Edit: Prawie za każdym razem wyskakuje inny błąd

20100721122652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 12:49, the_bishop napisał:

buff w icc podskoczył do 30%.


Woot? a ile był przedtem bo nawet nie pamiętam z 20%?/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 12:55, Redjevel napisał:

> buff w icc podskoczył do 30%.

Woot? a ile był przedtem bo nawet nie pamiętam z 20%?/..


co 5% podskakuje, czyli wcześniej było 25%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda to co piszą na MMO-Champ, że dalej już nie podskoczy, tj te 30% to już max? A juz sobie ząbki ostrzyłem na Kingslayera na każdej postaci ;-)

Aha i przedłużone maintenance *szok i zaskoczenie*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 13:00, Azvar napisał:

Aha i przedłużone maintenance *szok i zaskoczenie*...


widziałeś co się wczoraj w US działo?
To było do przewidzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO mogliby te maintenace przełożyć na piątki u nas, sporo raiderów w piątki wieczorami nie grają wcale lub nie raidują, a w środy jak tak to maintenance jest wydłużane i są problemy z logowaniem, lagi itd to są same problemy potem z zebraniem składu na raid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 13:24, Azvar napisał:

IMO mogliby te maintenace przełożyć na piątki u nas, sporo raiderów w piątki wieczorami
nie grają wcale lub nie raidują, a w środy jak tak to maintenance jest wydłużane i są
problemy z logowaniem, lagi itd to są same problemy potem z zebraniem składu na raid...


Kiedyś było w piątki. Tylko że to się wiąże również z opóźnieniem patchy. W tej chwili różnica między nami a US to tylko kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 13:24, Azvar napisał:

IMO mogliby te maintenace przełożyć na piątki u nas, sporo raiderów w piątki wieczorami nie grają wcale lub nie raidują, a w środy jak tak to maintenance jest wydłużane i są problemy z logowaniem, lagi itd to są same problemy potem z zebraniem składu na raid...


Problem jest jeden - dziś maintenace i wprowadzanie patchy jest w ten sam dzień co reset rajdów. Gdyby maintenance było w piątek a reset w środy - co z patchami? np. taki buff ICC? miałby być dostępny od piątku dopiero? Nie wiem jak dokładnie wygląda sprawa z włączaniem rzeczy w patchach itd. Ale jak dotąd wszystkie zmiany wprowadzane były właśnie podczas przeglądu serwerów.. Nie wiem na ile możliwe jest np. dodanie patcha w piątek, ale tak by działał dopiero od środy i resetu rajdów..
Inaczej - część gildii by zapewne czekała na piątek by rajdować..

Wydaje mi się, że byłoby z tym więcej problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
mam pytanie ,a mianowicie po dłuższej nieobecności w świecie WoW chciałem zalogować się na europe battle net i po wpisaniu account i password , ów bn chce ode mnie kod uwierzytelniający, czy muszę ponieść dodatkowe opłaty, czy to jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś uzyskał dane do Twojego konta i założył Ci authenticator na konto. Innymi słowy - ukradli Ci konto. Ale spoko - konto powinno dać się odzyskać - po prostu skontaktuj się z Blizzardem (telefonicznie przez skype, lub poprzez formularz na stronie www).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chciałem zainstalować WoWa na laptopie z systemem Vista i... Kiedy whrywałem patcha 3.3.0 wyskakuje taka wiadomość.

The file "C:\Program Files\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)


Potraficie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpal launcher/patcha jako administrator (prawy przycisk myszy na ikonkę i "Uruchom jako administrator").
Sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 13:05, CH1CKEN napisał:

Odpal launcher/patcha jako administrator (prawy przycisk myszy na ikonkę i "Uruchom jako
administrator").
Sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku ;P



Heh wielkie dzięki;p nie wpadł bym na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiegoś dps metera (samego) no i prostego w użyciu wystarczy mi tylko żeby pokazywało ile robię dps :d i na ekran żeby mi nic nie właziło za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 18:55, Redjevel napisał:

Poleci ktoś jakiegoś dps metera (samego) no i prostego w użyciu wystarczy mi tylko żeby
pokazywało ile robię dps :d i na ekran żeby mi nic nie właziło za bardzo :D


Recount.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząć przygodę retri paladynem w PvP, i tutaj kieruje do was pytanie:
czy paladyn pod retri daję sobie radę na 2v2? i w jakich setupach jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się