Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 20:33, Azvar napisał:

Niedawno wylevelowałem sobie palka i kupiłem Dual Specialization z zamiarem wypróbowania
Protection (czyli tankowania), ale coś nie mogę się za to zabrać. Ktoś może z własnego
doświadczenia napisać jak się tankuje palkiem, a przede wszystkim jakiego Seala się używa
? :) Obecnie tylko lvl 46, mam spore doświadczenie tankowania warriorem, więc bez elementarnych
porad mi tu prosze :P

to nie żadna czarna magia ogólnie, wyżej już "sposoby" gry palem zostały opisane... dobitnie
jedyne co moge dodać to: pomimo tego że nie healujesz to jednak możesz bardzo wspomóc grupe mouseover cleansem czy handami więc w krytycznych sytuacjach gdy tank czyści debuffy (np te z PoS''a bolą) a healer może zająć sie wyłącznie leczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 21:29, struksik napisał:

Mógłby mi ktoś z was zarzucić jakiś dobry build PvP dla Retri paladyna? chodzi mi o max
dmg, typowy na BG no i najważniejsze pytanie czego mam używać? cały czas grałem palem
w holy i po przejsciu na retri dosłownie zgłupiałem :P nie ogarniam :D

http://www.wowhead.com/talent#sV0bZVGzZVfbxbIuGdIbsu to jest "topowy" jeżli jednak posiadasz shadowmourne i jakiś kewl pve gear który możesz wmieszać w pvp, wywal punkty z imp bom i wrzuc w vindication
po 1 polecam addon "powerauras" i zrobienie sobie w nim aury informującej o procu "the art of war", proc ten daje możliwośc użycia flash of light lub egzorcyzmu (15s cd) jako instant, pamiętaj o odświeżaniu na sobie sacred shielda zawsze cośtam zaabsorbuje tego dmg

Dnia 18.07.2010 o 21:29, struksik napisał:

a i do czego są te wszystkie rodzaje "judgement of ..."?

judgementy dają różne skutki zależnie od tego jaki użyjesz są 3 rodzaje:
justice- twój "główny" w pvp, "spowalnia" przeciwnika do 100% speeda, czyli generalnie sprowadza jego szybkość poruszania sie do normalnej szybkości poruszania się bez gemów/enchantó/talentów/skili więc biorąc pod uwage że sam masz +15% z talentów, daje to efekt pewnego rodzaju spowolnienia przeciwnika więc łątwiej ci go uderzyć, dodam tylko że o ile na locku raczej nie będziesz chciał użyć justica, to jest to mus na ferali (i druidów ogólnie, szamanów rónież, rogali zwłaszcza na sprincie)
light- zakłada debuff na przeciwnika który leczy osoby atakujące tegoż przeciwnika, używasz kiedy nie jest to drut/szaman oraz nie masz problemów z maną
wisdom- podobnie jak light lecz zamiast leczenia "daje mane", biorąc pod uwage że tego heala z lighta nie ma za wiele jest to 2 w kolejności po justice jaki powinienś użyć

Dnia 18.07.2010 o 21:29, struksik napisał:

dziekuje z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 15:29, Redjevel napisał:

Ja bym radził kupować pety/recipy i sprzedawać je na ah wystarczy około 20 minut na to poświęcić i ma się na 1 dzień około 1kg


Niestety to nie wszędzie działa..
Recki ze sklepów uda się sprzedać raz czy dwa, po kilka golda wiecej niż się je kupiło.. Zwykle wystawiając po parę razy..
Wystawiałem rzadkie hatchlingi - te które trzeba farmić - nie chciały schodzić, w końcu zrezygnowałem i sam się ich wyuczyłem..

Mining + skinning to naprawdę "no brainer" przy zarabianiu. Przychód jest przewidywalny i łatwy w osiągnięciu. Ore czy bary zawsze są potrzebne i zawsze schodzą. Osobiście uważam, że to najlepsza metoda, zwlaszcza dla kogoś nie obeznanego z AH, potrzebami rynku, potrzebami konkretnych profesji (bo są recki, które są bardzo przydatne przy levelingu i sam za nieco zawyzóne ceny kupowałem - ale mnóstwo jest crapu, który nie zejdzie nawet za 1c)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druid wymiata omg wbiłem na 60 lvl i zakupiłem dual speca by wypróbować DPS tak więc to jest najlepsze co spotkałem
http://www.maxdps.com/druid/moonkin.php

byłem nawet 1 w dps gdy zapomniałem kupić skille np Insect Swarm gdyż miałem to na 1 randze :D

a na dodatek znowu udało mi sięsprzedać turbo charged flying machine za 2k i jeszcze rano odebrałęm 1 k z mailboxa za sprzedaten mana wyrmling i obsidian hatchling :D nie wiem dlaczego ludzie to kupują jak można to znależ ćobok w shopie za 45 g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam takie coś (unadorned seal of ascension) i nie wiem co to robi:P Ktoś mi to wyjaśni? Szukałem na necie informacji o tym ale nic nie znalazłem czego bym już o tym nie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 18:29, kuki288 napisał:

Hey, mam takie coś (unadorned seal of ascension) i nie wiem co to robi:P Ktoś mi to wyjaśni?
Szukałem na necie informacji o tym ale nic nie znalazłem czego bym już o tym nie wiedział...


http://www.wowhead.com/quest=4742

Jest to quest item z musisz jeszcze zebrac trzy gemstone''y co pokazuje ten link i oddać go Vaelan''owi ( http://www.wowhead.com/npc=10296) o ile pamietam mozesz miec problem ze znalezieniem go,ale na wowheadzie powinno byc napisane jak go znalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 18:41, Saref napisał:

> Hey, mam takie coś (unadorned seal of ascension) i nie wiem co to robi:P Ktoś mi
to wyjaśni?
> Szukałem na necie informacji o tym ale nic nie znalazłem czego bym już o tym nie
wiedział...

http://www.wowhead.com/quest=4742

Jest to quest item z musisz jeszcze zebrac trzy gemstone''y co pokazuje ten link i oddać
go Vaelan''owi ( http://www.wowhead.com/npc=10296) o ile pamietam mozesz miec problem
ze znalezieniem go,ale na wowheadzie powinno byc napisane jak go znalezc:)


Hmm ale zeby to zdobyc musze zaplacic 988 golda... czy jest to warte tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 18:53, kuki288 napisał:

Hmm ale zeby to zdobyc musze zaplacic 988 golda... czy jest to warte tego?


Jest to quest, attonement wymagany niegdyś do wejścia do Upper Blackrock Spire. Dziś nie jest on do niczego wymagany. Robisz go for fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 18:53, kuki288 napisał:

Hmm ale zeby to zdobyc musze zaplacic 988 golda... czy jest to warte tego?


Jak to 988 golda? Na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 18:24, Redjevel napisał:

Druid wymiata


Moonkini mają jeden chory talent, który w odpowiednich okolicznościach winduje ich dps w kosmos. Moonkin z początkowym sprzętem na 80-tce potrafi dzięki Starfall zrobić lepszy dps niż postacie ze sprzętem z początu ICC na raptem czterech mobach. Wadą jest to, że ma spory zasięg i potrafi niechcący trafić jeszcze kogoś i spullować. Ale jeśli nie ma takiego niebezpieczeństwa, to Starfall zamiata i nie zostawia wiele innym klasom.

Dnia 19.07.2010 o 18:24, Redjevel napisał:

rano odebrałęm 1 k z mailboxa za sprzedaten mana wyrmling i obsidian hatchling :D nie
wiem dlaczego ludzie to kupują jak można to znależ ćobok w shopie za 45 g :D


Jeśli sądzić po MMO, to ludzie są generalnie idiotami, a każdy z nas ma ponadprzeciętny intelekt. ;-) Co prawda nie w WoW, ale widywałem już gości którzy kupowali materiały na kilkukrotnym przebiciu gdy sprzedający stawał tuż obok vendora. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 22:06, Azvar napisał:

> Hmm ale zeby to zdobyc musze zaplacic 988 golda... czy jest to warte tego?

Jak to 988 golda? Na co?



Nie wiem, pod spodem pisze Required 988 i znaczek złotej monety... cyz coś w tym stylu.

Na co? Sam chcę o to zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 09:20, kuki288 napisał:

Nie wiem, pod spodem pisze Required 988 i znaczek złotej monety... cyz coś w tym stylu.


Gdzie pod spodem? Na zalinkowanych stronach nic takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 10:16, Daimon_Frey napisał:

> Nie wiem, pod spodem pisze Required 988 i znaczek złotej monety... cyz coś w tym
stylu.

Gdzie pod spodem? Na zalinkowanych stronach nic takiego nie widzę.


No normalnie wezme najade kursorem na ikonkę tego i mi sie tam wy świetla opis którki który masz na linku i pod spodem właśnie to że rekwiruje 988 g;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez ostatnio macie spore pingi? Gra pvp straciła dla mnie sens gdy csy latają 3/4 czasu w powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna zrobic copper bar? Mam mining, mam copper ore w sporych ilosciach, ale nie mam pojecia jak zrobic z tego bar. Dzieki za odp co gdzie mozna sie nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 17:12, ThoruS napisał:

Jak mozna zrobic copper bar? Mam mining, mam copper ore w sporych ilosciach, ale nie
mam pojecia jak zrobic z tego bar. Dzieki za odp co gdzie mozna sie nauczyc :)


Powinienes mieć w spellbooku taką umiejętność jak smelting:), domyslnie o ile mnie pamięc nie myli to przycisk P lub na dole ikonka ksiazki. Tam mozesz przetapiać ore na bar,ale pamiętaj,że musisz być w poblizu kowadła np. w Ironforge to centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się