Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mi Blizzard downloader sciagnal 84% i sie zatrzymal.. Nie ciagnie nic, a linki ''''If u have problem with downloadnikg'''' nie dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:33, mic02 napisał:

Mi Blizzard downloader sciagnal 84% i sie zatrzymal.. Nie ciagnie nic, a linki ''''If u have
problem with downloadnikg'''' nie dzialaja...

to jest jakis ogolny blad. ja mam napis :
The Tracker is not Responding
Your Computer appears behind Firewall
cos sie zawalilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej będzie jeszcze dziś pisze do blizzarda. ja za to płace a oni sobie w kulki leca. niech mi tera zwroca zmarnowany czas na sciaganie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:34, mic02 napisał:

Widze ze duzo osob ma ten sam problem: The tracker is not responding...
Chyba jeszcze poczekamy.


Mysle ze innego wyjscia nie macie.
Posty typu "nie moge sciagnac" sa bez sensu. Wkoncu to nie pierwszy patch i takie problemy bywaly a zawsze konczylo sie happy endem. kkthxbye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

84% to tyle ile mogło się ściągnąć w tle podczas gry w WoWa.
Tracker nie odpowiada, to się zgadza
To że szybko nagle się podniosło to wcale nie oznacza że w tym momencie pobrałeś te pliki, tylko to że program sprawdził czy pobrane wcześniej pliki są poprawne.
Komunikat o Firewallu dotyczy konfiguracji twojej sieci i zainstalowane programy typu firewall nie mają nic do rzeczy. Nic w związku z tym nie zmienisz (na to ma wpływ tylko twój usługodawca internetowy). Może to trochę spowolnić połączenie p2p, ale to i tak nie działa, bo tracker blizzarda nie odpowiada :P
Co jakiś czas można dostać część patcha (0.25 MB) bezpośrednio przez HTTP Direct Download (idzie tym Blizz DLem). Po godzinie ściągania mam 5.75 MB :P (88%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy Macie może problemy z zainstalowaniem Patcha 1.11?

Mi instalacja zatrzymuje sie na 84%/127 MB i dalej nie chce sie ruszyć.

Czy wiecie co sie dzieje i jak to naprawić?

z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mozna częśc było wcześniej zassac. aale wtedy mialem ten sam problem i skonczylo sie na 7% a w tym czasie w wow ciągle grałem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie spokojnie poczekac aż ludzie pościągają... i nie będzie takiego gówna na serverach wowa... wiedzą że tyle ludzi gra to czemu nie zrobią jakiś osobnych miejsc gdzie można sciągnąc... albo nie powrzucaja patchów na gamershell itp... na strony z grami... pozdro... caly blizz... ma wszsytko w dup* pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wprowadził torrentowe rozporwadzanie patchy, po to właśnie żeby przyspieszyć ściąganie (osoby które już ściągnęły część, jednocześnie udostępniają to co już ściągnęli. Problem w tym że padł serwer tracker, który jest w sieci torren centrum nawiązywania łączności, więc przez to wszyscy oblegają jeden serwer HTTP który jako jedyny posiada ten plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:07, Michal256 napisał:

Blizzard wprowadził torrentowe rozporwadzanie patchy, po to właśnie żeby przyspieszyć ściąganie
(osoby które już ściągnęły część, jednocześnie udostępniają to co już ściągnęli. Problem w
tym że padł serwer tracker, który jest w sieci torren centrum nawiązywania łączności, więc
przez to wszyscy oblegają jeden serwer HTTP który jako jedyny posiada ten plik.


Im servery zawsze padają gdy nowy patch sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Blizzard Background Dowloader doszedł gdzieś do kilkudziesięciu procent i dalej pokazywał: This download is not authorized. Dziś o 12:00 zacząłem ściągać 1.11 i po Restarcie gry gdy pojawił się Blizzard Downloader to jakieś 35 MB juz miałem na dysku, bo pojawiło się Checking do tych 35 MB, potem już Downloading, a ja wybyłem z domuo jakiejś 12:30, jak wróciłem o 14:15 to miałem już 70% w Blizzard (nie pamiętam jak on ma :D, nie downloader tylko ten drugi) i teraz już mam wszystko. Tylko czekam aż serwy przestaną meć DOWNa :D
PS. Warto zauważyć iż korzystam z Neo 256 (vide lagi sprzed pół roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od osób które już ściągnęły patcha że wciąż jeszcze nie działają serwery realmów (lista jest pusta). Więc nie ma pośpiechu z tym patchem jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:50, Michal256 napisał:

Dowiedziałem się od osób które już ściągnęły patcha że wciąż jeszcze nie działają serwery realmów
(lista jest pusta). Więc nie ma pośpiechu z tym patchem jak narazie.


Potwierdzam, lista pusta, a nawet strona status realms u mnie niedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:54, Adam2006 napisał:

Potwierdzam, lista pusta, a nawet strona status realms u mnie niedziala.


Strona WoWa to wogóle nie działa :P Właśnie udało mi się ściągnąć tego klienta i instaluje patcha. Mam nadzieję że serwery ruszą o jakiejś sensownej godzinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się