Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To ja mam takie dziwne pytanie:

Otóż zamierzam grać Taurenem Shamanem i szukam servera...patrząc na www.warcraftrealms.com spostrzegłem, że najmniej w świecie WoWa jest Shamanów....i tutaj moje pytanie:

Słyszałem, że Paladyni w WoWie są najczęściej odbierani jako nooby, leszcze itp. ...czy taka sama opinia jest związana z Shamanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: jezeli kupie gre to od razu moge grac przez 30 dni a dopiero pozniej oplacic abonament na kolejny miesiac, czy oprocz kupna trzeba oplacic abonament natychmiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 19:53, Slave napisał:

mam pytanie: jezeli kupie gre to od razu moge grac przez 30 dni a dopiero pozniej oplacic abonament
na kolejny miesiac, czy oprocz kupna trzeba oplacic abonament natychmiast?

nie. musisz podac tylko numer karty żeby potwierdzic wiarygodnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 19:51, pawn77 napisał:

na jakim servie grają polacy? i która rasa i klasa ma najwięcej zaklęć i najlepszych? i którą
z tych się gra najlepiej?


Z tego co wiem to prawie na każdym:) Ja gram na Ravenhold RPPvP po stronie aliantow jest sporo polakow:) nie wiem jak horda:P Na Vashj PvP tez sporo ale to stary serwer i dla kogos nowego nie polecam.. No i na Venture Co. RPPvP tam jest tez bardzo duzo polakow..:)

Nie ma klasy i rasy ktora jest najlepsza i ma najlepsze to i to:) wszystkie klasy sa wyrownane i zrównoważone;) A którą sienajlepiej gra? Kwestia gustu:) to już zależy od ciebie kim lubisz grać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki. mam jeszcze jedno pytanie: wersja gry to 1.10.02 a mimo to, w tle sciagal sie jakis 127 MB patch. jednak kiedy skonczyl sie pobierac nic nowego sie nie zainstalowalo. wiem, ze jest patch 1.11 ale chyba w fazie testow, bo na serwerze gram.pl ez go jeszcze nie ma. wiec co sie sciagalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 20:06, Slave napisał:

dzieki. mam jeszcze jedno pytanie: wersja gry to 1.10.02 a mimo to, w tle sciagal sie jakis
127 MB patch. jednak kiedy skonczyl sie pobierac nic nowego sie nie zainstalowalo. wiem, ze
jest patch 1.11 ale chyba w fazie testow, bo na serwerze gram.pl ez go jeszcze nie ma. wiec
co sie sciagalo?

sprawdź na stronce blizza przyznam się że nie grałem o 2 tygodni jak nie lepiej z braku czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shaman jest super uber meha wymiataczem jak cie zobaczy ktoś na twoim levelu albo niszym to pewnie zwieje.Shaman jest spoko a Paladyna na serverach Rp raczej nie wyzywaja bo tam sa raczej inteligetni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 20:06, Slave napisał:

dzieki. mam jeszcze jedno pytanie: wersja gry to 1.10.02 a mimo to, w tle sciagal sie jakis
127 MB patch. jednak kiedy skonczyl sie pobierac nic nowego sie nie zainstalowalo. wiem, ze
jest patch 1.11 ale chyba w fazie testow, bo na serwerze gram.pl ez go jeszcze nie ma. wiec
co sie sciagalo?


Ściągał sie patch 1.11 . Niejest jeszcze aktywny, poprostu dali możliwość wcześniejszego ściągnięcia, żeby niebyło obciążeń w dniu wydania patcha jak wszyscy będą jednocześnie zasysać łatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 10:07, L33T napisał:

> Mam takie pytanie, jakie macie opuzinienie u mnie oscyluje miedzu 300 a 400 ms?
hmm sporo ja mam od 57-167/200. Może sprawdź czy nie masz pluskiew które spowalniają łącze.


Lacze mam 6 MB wiec niepowinno byc z tym problemu tylko to, ze mieszkam za oceanem :/ ale niewiem czy to moglo by byc problemem bo gralem w inne MMO i wszystko chodzilo normalnie.

A jakimi programami moge to sprawdzic czy nie mam pluskiew? Sprawdzalem jak narazie MKS_virem i Avastem! i nic nie wykryly.

Czy moze miec to zwiazek z sciaganiem sie patcha w tle, poniewaz zazwyczaj jak cos sciagam chociby nieuzywalo nawet polowy lacza to mi wszystko zwalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za dwa posty pod rzad ale zaniedlugo wychodze i nie wiem czy mi ktos odpowie poziniej.

Na jakich gracie serwerach, poniewaz moze Dragonmaw ma jakies problemy wiec chcialbym sprawdzic tez na innych i porownac z kogos opinia. Wiem o: Vashj, Doomhammer no i wspominaliscie o Venture ale tego niewiem czy jestem slepy ale nie moge znalesc na liscie serwerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 22:05, roctez napisał:

Sry za dwa posty pod rzad ale zaniedlugo wychodze i nie wiem czy mi ktos odpowie poziniej.

Na jakich gracie serwerach, poniewaz moze Dragonmaw ma jakies problemy wiec chcialbym sprawdzic
tez na innych i porownac z kogos opinia. Wiem o: Vashj, Doomhammer no i wspominaliscie o Venture
ale tego niewiem czy jestem slepy ale nie moge znalesc na liscie serwerow.


Aerie Peak, całkiem sporo Polaków i miła atmosfera.
Ludzki Wojownik 9 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje napisac to juz wczesniej lecz pozwole sobie ponowic zaproszenie w zwiazku z Twoim postem. Gramy na serwerze Darksorrow po stronie Hordy i jak na chwile obecna Nasza Gildia liczy 75 postaci. Jestesmy czysto polska Gildia, zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 22:00, roctez napisał:

Czy moze miec to zwiazek z sciaganiem sie patcha w tle, poniewaz zazwyczaj jak cos sciagam
chociby nieuzywalo nawet polowy lacza to mi wszystko zwalnie?


Tak, to może być to. Jeśli będzie sprawiać naprawdę dużo problemów to sugeruje to wyłączyć i odpalić bezpośrednio z pliku Backgrond Downloader w folderze z grą, kiedyś w momencie kiedy nie grasz (na przykład na noc :P). Bardzo prawdopodobne że w tą lub następną środę wprowadzą tego patcha na oryginalne serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2006 o 17:27, Patren napisał:

Słyszałem, że Paladyni w WoWie są najczęściej odbierani jako nooby, leszcze itp. ...czy taka
sama opinia jest związana z Shamanami?


Malo osob ocenia i wyrabia sobie opinie o graczach tylko po klasie jaka wybrali. Na przyklad humans paladins nie zawsze są noobami, chociaz duzo dzieci nie znajacych czesto angielskiego gra właśnie nimi. Mialem kumpla na serwerze paladyna, ktory byl naprawde dobrym graczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasy takie jak paladyn, szaman, druid są klasami bardzo ciężkimi w opanowaniu. Niestety - wiele osób nie jest w stanie podołać temu zadaniu, dlatego grają jak grają. Trzeba wielu godzin spędzonych przed WoWem żeby nauczyć się grać. Natomiast jak ktoś umie grać swoją klasą to jest on naprawdę wiele warty w grupach. Trzeba uważnie się uczyć umiejętności swojej klasy na etapie levelowania, tak żeby potem po dobiciu levelu 60 nie było wpadki. Jeżeli pokażesz się z dobrej strony to goście z twojego teamu zapamiętają cię, ale prawdopodobnie zachowają to dla siebie. Jeśli dasz plame, to bardzo szybko rozejdzie się słowo krytyki wśród innych graczy.

I dodam jeszcze że nie tylko hybrydowymi klasami można nawalać. Zdażają się ekstremalne przypadki hunterów którzy nie umieją kontrolować swojego peta. No ale to już naprawdę nie rozumiem jak tak można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto ma poradnik do WoW -a? i kto poleca mi jakąś Dobrą rase i klase? proszę nie piszcie że gram tym co mi pasuje! Która rasa ma lepsze zaklęcia, łatwiejsze do zdobycia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne zaklęcia nie są "latwiejsze do zdobycia", żadne nie są "lepsze", graj tym co ci pasuje. Oklepana formułka, ale jeśli oczekujesz, że jest jakaś cudowna klasa, która rozkłada wszystkie inne na łopatki pod każdym względem, to się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wypytywać na forum zrób kilka postaci i sprawdź jak się nimi będzie grało. Co prawda częśc osób uważa, że powinno się mieć tylko jedną postać, ale... bez przesady, żeby sprawdzić jak będzie wystarczy dobić do 15 poziomu, a to są dwa dni gry.

Z mojego doświadczenia wynika, że jęsli chodzi o ilość zgonów na dzień najłatwiej się gra hunterem a najtrudniej priestem, jednakże ten ostatni ma ułatwiony dostęp do fajnych przedmiotów, ponieważ jest bardzo chętnie zapraszany do grup instancyjnych - i to nawet jeśli ma trochę za niski poziom.

Stosunkowo łatwo gra się postaciami chodzącymi w ciężkich zbrojach, mag zadaje nawiększe obrażenia ale jest też bardzo podatny na zgony. Warlock najfajniej wygląda i sprawdza się zarówno w grupie jak i solo. Szamanem grało mi się ciężko dopóki nie uświadomiłam sobie, że jak kupię tarczę to będę miała dwa razy wyższy armor. ;-)

Wszystkie klasowe umiejętności kupuje się u trenera, nie ma wyszukiwania zwojów z czarami (z nielicznymi wyjątkami). Postacie używające ubrań są mniej zależne od sprzętu niż wojownicy i paladyni dla których dobra zbroja i broń to podstawa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram nieumarłym worlockiem. ale co to są za zaklęcia?:
-Miecz przecięty na pół - przy 4 levie
-Twarz z której się krew wylewa - też czwarty lev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się