Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2006 o 15:01, pawn77 napisał:

ktoś mi odpowie?


Napisz może chociaż nazwy tych czarów, bo po takim opisie jak zrobiłeś to ciężko Ci pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Course o Weakness czyli klątwa słabości jak sama nazwa wskazuje zmniejsza zdolności bojowe przeciwnika. Corruption natomiast sprawia, że przeciwnik otrzymuje przez pewien czas obrażenia - na 1 poziomie 40 w ciągu 12 sekund.
A tak poza tym to jeśli ja mogłam to przeczytać i pojąć jesienią zeszłego roku, zanim zaczęłam chodzić na angielski (słownik to fajna rzecz) to Ty także mógłbyś się postarać - szczególnie że w trakcie gry będzie sporo tekstu do przeczytania. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 07:04, Kret1977 napisał:

Miałem okazje napisac to juz wczesniej lecz pozwole sobie ponowic zaproszenie w zwiazku z Twoim
postem. Gramy na serwerze Darksorrow po stronie Hordy i jak na chwile obecna Nasza Gildia liczy
75 postaci. Jestesmy czysto polska Gildia, zapraszam serdecznie!


A jaka masz ksywke na tym serwie i do kogo mozna sie zglaszac no i czy przyjmujecie noobkow na 1 lvl bo musial bym tworzyc nowa postac i musial bym ponownie robic moj 3 lvl? 8D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:53, roctez napisał:

> Miałem okazje napisac to juz wczesniej lecz pozwole sobie ponowic zaproszenie w zwiazku
z Twoim
> postem. Gramy na serwerze Darksorrow po stronie Hordy i jak na chwile obecna Nasza Gildia
liczy
> 75 postaci. Jestesmy czysto polska Gildia, zapraszam serdecznie!

A jaka masz ksywke na tym serwie i do kogo mozna sie zglaszac no i czy przyjmujecie noobkow
na 1 lvl bo musial bym tworzyc nowa postac i musial bym ponownie robic moj 3 lvl? 8D


Szukaj jak co Wbijacz, to ja w we wlasnym awatarze, badz Nasz GM: Mortycja:)
W swoim wczesniejszym poscie wkleilem tez linka do naszego Forum.Co do levelu obecny level cap to 20,ale moze zostanie obmizomy ze wzgledu na BG w przedziale 10-19, tak by juz na tym levelu mozna bylo gildyjnie tam zagladac.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 17:27, Patren napisał:

To ja mam takie dziwne pytanie:

Otóż zamierzam grać Taurenem Shamanem i szukam servera...patrząc na www.warcraftrealms.com
spostrzegłem, że najmniej w świecie WoWa jest Shamanów....i tutaj moje pytanie:

Słyszałem, że Paladyni w WoWie są najczęściej odbierani jako nooby, leszcze itp. ...czy taka
sama opinia jest związana z Shamanami?


Shaman i Paladyn sa bardzo trudni do ubicia zwlaszcza na nizszych poziomach i moze przez to duzo poczakujacych graczy nimi gra. Z tego co zauwazylem Paladyni w koncowych instancjach (MC, BWL, ZG, Onyxia) lecza na rowni z priestami i druidami, a ich buffy sa niezastapione. Mam wiec ogromny szacunek do tej klasy. Nie wiem jak sytuacja wyglada przy Szamanach bo zwierzetami nigdy nie gralem :P Ale Szamanow jest duzo, nie patrz na te staty, ja w praktyce Ci mowie ;p (druid roolez ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 12:09, asfodel napisał:

Co prawda częśc osób uważa, że powinno się mieć tylko jedną postać, ale... bez przesady, żeby sprawdzić
jak będzie wystarczy dobić do 15 poziomu, a to są dwa dni gry.


Ta część osób jest w błędzie;)
Ja zacząłem grać Human Warriorem i doszedłem do 33lvl-u. Na tyle niedobrze grało mi się tą klasą, że utworzyłem 3 nowe: Gnome Mage, Night Elf Druid i Dwarf Priest. I tu przyszło olśnienie. DRUID - został moją główną postacią, jako pierwszą wyciągnięta na 60 level i rank 9 PVP. Później NE Hunter, a niedawno NE Priest.
Human Warrior, Gnome Mage, Dwarf Priest i kilka innych postaci pożegnało się na dobre z WoW;)

Testujcie, sprawdzajcie - szkoda czasu i nerwów na granie nielubianą przez Was klasą/rasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podac adres forum poniewaz chyba zapomniales zapodac linka.
I takie pytanie czy macie do gildii jakis chetnych co dopiero zaczeli i chcieli by na party pojsc?

Slownik dobra rzecz, a google rowniez moze pomoc leniwym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie z serii noobowatych i proszę o wyrozumiałość:

Otóż mam zamiar grać druidem (zrezygnowałem z Shamana ;P ) i będę raczej Feral Druidem...niestety wyczytałem, że podobnież jeśli Drut nie ma napakowane w Restoration to go na Instance nie wezmę bo on tylko może być jako Healer tam...czy to prawda? i czy mając np. build 0/31/20 mam szanse na normalne uczestniczenie w instancach?
Z góry dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 23:53, Patren napisał:

Otóż mam zamiar grać druidem (zrezygnowałem z Shamana ;P ) i będę raczej Feral Druidem...niestety
wyczytałem, że podobnież jeśli Drut nie ma napakowane w Restoration to go na Instance nie wezmę
bo on tylko może być jako Healer tam...czy to prawda? i czy mając np. build 0/31/20 mam szanse
na normalne uczestniczenie w instancach?


Szanse sa zawsze zwlaszcza, ze druidow zwykle malo jest. Nie ma sie co jednak czarowac - jak beda mieli do wyboru druida restoration i feral to domysl sie kogo wybiora :)
Feral na pewno bedzie dobry do nabijania poziomow i we wczesniejszych dungeonach nie bedzie mial problemu, a na 60 poz w razie czego mozna zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za szybką i konkretną odpowiedź

Tak też chyba zrobię, tylko problem w tym, że nawet i na 60lvl będę miał ochotę na PvP a Feral z reguły jest do tego najlepszy ^^
Ale może to jakoś wyważę no i podobnież Innervate w nowym patchu ma być umiejętnością , której można się nauczyć bodajże od 40 lvl-a, a nie tylko z Talentów więc będzie łatwiej ^^

I jeszcze jedno...słyszał ktoś o servie Grim Batol? Bo właśnie tam będę grał i nie wiem czy to dobry wybór ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:12, Patren napisał:

Aha, dzięki za szybką i konkretną odpowiedź

Tak też chyba zrobię, tylko problem w tym, że nawet i na 60lvl będę miał ochotę na PvP a Feral
z reguły jest do tego najlepszy ^^
Ale może to jakoś wyważę no i podobnież Innervate w nowym patchu ma być umiejętnością , której
można się nauczyć bodajże od 40 lvl-a, a nie tylko z Talentów więc będzie łatwiej ^^

I jeszcze jedno...słyszał ktoś o servie Grim Batol? Bo właśnie tam będę grał i nie wiem czy
to dobry wybór ;P


wiem tylko ze tam jacys Polacy graja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:12, Patren napisał:

I jeszcze jedno...słyszał ktoś o servie Grim Batol? Bo właśnie tam będę grał i nie wiem czy
to dobry wybór ;P


Graj na tym co ja i kret1977, Darksorrow. Osiaglem magiczny 6 lvl (w sumie kazdy jest magiczny). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 23:18, Hill napisał:

słownik, słownik, magiczna żecz im więcej przeczytasz tym więcej wiesz :)


Y - święte słowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 23:36, roctez napisał:

Moglbys podac adres forum poniewaz chyba zapomniales zapodac linka.
I takie pytanie czy macie do gildii jakis chetnych co dopiero zaczeli i chcieli by na party
pojsc?

Slownik dobra rzecz, a google rowniez moze pomoc leniwym. ;)


Oto jeszcze raz adres Naszego forum www.stillmoving.cerberus.pl
Gildi juz jest i jak pisalem powoli rosniemy w sile, wszytsko w imieniu Hordy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się