Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2006 o 18:51, pawlo131 napisał:

Ile kosztuje miesięczny abonamęt? I czy jest takie coś jak darmowy pierwszy miesiąc gry?

Abonament miesięczny kosztuje 12,99 euro, czyli coś koło 50 zł. Przy zakupie gry masz wliczony miesiąc gratis. Jeśli chcesz spróbować 10 dni WoWa za darmo, to masz to tu: http://teaser.wow-europe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 18:26, Maxi33 napisał:

Ktory z talentów jest najlepszy dla palla?Holy?
PS:Do lvlowania


holy jest do leczenia. Oczywiscie leczenie nie pomoze Ci zbytnio w walce z mobami.

Retribution polepsza damage i pozwala na szybsze zabijanie (chociaz to paladyn, wiec i tak nie beda to zbyt duze obrazenia :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 19:19, CH1CKEN napisał:

> Ile kosztuje miesięczny abonamęt? I czy jest takie coś jak darmowy pierwszy miesiąc gry?

Abonament miesięczny kosztuje 12,99 euro, czyli coś koło 50 zł. Przy zakupie gry masz wliczony
miesiąc gratis. Jeśli chcesz spróbować 10 dni WoWa za darmo, to masz to tu: http://teaser.wow-europe.com/


A właśnie - kiedyś chciałem wypróbowac WoW''a przez 10 dni za darmo - wszystko ładnie, pięknie, dostalem klucz na maila, ale... podczas zakładania konta zostalem zapytany o numer karty kredytowej i jej rodzaj ;O
Darmowe, huh? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2006 o 20:41, XardasiK napisał:

A właśnie - kiedyś chciałem wypróbowac WoW''a przez 10 dni za darmo - wszystko ładnie, pięknie,
dostalem klucz na maila, ale... podczas zakładania konta zostalem zapytany o numer karty kredytowej
i jej rodzaj ;O
Darmowe, huh? :D



u mnie nie dziala ta rejestracja 10 dniowa, chcialem przed zakupem pograc sobie, przyszedl mi na email klucz zarejestrowalem wszystko ladnie, wchodze do gry i nie ma takiego konta.. wchodze na strone zeby zobaczyc na konto i nie ma takiego konta.. nawet adresu email nie pamietaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2006 o 21:12, Kazumek napisał:

u mnie nie dziala ta rejestracja 10 dniowa, chcialem przed zakupem pograc sobie, przyszedl
mi na email klucz zarejestrowalem wszystko ladnie, wchodze do gry i nie ma takiego konta..
wchodze na strone zeby zobaczyc na konto i nie ma takiego konta.. nawet adresu email nie pamietaja:/

Nie mówcie już że nie działa... Kolega pograł na trialu i teraz juz 40 lvl ma :))
Poprostu trzeba poczytać... A o tym, że trzeba podać wszyscy już wiedzą i są przyzwyczajeni, nic strasznego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważne czy trial, guest pass czy oryginał, ZAWSZE trzeba podać numer karty kredytowej, ew. pre-paid. Vide post Radzisza: na trialu i guest passie można dojść do max 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:21, Radzisz napisał:

A o tym, że trzeba podać wszyscy już wiedzą i są przyzwyczajeni,
nic strasznego :p


Jak mam więc założyć konto, jeżeli nie posiadam żadnej karty kredytowej? o.o
Nie da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 21:12, Kazumek napisał:

u mnie nie dziala ta rejestracja 10 dniowa, chcialem przed zakupem pograc sobie, przyszedl
mi na email klucz zarejestrowalem wszystko ladnie, wchodze do gry i nie ma takiego konta..
wchodze na strone zeby zobaczyc na konto i nie ma takiego konta.. nawet adresu email nie pamietaja:/


rejestracja na moim kompie i kolegi nie dziala, nie wiem dlaczego, konto zalozyl mi trzeci kolega u siebie.
co do tego ze nie widzialem konta, chodz zostalo zarejestrowane, prawdopodobnie logowalem sie na zla strone a powinienem przez Europe http://www.wow-europe.com/en/ troche to glupie ze maja rozne strony.
co do samej gry, nadal nie moge, moze to przez wersje gry jaka mam, sadze ze jest to US a chyba powinna byc EU, szukalem info na ten temat, znalazlem tylko ze da sie przerobic, ale nigdzie nie pisze jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:28, CH1CKEN napisał:

W necie niektóre strony udostępniają właśnie numery takich kart, ew. spróbuj wymyślić...


Dzięki - znalazłem stronke z kodami, wpisałem i poszlo dalej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:38, Kazumek napisał:

co do tego ze nie widzialem konta, chodz zostalo zarejestrowane, prawdopodobnie logowalem sie
na zla strone a powinienem przez Europe http://www.wow-europe.com/en/ troche to glupie ze maja
rozne strony.


Nie maja roznych stron. Wchodzisz na http://www.wow-europe.com/en/ i klikasz na Account Creation. Ten link zaprowadzi cie na strone https://signup.wow-europe.com/ gdzie rejestrujesz sie czy chcesz pelnego czy triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:38, Kazumek napisał:

> u mnie nie dziala ta rejestracja 10 dniowa, chcialem przed zakupem pograc sobie, przyszedl

> mi na email klucz zarejestrowalem wszystko ladnie, wchodze do gry i nie ma takiego konta..

> wchodze na strone zeby zobaczyc na konto i nie ma takiego konta.. nawet adresu email nie
pamietaja:/

rejestracja na moim kompie i kolegi nie dziala, nie wiem dlaczego, konto zalozyl mi trzeci
kolega u siebie.
co do tego ze nie widzialem konta, chodz zostalo zarejestrowane, prawdopodobnie logowalem sie
na zla strone a powinienem przez Europe http://www.wow-europe.com/en/ troche to glupie ze maja
rozne strony.

Lol. Różne strony i głupie? No nie wiem, czy ludziom z ameryki chciałoby się obsługiwać konta europejczykow i odwrotnie. To jest poprostu taka selekcja, maja różne teamy od tego. Pozatym, europejske servery są w europie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2006 o 10:20, Radzisz napisał:

Lol. Różne strony i głupie? No nie wiem, czy ludziom z ameryki chciałoby się obsługiwać konta
europejczykow i odwrotnie. To jest poprostu taka selekcja, maja różne teamy od tego. Pozatym,
europejske servery są w europie :))


glupie ze nie ma info na stronie ze jest US, moze bym predzej doszedl do tego ze sie logouje na zlej ;P

tak czy inaczej juz wszystko dziala, w wersji gry US wystarczylo zmienic dwie literki w jednym z plikow zeby dzialalo jako EU.

no teraz sobie biegam ludzikiem i robie questy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Z góry sry jeżeli już taki temat był. Otórz czekam od ponad 10 dni na transfer postaci (Runetotem na Eonar) i jak do tej pory nic poza tym, że dostałem 2 meile od Blizz się nie dzieje. z tego co wyczytałem na oficjal web + FAQ 10 dni to max. Plz pomocyy:D
Z góry dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:34, Mas-karada napisał:

mam pytanie co trzeba wpisać żeby móc szukać grupy na ogulnym forum ([4.lookingforgroup]...)


/4 LFG scholo

np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam DUŻY problem i prosze was o pomoc otóż ponad 6 miesięcy temu skasowałem moje konto na WOW i teraz znów chce pograć więc zakładam nowe i wpisuje authentication key ale pokazuje mi że wciąż jest używany wiec sprawdzam czy stare konto nadal istnieje,okazało się że jest jedynie zamrożone (freaz) więc poczytałem w FAQ a tam piszą że po 6 miesiącach wysyłają emaila z pytaniem (kasować czy reaktywować).I w tym tkwi problem otóż stary email należał do mojego ojca i boje się że go skasował,co mam zrobić????????????Nie chce kupować nowego WOW!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kont nie usuwają nigdy. Nawet jak sam do nich zadzwonisz by skorzystać z opcji Cancel Account (anulowanie konta) to i tak ono zostanie :D Skasowałeś konto i wciaż możesz sie na nie logować (Frozen)? Sam napisz do nich z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 16:05, kampen napisał:

już pisałem ale oni nie odpowiadają

odpowiadaja nawet po 1tygodniu, czasami po 2 dniach, czasami po 2 tygodniach... tak bylo z moja karta visa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się