Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 14:24, żyrafa napisał:

zadnych spywarow i wirow raczej nie mam ,wszystkie gry chodza normalnie i z innych stron sie
sciaga tez normalnie.Jedyni jest problem z wowem i rzeczami z nim zwiazanymia, tak jak juz
mowilem patcha z blizard downloader zamiast 30 min sciagalo 8 h:/ nie mam pojecia :/


W folderze gry znajdują się dwa folderki WTF oraz WDB zupełne usunicie ich z foldery WoW powinno pomódz. W tych folderach zbierają sie informacje na temat twojej postaci, dodawanych addonów ect. stare wersje addonów potrafia zwiększyc Ci latency z 100ms do 2k lub więcej oraz prowadzic do disconectow których tak bardzo nie lubimy. Jesli nie usuwasz tych folderów wszystkie informacje zebrane poprostu moga powodowac konflikt i masz takie problemy z połaczeniem. (Każdy addon to taki mały programik który jest dostosowany do każdego nowego patcha, jesli masz stare addony z nowym po nowym patchu to zawsze będzie problem z latency i disconectami).
Proponuje spróbowac. Usunięcie tych folderów nie spowoduje zadnych zmian w grze oprócz tego ze będziesz musial ustawic addony. Foldery stworza sie same na nowo kiedy zalogujesz sie na serva.

Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 14:54, Arci123 napisał:

> Wczoraj WoW znowu odmówił posłuszeństwa. Po południu jeszcze spokojnie grałem, ale wieczorkiem

> coś się zaczęło chrzanić...
> Włączam grę, wpisuję hasło, Enter, i za chwilę: Disconnected from Server. I rzyć zbita;(.

> Nie mogę się zalogować. Pomocy!
Poprostu musisz odczekac ok. 20 min. i gotowe.

Tyle że ja czekam od wczorajszego wieczoru i Wielkie Okropne NIC :(. Jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko. Wykonuje aktualnie questa klasowego dla Rogue i mam zdobyć:
1. Simple Wildflowers
2. Leaded Viale
3. Bronze Tube
4. Spool of (bla...).

Zdobyłem składniki numer 2. i 4.
Gdzie mogę znależć składniki 3. i 1. ?? Proszę o pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:48, XardasiK napisał:

Witam,

Mam takie pytanko. Wykonuje aktualnie questa klasowego dla Rogue i mam zdobyć:
1. Simple Wildflowers
2. Leaded Viale
3. Bronze Tube
4. Spool of (bla...).

Zdobyłem składniki numer 2. i 4.
Gdzie mogę znależć składniki 3. i 1. ?? Proszę o pomoc. ;)

Bronze Tube kupisz na AH. Składnik 1 kupisz u vendora w stormwind http://www.thottbot.com/?m=2878.

Pomoże mi ktoś z tym nielogującym się Wowem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:26, golden lady napisał:

> zadnych spywarow i wirow raczej nie mam ,wszystkie gry chodza normalnie i z innych stron
sie
> sciaga tez normalnie.Jedyni jest problem z wowem i rzeczami z nim zwiazanymia, tak jak
juz
> mowilem patcha z blizard downloader zamiast 30 min sciagalo 8 h:/ nie mam pojecia :/

W folderze gry znajdują się dwa folderki WTF oraz WDB zupełne usunicie ich z foldery WoW powinno
pomódz. W tych folderach zbierają sie informacje na temat twojej postaci, dodawanych addonów
ect. stare wersje addonów potrafia zwiększyc Ci latency z 100ms do 2k lub więcej oraz prowadzic
do disconectow których tak bardzo nie lubimy. Jesli nie usuwasz tych folderów wszystkie informacje
zebrane poprostu moga powodowac konflikt i masz takie problemy z połaczeniem. (Każdy addon
to taki mały programik który jest dostosowany do każdego nowego patcha, jesli masz stare addony
z nowym po nowym patchu to zawsze będzie problem z latency i disconectami).
Proponuje spróbowac. Usunięcie tych folderów nie spowoduje zadnych zmian w grze oprócz tego
ze będziesz musial ustawic addony. Foldery stworza sie same na nowo kiedy zalogujesz sie na
serva.

Powodzenia :)

niestety usunelem i nic.Oczywiscie jak weszlem do gry musialem znowu akceptowac regulamin byl filmik ale dalej taki ping:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 12:47, Volvox napisał:

A ja mam calkowicie przeciwne doswiadczenia. Na DH jest calkiem zgrana ekipa polakow i wszyscy
sa ok. Nikt jakos bardzo nie marudzi, na rajdach z randomami jest zawsze wszystko dobrze.
Oczywiscie czasem sie zdarzy sytuacja ktora trzeba krytycznie skomentowac, ale ni zdarza sie
to czesto (tylko przy ewidentnych sytuacjach).


Podzielam zdanie Volvoxa. Na DH gra dużo fajnych ludzi, którzy pomogą, podpowiedzą a nawet zabiją w razie konieczności dla ciebie [i tu mała Drussilla jeszcze raz dziękuje niejakiej Caryssie human/mage za przeprowadzenie jej priesta przez Deadmines :D].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to pomoże mi ktoś wreszcie? skąd mogę wziąść te starsze sterowniki do grafki? bo po zainstalowaniu tych nowych wszystko sie psuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 14:21, Delis napisał:

no to pomoże mi ktoś wreszcie? skąd mogę wziąść te starsze sterowniki do grafki? bo po zainstalowaniu
tych nowych wszystko sie psuje :/


Użyj google albo strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mounty nowych ras są już znane. U Draenei ma być to Elekk, a u BE Cockatrice. Według mnie nieco skopali animację Elekka. No, ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale za jakie grzechy BE dostały te głupie kurczaki? nie wiedziałem, że można wymyśleć coś aż tak głupiego... już pare tygodni budzę się w nocy zlany potem, a mama sie pyta, dlaczemu wrzeszczałem "Ja nie chcę kurczaków!!!" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 01:45, Czedwik napisał:

Tak, mounty nowych ras są już znane. U Draenei ma być to Elekk, a u BE Cockatrice. Według mnie
nieco skopali animację Elekka. No, ale to tylko moja opinia.


nie jesteś sam, choć nie chcę osądzać do oglądnięcia tego mounta w gierce.. Ale tak wygląda gdy biega jak Gozilla w wersji Japońskiej! TA gumowa kukła:P ech straszne, ale bardzo mi to przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:34, Delis napisał:

no ale za jakie grzechy BE dostały te głupie kurczaki? nie wiedziałem, że można wymyśleć coś
aż tak głupiego... już pare tygodni budzę się w nocy zlany potem, a mama sie pyta, dlaczemu
wrzeszczałem "Ja nie chcę kurczaków!!!" ;D

To jeszcze nic. Wyobraź sobie np. nieumarłego dosiadającego Cockatrice :D Prawdopodobnie wszystkie rasy Hordy będą mogły to kupić (możliwe, że za wyjątkiem Taurenów, bo będą na to za ciężcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam taki problem :
Kupiłem kiedyś używane konto do WoW''a z 60 lvlem.
Pograłem miesiąc i sprzedałem je koleś zapłacił mi z góry 100 zł , a z wpłatą pozostałych 80 zwlekał przez pół roku.
No to w końcu się zdenerwowałem i powiedziałem że konto zabieram spowrotem jak nie wpłaca.
No i teraz chciałem zapłacić sobie za jeden misiąc gry kartą kredytową no i widzę po kliknięciu w change Subscription:
Challenged payment
Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?

Pytanie moje jest takie : Czy to konto można jeszcze URATOWAĆ. Co tamten koleś mógł nabroić (ten który je miał przez pół roku)?
Plis pomóżcie ...

P.S ;) -===Forum to nie miejsce na reklame===- [M]

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się