Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

kurcze, grać nie idzie :| chyba coś z kompem nie tak jest... bo te zawiechy mam teraz coraz częściej :( tak, że jest tak - zacinka, robie krok do przodu, zacinka, robie krok do przodu... i tak cały czas :/ A te zacinki trwają ~~30sec. :|| Nigdy czegoś takiego nie miałem... a teraz to we wszystkich grach :/ to chyba przez te sterowniki... Gdzie mogę znaleźć jakieś nieco starsze? Bo przez te to w nic nie mogę zagrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:39, Delis napisał:

skąd moge wziąść nieco starsze sterowniki do grafki? bo podejrzewam, że przez to może sie tak
gry zmulają :/


A nie masz płytki ze sterownikami, dołączonej do karty graficznej ?
Masz aktualnego DirectX''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że mam directxa :P a co do płytki... trzeba by było poszukać nieźle ;D kurcze, help me, nie mogę w nic grać :( a przez miesiąc już nie grałem, i myślałem, że sie do kompa dorwę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:45, Delis napisał:

no pewnie, że mam directxa :P a co do płytki... trzeba by było poszukać nieźle ;D kurcze, help
me, nie mogę w nic grać :( a przez miesiąc już nie grałem, i myślałem, że sie do kompa dorwę
:|


To może spróbuj formacik zrobić :P Lekarstwo na wszystko. =D
Jeśli to nie pomoże, to ja już nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, może to nieco śmieszne, ale nigdy wcześniej nie formatowałem dysku ;] mógłbyś mi napisać jak się to robi? a, czy po formacie musiałbym od nowa Windowsa instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:53, Delis napisał:

wiesz, może to nieco śmieszne, ale nigdy wcześniej nie formatowałem dysku ;] mógłbyś mi napisać
jak się to robi?

Jeśli nie wiesz jak się robi, to wybierz się do sklepu komputerowego z dyskiem i niech tam Ci zrobią - jeśli bym Ci powiedział tutaj, mogłbyś coś pokręcić i jednym słowem lipa by była.

Dnia 03.09.2006 o 20:53, Delis napisał:

a, czy po formacie musiałbym od nowa Windowsa instalować?

Tak. ;)

--------
GG nam się robi z tego tematu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:03, XardasiK napisał:

Jeśli nie wiesz jak się robi, to wybierz się do sklepu komputerowego z dyskiem i niech tam
Ci zrobią

hmm, liczylbym sie tez z pewnym wydatkiem :P
kiedys zanioslem kompa od odvirusowania.... zrobili formata i zawolali 50zeta :/, no nie po to im go nioslem, formata bym sam sobie zrobil, wiec nie zaplacilem :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhehe :P ja kupuje ciagle w jednym sklepie, zostawilem tam mala fortune :P wiec np. takie czyszczenie zawsze gratis ;] pozatym formata mozna sobie samemu zrobic... jak? zalezy. jezeli mamy kilka partycji, mozemy je sobie sformatowac w windowsie. jezeli chodzi o dysk"c". wwalamy plyte od windowsa poladuje sie itd i tam potem mozesz wyczyscic c i na nowo wwalic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Własnie założyłem sobie Neo512 i kupiłem WoW''a.
I tu mam kilka pytań: karty zdrapki można doładowywać od razu jedna po drugiej (2 x 60 dni),???? Czy doliczą mi się te dni do darmowych 30 dni (te przy zakupie gry) ???

Jaki sklep polecacie (poza internetowymi) do zakupu prepaid''ów ??? (jestem z Wawy)

Za odpowiedz na banalne pytania serdeczne dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się WoW raczej nie za bardzo nudzi ;D nudzi się szybko zazwyczaj tym, którzy nie znają angielskiego i nie potrafią grać ;] no, i pewnie cheaterom sie szybko nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że wow potrafi zamulić po 5 godzinach farmienia matsow na nowy enchant ;) ale potem można robić coś innego, np. ja chodze na av (zaraz exalted :P) i wsg w miedzy czasie, a gdy czekam na te bg stoje na ah bridge i oglaszam jakie to enchanty dzis sprzedaje, robie interesy... np. ostatnio kupilem destiny za 65 gold i sprzedalem za 110g = D no, albo wczoraj wzialem sobie fajnego staffa z mc i wydalem 200 g na enchant +30 dmg :P robić można dużo, np mam maga na 60, warka na 29 (mialem zamiar lvlowac do 60) i zdecydowalem ze zrobie rogue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 22:19, Delis napisał:

ta, a oni cie oczywiście wypuścili bez zapłaty ;D no bez takich joke''ów :P

jakos mi sie to udalo ;)

a co do tego czy WoW sie nudzi... tiaaa, fajnie sie gra na poczatku, ale pozniej tak czlowiek dochodzi do wniosku, ze po co to, nic ciekawego sie nie dzieje po osiagnieciu tego 60lvlu
w kolko MC/ZG/MC/ZG/BWL/ZG/AQ/MC i tak daaaalej, ewentualnie mozna jeszcze gre urozmaicic chodzac na battlegroundy, tylko po co? :| "oh, ah, nowy super l33t epick wygralem" i po chol... on :/, no tak, zeby pojsc do jeszcze lepszego instance''a po jeszcze lepszy epick, a tu wypuszcza nowy patch i epick juz cienki sie robi, trza nowy
i co z tego ze ktos uzbiera calego epickiego seta, jak wlasciwie moze go sobie w d... wsadzic bo zawsze wydadza cos nowego...

>Lost Paradise
bez problemu mozesz doladowac sobie konto, te dni zostana doliczone do tych 30
jesli jeszcze nie zalozyles konta i chcesz miec jeszcze 10dni gratis, to zaloz najpierw konto z guesst pass''a (czy jak mu tam) ktory jest dolaczany do gry, zeby dac przyjacielowi ;) (ewentualnie mozna dostac taki cd-key na stronce wow''a, nie pamietam dokladnie jak to sie tam wchodzilo, ale mozna za friko brac te cd-keye ;)), owszem na tym cd-keyu 10 dniowym sa pewne ograniczenia: max lvl ktory mozna zdobyc to 20, ilosc zdobytych pieniedzy to (bodajze) 10gold, nie mozna uzywac opcji trade i korzystac z AH, ale moim zdaniem warto jednak zaczac gre od tego wlasnie key''a zeby sie z gra zapoznac, pograc kilkoma klasami jak sie nie jest pewnym wyboru, a pozniej w opcji zarzadzania kontem mozna podac juz tego wlasciwego 30dniowego cd-key''a i kontynuowac gre tymi juz zalozonymi przez siebie postaciami, i pre-paidy mozna wpisywac odrazu, dni sie zsumuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2006 o 10:49, ashar napisał:

>Lost Paradise
bez problemu mozesz doladowac sobie konto, te dni zostana doliczone do tych 30
jesli jeszcze nie zalozyles konta i chcesz miec jeszcze 10dni gratis, to zaloz najpierw konto
z guesst pass''a (czy jak mu tam) ktory jest dolaczany do gry, zeby dac przyjacielowi ;) (ewentualnie
mozna dostac taki cd-key na stronce wow''a, nie pamietam dokladnie jak to sie tam wchodzilo,
ale mozna za friko brac te cd-keye ;)), owszem na tym cd-keyu 10 dniowym sa pewne ograniczenia:
max lvl ktory mozna zdobyc to 20, ilosc zdobytych pieniedzy to (bodajze) 10gold, nie mozna
uzywac opcji trade i korzystac z AH, ale moim zdaniem warto jednak zaczac gre od tego wlasnie
key''a zeby sie z gra zapoznac, pograc kilkoma klasami jak sie nie jest pewnym wyboru, a pozniej
w opcji zarzadzania kontem mozna podac juz tego wlasciwego 30dniowego cd-key''a i kontynuowac
gre tymi juz zalozonymi przez siebie postaciami, i pre-paidy mozna wpisywac odrazu, dni sie
zsumuja


Dzięki za info - już gram Driudem Night Elf''em :))) Mój ulubiony (razem z Mage)
Gram na Ravenholdt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2006 o 10:49, ashar napisał:

>Lost Paradise
bez problemu mozesz doladowac sobie konto, te dni zostana doliczone do tych 30
jesli jeszcze nie zalozyles konta i chcesz miec jeszcze 10dni gratis, to zaloz najpierw konto
z guesst pass''a (czy jak mu tam) ktory jest dolaczany do gry, zeby dac przyjacielowi ;) (ewentualnie
mozna dostac taki cd-key na stronce wow''a, nie pamietam dokladnie jak to sie tam wchodzilo,
ale mozna za friko brac te cd-keye ;)), owszem na tym cd-keyu 10 dniowym sa pewne ograniczenia:
max lvl ktory mozna zdobyc to 20, ilosc zdobytych pieniedzy to (bodajze) 10gold, nie mozna
uzywac opcji trade i korzystac z AH, ale moim zdaniem warto jednak zaczac gre od tego wlasnie
key''a zeby sie z gra zapoznac, pograc kilkoma klasami jak sie nie jest pewnym wyboru, a pozniej
w opcji zarzadzania kontem mozna podac juz tego wlasciwego 30dniowego cd-key''a i kontynuowac
gre tymi juz zalozonymi przez siebie postaciami, i pre-paidy mozna wpisywac odrazu, dni sie
zsumuja


Dzięki za info - już gram Driudem Night Elf''em :))) Mój ulubiony (razem z Mage)
Gram na Ravenholdt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:10, Lost Paradise napisał:

już gram Driudem Night Elf''em :))) Mój ulubiony (razem z Mage)


no moje gratulacje ;), tez gralem Elfem Druidem, jakos mam taki zyciowy sentyment do Elfow w grach, a jak jeszcze mowa o Druidzie tak tyle :P, wymiekam ;)
zatem, Za Cenariusa, Bracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się