Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właściciel Bethesdy ruszy na kolejne zakupy?

11 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2011 o 16:12, philipo napisał:

Powoli rośnie kolejny gigant.


Rodzi się tylko pytanie, czy dorówna dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście to nie cieszy, nie lubię tej nowej Bethesdy (nazwijmy ją "po-morrowindową") która zdążyła spartaczyć już 2 marki bliskie mojemu sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 18:19, dark_master napisał:

czy tylko ja dostrzegam tu niezłą dwuznaczność?


Ze zrobią z tego studia cos takiego jak EA z BW, albo Acti z tymi od Guitar Hero, czy IW? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 18:19, dark_master napisał:

"Będziemy się nadal rozglądać za mądrymi producentami, którzy tworzą takie gry, jakie
chcemy "
czy tylko ja dostrzegam tu niezłą dwuznaczność?

Chyba tylko Ty. Jak na razie do Beth nie wtrążala się w produkcje gier ekip, które wykupiła, bądź z którymi współpracuje. Gdyby było inaczej, to Fargo i Avellone (a w szczególności Fargo) nie zaczęli robić gier dla Beth. Carmack też ceni sobie niezależność. Tak wiem został kupiony, ale jakby coś było nie tak, to by nie przeszedł pod skrzydła Bethesdy.
Mam przynajmniej taką nadzieję, że Beth nie idzie w ślady EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 20:35, Growin napisał:

Chyba tylko Ty.

nie no, szczerze to podejrzewam zwykły lapsus w tłumaczeniu, ale fakt faktem że ostatnią udaną grą bethesdy był morrowind, a i on ma sporą rzeszę hejterów ze względu na (chociażby) system dialogów ;p No i wpisywałoby się to w politykę firmy "częściej, głupiej, drożej" a''la activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:04, dark_master napisał:


> Chyba tylko Ty.
nie no, szczerze to podejrzewam zwykły lapsus w tłumaczeniu, ale fakt faktem że ostatnią
udaną grą bethesdy był morrowind, a i on ma sporą rzeszę hejterów ze względu na (chociażby)
system dialogów ;p No i wpisywałoby się to w politykę firmy "częściej, głupiej, drożej"
a''la activision.

Zauważ, że gry tworzone dla Bethesdy tego schematu już nie powielają. Brink, Hunted, New Vegas. Rage i Doom też pewnie będą takie jak chce id...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:04, thiefi napisał:

Chłopaki mają full kasy. Zapraszamy ich do otworzenia siedzimy w Polsce!


Taak, można wtedy tam podjąć pracę i zająć się tworzeniem zbroi dla koni do Skyrim na wzór tych z Obliviona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować