Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ICO i Shadow of the Colossus w HD prezentują się wybornie!

18 postów w tym temacie

Czysta poezja, bedzie okazja by sie odpowiednio nastroic przed Last Guardian :) Zaluje, ze w tej calej branzy nie ma zbyt wielu takich mistrzuniow jak Ueda, jego gry to cos co pamieta sie dlugimi latami. I cholernie milo bedzie ponownie zanurzyc sie w jego wizjach, zwlaszcza w dobie oklepanych strzelanek czy innych plytkich i do bolu przewidywalnych gier akcji. Chce wiecej TAKICH gier, nie tylko w reedycjach;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla takich gier warto było mieć PS2 i teraz warto posiadać PS3.. ja się skuszę na Shadow Of The Colossus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam wrażenie, że dodali tylko wyższą rozdzielczość?
Na upartego to samo można zrobić na emulatorze przy odpowiednich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[7]
uwazaj bo zaraz będą smęcić o niemożności wygodnego siedzenia. O dobrych fotelach nie słyszeli :]
Anyway, co z tego? Podnieśli rozdziałkę, coś poprawili w teksturach ale też gra powinna być płynna. Kto grał w oryginał na PS2 ten zna ten bul y sierpienie... yay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na PS2 framerate był fatalny oraz moim zdaniem sterowanie było po prostu nietrafione. Uwielbiam tę grę, ale nie oszukujmy się, pewne rzeczy bardzo przeszkadzały, mam nadzieję, że w wersji na PS3 będę mógł pograć w 60 klatkach na sekundę. Ostatnia walka w 3D, przy takiej płynności...TO BĘDZIE MOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będzie można kupić tylko 1 tytuł? Jak to ma być rozwiązane? 2 gry na 1 płycie czy to będzie zestaw 2 płytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że bedzie jak w przypadku God of War Collection, czyli dwie gry na jednej płytce.

A tak po za tym to: Nie moge sie doczekać! Od kupienia ps3 ciągle liczyłem że Shadow of the Colossus w koncu sie na niej pojawi. I jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz...
- podniesiono jedynie rozdzielczość (przecież wg konsolowej braci to jedynie "kosmetyka, zwykły śmiertelnik nie zauważy różnic"), co na PC istnieje jako standard w opcjach, w przypadku tytułów starszych wystarczy modyfikacja pliku *.ini/*.cfg
- gra może się okazać nieco płynniejsza (co za herezje, przecież gry na konsolach od wieków działają w 100% płynnie, 60 klatek to coś "zbędnego")...
I wszyscy się ślinią, ba, gotowi są za coś takiego PŁACIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) Powiem więcej, cena nie gra roli- czasami w hobby liczy się coś więcej niż zdrowy rozsądek i to jest w tym piekne ;)

Poza tym SotC trochę chrupał na ps2, fajnie że wreszcie będzie chodził tak, żebym nie musiał się tym przejmować;

edit: Aha, poprawili jeszcze oświetlenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby gry na konsolach powinny być płynne (i w jakichś 99% są) ale taki SotC jest niechlubnym wyjątkiem, chrupac potrafi.

Dwa - płacić? Owszem. Jeśli z jakichś powodów nie kupiło wcześniej PS2 lub cena oryginału jest, może nie bajeczna, ale niemała to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować