Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cliff Bleszinski pracuje nad niezapowiedzianym projektem

11 postów w tym temacie

Ja to bym z chęcią ujrzał Unreal 3 :) Najlepiej w klimatach pierwszej części, no i może z paroma pomysłami z drugiej. Ale pewnie nie ma na co liczyć, w końcu teraz konsole są górą i jak już oczekiwać jakiegokolwiek Unreala lub Unreal Tournament to pewnie dopiero jak wejdą nowe generacje konsol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że chodzi o grę inspirowaną (chociaż to nie do końca dobre słowo) ostatnim techdemo silnika UE 3* (*3.945...). Wszak Gears Of War, które jest dzisiaj w takiej formie, w jakiej je znamy - także zaczynało jako tech demo Unreal Engine''u 3.

Epic Games dodatkowo sam o tym napominał w paru wywiadach. Tak czy inaczej, ja Bleszinskiego podziwiam, a teraz lecę do pracy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam nowy tytuł, zapewne shooter ale czy to będzie gra z perspektywy pierwszej czy trzeciej osoby to ja nie wiem. Najważniejsze by to była multiplatformówka co by posiadacze żadnej z platform nie musieli obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie ujrzałbym w końcu porządny powrót do klimatu pierwszego Unreala - "dwójka" była jakimś totalnym nieporozumieniem w tych kwestiach i od dawna czekam na jakiekolwiek wieści, że będzie mi dane wrócić na Na Pali, ale nikt się nie odzywa.

Może w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na UTIV Ewentualnie dobrze zrobionego UIII. Na nową markę się nie obrażę, ale jakoś wolę jakby zrobili coś w tym kierunku. Nie narzekam na UTIII ale ile można w niego grać, chciałbym nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować