Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Majorro

Czy nie ma nic ważniejszego od pieniędzy i ich zarabiania?

28 postów w tym temacie

Czy dla ludzi liczą sie tylko pieniądze? Czy przez całe życie dążą tylko do tego aby kupic sobie ładny dom, super samochód i ... i już? nie ma nic ważniejszego, cenniejszego?

Dla mnie jest dużo rzeczy ważniejszych, a dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:11, Don Majorro napisał:

Aleście się rozpisali, no nie mogę.
Mam wam płacić za każdego posta? Wtedy pewnie każdy by pisał...ehh...

No Ba! A ile dajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:11, Don Majorro napisał:

Aleście się rozpisali, no nie mogę.
Mam wam płacić za każdego posta? Wtedy pewnie każdy by pisał...ehh...

Napisałeś to 20 minut po założeniu tematu., moze troszke ciepliwości?
A wracając do tematu to dla mnie pieniądze są bardzo ważne, alenie najważniejsze. Dzięki kasie można nie tylko kupić dobra materialne, ale zapewnić dobra opieke medyczną cz wykształcenie sobie i bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:11, Don Majorro napisał:

Aleście się rozpisali, no nie mogę.
Mam wam płacić za każdego posta? Wtedy pewnie każdy by pisał...ehh...


Hehehe, a co Ci tak zależy? Punktów nie załapiesz jak się ludzie wpisza do twojego wątku. ;-)
Osobiście najważniejsze dla mnie to szczęście osobiste i ludzi mi bliskich. Bez względu na formę, bo w końcu każdy za szczęście moze uznać co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:55, HumanGhost napisał:

> Aleście się rozpisali, no nie mogę.
> Mam wam płacić za każdego posta? Wtedy pewnie każdy by pisał...ehh...

Hehehe, a co Ci tak zależy? Punktów nie załapiesz jak się ludzie wpisza do twojego wątku. ;-)


A po co mnie te punkty? Jestem poprostu ciekawy waszego zdania, dlatego chce abyście pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie: Pieniądze są w zyciu ważne co wcale nie znaczy, że na nich skupiam całą uwagę. Zarabia się je przecież po to by móc przeżyć a za resztę zabawić się. Pieniadze nie dają szczęscia tylko to co można sobie za nie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pieniadze takze sie licza jednak o wiele bardziej wazniejsza jest dla mnie przyjazn i milosc zaufanie:) Bo kto traci pieniadze ludze odwracaja sie od tej osoby i zostaja sama, wiec napewno nigdy nie chcialbym byc bogaty bowiem mogloby mi ostaro namieszac w glowie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze pełnia podstawowną rolę w życiu człowiek i są wazne, ale nie najważniejsze, dzieki nim łatwiej można nabywać niektóre rzeczy. Pieniądz nie jest zły tylko ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pieniądze nie są najważniejsze, a w życiu liczą się inne rzeczy. Ale bez pieniędzy wiele z tych wartości jest trudniejsza do osiągnięcia jeżeli nie niemożliwa.

Popatrzcie na bezrobotnych. Nie mają pieniędzy, ale nie mają też przyjaciół, rodziny czy prawdziwej miłości.

Świat obraca się wokół pieniędzy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:27, Abi Dalzim napisał:

Dla mnie najważniejsza jest żona i dzidziuś, który urodzi się w czerwcu :)


Żoy dawaleszdjecia a dzidziusia dasz kiedys bo ciekaw jestem jak wyglada abi junior:)

Pewnie ze sa rzeczy wazniesze tyle ze czesto asa jest =zrodlem ich realizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:27, Abi Dalzim napisał:

Dla mnie najważniejsza jest żona i dzidziuś, który urodzi się w czerwcu :)

Ale żeby zapewnić rodzinie godziwe warunki życia trzeba mieć pieniądze. Nie chodzi aby gonić za mamoną, ale nie można powiedzieć iż pieniądze są ważne. Ja jeszcze nie założyłem własnej rodziny, ale kiedy będę ją miał, to będę chciał by jej nic nie brakowało, nie mówię o luskusach, ale zwykłych, przyzwoitych warunkch życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:21, Dark Templar napisał:

Popatrzcie na bezrobotnych. Nie mają pieniędzy, ale nie mają też przyjaciół, rodziny czy prawdziwej
miłości.


Dobrze napisałeś "bezrobotnych", bo w Polsce nie ma bezrobocia, są bezrobotni
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:29, Ponury rzniwiaż napisał:

Żoy dawaleszdjecia a dzidziusia dasz kiedys bo ciekaw jestem jak wyglada abi junior:)


Troszkę nieskładnie napisałeś, ale chyba ci chodzi o moje zdjęcia, żony i mojego dzidziusia?
Moje zdjęcia i mojej żony (ostatnie na stonie, więcej na dalszych stonach wątku) --> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&tpage=5

Mój dzidziuś -->
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1355&pid=1
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1355&pid=99
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1355&pid=118

--> paweusz - oczywiście masz rację, ale kasa to tylko środek, nie cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem o co się rozchodzi. Przypuszczam, że chodzi o naszą narodową "chęć i ciągotę" do ciężkiej pracy :D

Wracając do tematu, napiszę, że mam inne podejście niż paweusz. Wydaje mi się, że to właśnie te "wyższe" wartości sprawiąją, że pociąg do kasy jest usprawiedliwiony. Milej się patrzy na ojca biorącego nadgodziny by uzbierać na większe mieszkanie dla rodziny, niż na Billa G. robiącego dziką kasę nie wiadomo na czym i nie wiadomo po co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować