Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2007 o 21:10, Alexx1 napisał:

Bidula....

Nie odgapiaj tekstów, bo źle na tym wyjdziesz...

Dnia 15.02.2007 o 21:10, Alexx1 napisał:

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem powinieneś poćwiczyć,

Nie, nei mam, tylko ty masz problemy z pisaniem :/

Dnia 15.02.2007 o 21:10, Alexx1 napisał:

a konta mam dwa jakbyś chciał wiedzieć

No to się pytałem panie ''''niepostrzegawczy'''' /.../

Dnia 15.02.2007 o 21:10, Alexx1 napisał:

.....A jak CDA nie czytasz to sorry ale szkoda czasu na tłumaczenie.....

Tłumaczyć mi nie musisz, bo głupoty mi ciężko wchodzą do glowy :) Po drugie mam dość twoich sporów, bo racji nie masz, ale kłócić się zamierzasz. Jeżeli twoje zachowanei nie ulegnie poprwie to bedziesz miał 3 konto :D

Nie czuł bym się taki pewny, że za miesiac do naszych rąk trafi świeżótko przetłoczona polska wersja językowa gry Test Drive Unlimited. Jeżeli opóźnienie zaliczy wizytę w Europie, a zapewne ak sie stanie można być pewnym, że przed Wielkanocą nie będziemy się mogli cieszyć grą :/ Z powodu świat może być opóźnienie, a polska premiera może przesunąć sie na połowę kwietnia. Mi to tam lotto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 21:10, Alexx1 napisał:

> > jestem w tym temacie prawie od początku
> Żartujesz sobie ?? Prawdopodobnie zadebiutoałeś w tym temacie 8 lutego 2007 roku tym postem

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&pid=1133 , a ja 17 września 2006 tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&pid=8

> . Gdzie tu masz początek istnienia tematu?? Między twoim pierwszym postem w tym temacie,
a
> założeniem tematu jest 10 miesieczna różnica !! No chyba, że ukryałeś siepod inną twarzą...

> > A jeśli chodzi o fana TDU to bym się martwił raczej o Ciebie...
> O biedak, naprawdę nie musisz :)
> > A z resztą czytaszz Cd-Action??Przeczytaj Game Walker wtedy wszystko zrozumiesz.

> Nie czytam..co zrozumie?? Człoweiku, 5 miesięcy śledzę non-stop grę. Każdy news, a tym
mi będziesz
> mówił o czytaniu?? ...
> > Tylko się nie pytaj co.


Bidula....Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem powinieneś poćwiczyć,a konta mam dwa jakbyś
chciał wiedzieć.....A jak CDA nie czytasz to sorry ale szkoda czasu na tłumaczenie.....

Moja odpowiedz na Waszą kłótnie będzie prosta poczekajcie do wydania gry i rozstrzygnijcie to na wyspie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pisać mi się już nie chce.........A jeśli uważasz że gazetty książki, itp to głupoty no to chyba jesteś trochę ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 07:52, Alexx1 napisał:

Dobra pisać mi się już nie chce.........A jeśli uważasz że gazetty książki, itp to głupoty
no to chyba jesteś trochę ograniczony

Czytałem m.in. zapowiedź w Click!''u . Z resztą sam pisałem zapowiedź TDU..... Jeżeli sie uda to możemy zagrać, masz bete?? Może zapisz sie do klanu http://www.tduteam.fora.pl/ o ile tego nie zrobiłeś pod innym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 08:21, speedraid napisał:

> Dobra pisać mi się już nie chce.........A jeśli uważasz że gazetty książki, itp to głupoty

> no to chyba jesteś trochę ograniczony
Czytałem m.in. zapowiedź w Click!''u . Z resztą sam pisałem zapowiedź TDU..... Jeżeli sie uda
to możemy zagrać, masz bete?? Może zapisz sie do klanu http://www.tduteam.fora.pl/ o ile tego
nie zrobiłeś pod innym nickiem :)



Click to dziadowa gazeta...........(Moje zdanie)Bety już nie mam,a w kany nie wstępuję bo lubię być niezależny.Już Pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 08:58, Alexx1 napisał:

Click to dziadowa gazeta....

Wg mnei znowu CDA taki jest, ale....

Dnia 16.02.2007 o 08:58, Alexx1 napisał:

Już Pokój?

A nie zauważyłeś pokojowych zdań w poprzednim poście ?? :D

Dobra, koniec z kłótniami, trzeba porozmawiać o grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:14, Idzikowski6 napisał:

ehhh marzenia :) tez bym takie wozy chcial ale mysle ze niestety jest to marzenie ściętej głowy
... do momentu aż ktoś roztrybi kod samochodów grze i stworzy program który umożliwi robienie
własnych, wtedy będzie można ściągnąć z neta co się chce ;-))))) OBY !!!

No... raczej nie bardzo. Jeśli będą jakieś poprawki "fanowskie" to będą działać jedynie offline a ta gra pokazuje jednak pazur właśnie przez to że jest "pseudo-mmo" coś jak GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 09:07, speedraid napisał:

> Click to dziadowa gazeta....
Wg mnei znowu CDA taki jest, ale....
> Już Pokój?
A nie zauważyłeś pokojowych zdań w poprzednim poście ?? :D

Dobra, koniec z kłótniami, trzeba porozmawiać o grze :)



Zauważyłem dlatego propomuje pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 09:55, SwenG napisał:

> ehhh marzenia :) tez bym takie wozy chcial ale mysle ze niestety jest to marzenie ściętej
głowy
> ... do momentu aż ktoś roztrybi kod samochodów grze i stworzy program który umożliwi
robienie
> własnych, wtedy będzie można ściągnąć z neta co się chce ;-))))) OBY !!!
No... raczej nie bardzo. Jeśli będą jakieś poprawki "fanowskie" to będą działać jedynie offline
a ta gra pokazuje jednak pazur właśnie przez to że jest "pseudo-mmo" coś jak GW.



Bardziej jak WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:29, Alexx1 napisał:

Bardziej jak WOW

Raczej nie. Nie widziałem nigdzie zapowiedzi, że po wyspie będzie można jeździć z innymi graczami jednocześnie. Jedyne co będzie można zrobić to instancjionowane wyścigi na kilku (-nastu) graczy no i system maili i aukcja. Z mmogiem nie ma to za dużo wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 11:25, SwenG napisał:

> Bardziej jak WOW
Raczej nie. Nie widziałem nigdzie zapowiedzi, że po wyspie będzie można jeździć z innymi graczami
jednocześnie. Jedyne co będzie można zrobić to instancjionowane wyścigi na kilku (-nastu) graczy
no i system maili i aukcja. Z mmogiem nie ma to za dużo wspólnego.


Ależ można jednocześnie na jednej wyspie jeździć z innymi graczami przez sieć tzw. free run czy jak kto woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:50, Ray-man napisał:

Moim zdaniem niezła firma . Produkuje całkiem fajne gierki . Ale osobiscie wole CD Projekt
, Lema i Cenege

ATARI to wydawca, Eden Studios to producent, a podane fimy to dystrybutorzy PL (polscy wydawcy) więc nie wiem do czego zmierzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 11:55, Łukasz007 napisał:

Ależ można jednocześnie na jednej wyspie jeździć z innymi graczami przez sieć tzw. free run
czy jak kto woli :D

Tyle, że z bardzo ograniczoną ilością. Jak w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 12:04, SwenG napisał:

> Ależ można jednocześnie na jednej wyspie jeździć z innymi graczami przez sieć tzw. free
run
> czy jak kto woli :D
Tyle, że z bardzo ograniczoną ilością. Jak w GW.



A w żadnym wypadku,wiadomo że gra nie będzie tak rozbudowana jak WOW, ale ma na pewno więcej możliwości niż GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 12:13, Alexx1 napisał:

> > Ależ można jednocześnie na jednej wyspie jeździć z innymi graczami przez sieć tzw.
free
> run
> > czy jak kto woli :D
> Tyle, że z bardzo ograniczoną ilością. Jak w GW.


A w żadnym wypadku,wiadomo że gra nie będzie tak rozbudowana jak WOW, ale ma na pewno więcej
możliwości niż GW



Ja w becie
miałem raz 970 graczy,a beta to nie pełna wersja-gdzie prawdopodobnie będzie więcej graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tyle, że z bardzo ograniczoną ilością. Jak w GW.


Ograniczeniem będzie tylko serwer i wyspa :) jak ktoś chce pojeździć sam na profilu multi to nie ma problemu włącza tryb wolnej jazdy i jest sam bez żywych graczy.

************************************
Poniżej obrazki z ukrytej wyspy , jest tam pięknie z chęcią bym tam zamieszkał (w grze oczywiście )

20070216131358

20070216131439

20070216131526

20070216131620

20070216131708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 12:15, Alexx1 napisał:

Ja w becie
miałem raz 970 graczy,a beta to nie pełna wersja-gdzie prawdopodobnie będzie więcej graczy

970 graczy grających w tym samym universum ? Znaczy na upartego dało by się umówić z wszystkimi pod sklepem ?
Nie grałem w betę to nie wiem. Ilu najwięcej graczy na free run jednocześnie widziałeś ? Bo coś czuję, że jeśli w taki sposób będzie obsługiwać system sieciowy to może to zarżnąć sprzęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować