Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 21:33, Łukasz007 napisał:

Jeśli mają coś poprawić w oficjalnej wersji albo dodać kilka trybów , jakieś ukryte misje ,
rankingi online itp. to ja jestem za przesunięciem bo są duże braki.
Lecz jeśli nic nie robią tylko mają jakieś problemy finansowe czy coś takiego to już lipa ,
pamiętam jak na Gothica wyczekiwałem :)


Aż tyle według mnie nie poprawią z paru względów ... przede wszystkim nie mają tyle kasy by ładować ją ciągle w jeden tytuł, a dwa ... ta gra tak naprawdę wystartowała z XBox''a i to chyba na tej konsoli się Atari skupia (przynajmniej teraz - dodatki, update''y, nowe wozy itd), więc wątpię by w wersji na PC pojawiły się jakieś ulepszenia względem wersji na Boxa ... no, ale mogę się mylić prawda ;-) Oby ... :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:35, Łukasz007 napisał:

> > Przepraszam, że jeden post pod drugim. Przed instalacją zmieniłem datę i jakoś nie
mogę
> uruchomić
> > bety...
> Właśnie zmiana daty nic nei daje nawet grzebanie w dacie z biosu też lipa czy ktoś umie
uruchomić
> bete?? Był bym wdzięczny za takie informacje:)

Teraz to możesz sobie pograć tylko offline bo z dniem 13 luty serwery zostały zamknięte więc
koniec jazdy online :(
Znowu muszę toczyć się po całej wyspie :D

Zmień datę w biosie , nie łącz się z netem bo to podstawa , archiwum rozpakuj dopiero po zmianie
daty

Nawet zmiana daty w biosie i rozpakowanie archiwum z ta datą nic nie daje a wałsnei jaka date proponujesz dać bo ja ładuje mu 03.II.2007 to była sobota i może tu tki problem ale mnie osobiscie zdaje sie ze chodzi o rejestry systemowe i konfiguracje instalacji bo przecierz gra odczytuje ostatnie wpisy zeby odpowiednio wladować swój klucz do rejestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 22:03, 111Kresto111 napisał:

Nawet zmiana daty w biosie i rozpakowanie archiwum z ta datą nic nie daje a wałsnei jaka date
proponujesz dać bo ja ładuje mu 03.II.2007 to była sobota i może tu tki problem ale mnie osobiscie
zdaje sie ze chodzi o rejestry systemowe i konfiguracje instalacji bo przecierz gra odczytuje
ostatnie wpisy zeby odpowiednio wladować swój klucz do rejestru.


No nie u każdego to działa , ale u mnie właśnie tak ją włączyłem i to za pierwszym razem :)
Właśnie skończyłem wyścig dokoła wyspy za 1mln. ręce i nogi bolą bo jechałem bez przerwy 64minuty więc wygrałem tylko 100k jechałem Koenigseggiem 3 poziomowym.

Ferrari EnZo i jego piękna kierownica :D

20070213231303

20070213231534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie skąd sciągne Bete wersje ??

oraz ile w nią mogę grać ? bo wiem że ma czasowe ograniczenie ?? a po za ograniczeniem różni się czymś od Pełnej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:44, Michał Raven napisał:

Bety już nie można pobrać, poza tym tylko w niektórych wypadkach jeszcze działa po zamianach
z datami.


e szkoda spóżnilem sie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:44, Michał Raven napisał:

Bety już nie można pobrać, poza tym tylko w niektórych wypadkach jeszcze działa po zamianach
z datami.

Tu się niestety nie zgodzę bo wystarczy zwykły p2p by pobrać bete. Najlepiej jakiś torrent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:36, Azazell3 napisał:

Ja mam pytanie skąd sciągne Bete wersje ??

oraz ile w nią mogę grać ? bo wiem że ma czasowe ograniczenie ?? a po za ograniczeniem różni
się czymś od Pełnej wersji ?



Czasowo jest ograniczony do premiery tak mi się wydaje , a czym się różni ? hmm raczej niczym chyba ,że zmienią albo dodadzą coś w pełnej wersji. Swoją drogą to istnieje możliwość że beta na singlu będzie działać cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ludzie nie psujcie sobie smaku grając w bete. Jeżeli nie macie dobrego kompa to lepiej poczekać na finalną wersję bo ta jest z deka niezoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 13:44, SpeeDTraP napisał:

E tam, ludzie nie psujcie sobie smaku grając w bete. Jeżeli nie macie dobrego kompa to lepiej
poczekać na finalną wersję bo ta jest z deka niezoptymalizowana.



Chętniej jadałbym takie kąski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:16, Łukasz007 napisał:

> Nawet zmiana daty w biosie i rozpakowanie archiwum z ta datą nic nie daje a wałsnei jaka
date
> proponujesz dać bo ja ładuje mu 03.II.2007 to była sobota i może tu tki problem ale mnie
osobiscie
> zdaje sie ze chodzi o rejestry systemowe i konfiguracje instalacji bo przecierz gra odczytuje

> ostatnie wpisy zeby odpowiednio wladować swój klucz do rejestru.

No nie u każdego to działa , ale u mnie właśnie tak ją włączyłem i to za pierwszym razem :)
Właśnie skończyłem wyścig dokoła wyspy za 1mln. ręce i nogi bolą bo jechałem bez przerwy 64minuty
więc wygrałem tylko 100k jechałem Koenigseggiem 3 poziomowym.

Ferrari EnZo i jego piękna kierownica :D



Mój czas to 52 minuty jechałem Kawasaki Ninja, a później od razu kupiłem sobie za kasę Mclarena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:28, Alexx1 napisał:

> E tam, ludzie nie psujcie sobie smaku grając w bete. Jeżeli nie macie dobrego kompa to
lepiej
> poczekać na finalną wersję bo ta jest z deka niezoptymalizowana.


Chętniej jadałbym takie kąski ;p


to bys sie przejadł i już byś takiego smaka nie miał. Wszystko dobre tylko z umiarem bo potem to już powszednieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:43, SpeeDTraP napisał:

> > E tam, ludzie nie psujcie sobie smaku grając w bete. Jeżeli nie macie dobrego kompa
to
> lepiej
> > poczekać na finalną wersję bo ta jest z deka niezoptymalizowana.
>
>
> Chętniej jadałbym takie kąski ;p

to bys sie przejadł i już byś takiego smaka nie miał. Wszystko dobre tylko z umiarem bo potem
to już powszednieje.



Zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy TDu ruszy na karcie Geforce 6800 128mb/256bit? mam możliwość jej kupna i nie wiem czy pociągnie tą grę. Dodam jeszcze ze procek to Athlon 2000, 1Gb RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 18:26, SpeeDTraP napisał:

Mam pytanko. Czy TDu ruszy na karcie Geforce 6800 128mb/256bit? mam możliwość jej kupna i nie
wiem czy pociągnie tą grę. Dodam jeszcze ze procek to Athlon 2000, 1Gb RAM



Karta pociągnie,ale obawiam się że masz za słaby procek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero mam badziwnego kompa - procesor Intel pentium 4 2,8 ghz, ram 256 mb, karta geforce fx 5200. Ma ktos gorszy?? podniescie mnie na duchu!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 19:05, Alexx1 napisał:

Karta pociągnie,ale obawiam się że masz za słaby procek


Procek nie jest aż tak ważny. Osobiście mam o wiele gorszy i gram w najnowsze gry. Według mnie na minimalnych pociągne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 19:54, YahooPL napisał:

> Karta pociągnie,ale obawiam się że masz za słaby procek

Procek nie jest aż tak ważny. Osobiście mam o wiele gorszy i gram w najnowsze gry. Według mnie
na minimalnych pociągne ...


A jak sądzisz o mnie?
Athlon 2000, 1Gb RAM
Geforce 6800 128mb/256bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 19:55, SpeeDTraP napisał:

A jak sądzisz o mnie?
Athlon 2000, 1Gb RAM
Geforce 6800 128mb/256bit

Na najniższych detalach w 640x480 powinna działąć bez zacinania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować