Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 20:11, Sebo7 napisał:

aa bo Ty na konsoli ciupiesz to było tak od razu mówić


OK, Udało się!
Próbowałem jeszcze normalnym sposobem, ze 2-3 razy i ciągle to samo. Pogrzebałem trochę w necie i okazało się, że nie jedyny miałem ten problem. Gdzieś faktycznie musi być błąd w grze. Przypomnę dla potomnych, że chodzi o misję autostopowicz Brandon, zlokalizowaną w północnej części wyspy, gdzie musimy gościa przewieźć przez 15,4km. Mimo bezbłędnego przejazdu gra nie zalicza Perfecta. Rozwiązanie nie jest proste, ale wykonalne. Należy pojechać w przeciwną stronę niż wskazuje GPS. Wydłuży to trasę o około 2km, ale 7 minut, które mamy wystarczy przy drobnym treningu. Wyczytałem też w tym samym miejscu, że podobna sytuacja ma miejsce podczas transportu samochodu Mercedes 300SL Gullwing. Rozwiązanie jest identyczne - też jedziemy w odwrotną stronę i czekamy aż GPS przeliczy drogę. Tu przynajmniej nie musimy się martwić o czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 20:02, Michał Raven napisał:

Czy chodzi przypadkiem o punkt nr 3 z FAQa do TDU?
3. Przed instalacją wyskakuje błąd „The InstallScript engine is missing from this
machine. If available, please run ISSscript.msi, or contact your support personnel for further
assistance”

Odp.: Rozwiązanie: Link ( http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1335 )


Właśnie to odkryłem.Bardzo przepraszam za nie przeczytania FAQ.

PS:W czasie instalacji zamiast muzyki to takie zacinanie.Czy to przez karte dzwiekowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 09:36, safran44 napisał:

Cześć mam takie pytanie czy Test Drive Unlimited pojdzie na AMD Athlon 64+ 4200 X2 1GB DDR2
ramu Nvidia GeForce 8600 Gt 256 MB.

spokojnie ja mam 7600gt i mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:56, Kirol napisał:

Mam pytanie: Jak sięwysyła kolesia do listy znajomych i jak sie akceptuje??

wciskasz F wybierasz na numerycznej gościa . gdy wybierzesz klikasz w prawo na num tam wybierasz i też w prawo na num, a akceptuje sie enterem gdy dodaje do listy inny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:03, quba123 napisał:

prosze o pomoc jakim sposobem moge zrobic kopie savow wybranego folderu???

wchodzisz w moje dokumenty i kopiujesz folder test drive unlimited i wklejasz np na pulpit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatnio jezdzac po oahu spotykam gosci w wozkach oznaczonych jako nie pobrane. Mrygam do nich i pokazuje ze sa z grupy A albo C. Gadalem z jednym ruskiem i powiedzial mi ze to jest porsche i zebym sobie sciagnal jakis carpack z jakiejs tam ruskiej strony o TDU. Czy jakis patch oficjalny juz wyszedl? Ktos sie orientuje w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:39, Garfield92 napisał:

Czy jakis patch oficjalny juz wyszedl? Ktos sie orientuje w temacie?

Oczywiście.. Wyszedł już jeden oficjalny patch do TDU. Zawiera w sobie dwa dodatkowe samochody : Audi z grupy D (o ile się nie mylę) i Nissan Skyline z E. :)

Link do pobrania ---> ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_166a.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te patche to jak dla mnie najgorsze co może być do TSU ponieważ jak ściągłem i zainstalowałem to gra zaczeła mi sie wyłączać po pewnym czasie !! dramat -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:50, kuko7 napisał:

> Czy jakis patch oficjalny juz wyszedl? Ktos sie orientuje w temacie?
Oczywiście.. Wyszedł już jeden oficjalny patch do TDU. Zawiera w sobie dwa dodatkowe samochody
: Audi z grupy D (o ile się nie mylę) i Nissan Skyline z E. :)

Link do pobrania ---> ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_166a.zip


O tym wiem. Bez niego sie da grac. Ale wlasnie ten rusek pisal ze ma porsche. Mrygnalem do niego i sie wyswietlilo za jego woz jest z grupy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:18, bodzio152 napisał:

ja ściągnołem patcha ale nie wiem do jakiego katalogu go wsadzić może mi ktoś pomóc?

Ja już za bardzo nie pamiętam ale mi sie chyba sam wżucił tam gdzie trzeba było ?? ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować