Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

1) Moze faktycznie brakuje tej grze urozmaicen, cos wiecej by sie przydalo
2) A czego wymagasz od wyscigowek?
3) Jakbys pieprznal przy 450 w inny samochod to bys musial wydawac kolejny milion na nowy samochod i tak caly czas... To by bylo wnerwiajace dopiero, bardziej niz te bugi, ktore sa w grze...
4)Patrz Ad.1

Nastepny post: A scigales sie przez neta z innymi ludzmi? Uszykodzenia jak mialyby byc dobrze odwzorowane to przy 450 na godzine i czolowce powinienes ujrzec "Game Over"...

Mam te gre od kwietnia wciaz na dysku, nie gram, poniewaz mam karte w naprawie i mam zastepczego radka 9250, dla tej gry utworzylem specjalnie nowa partycje na dysku, zeby sie nie robil smietnik... Cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:33, ak.47 napisał:

Nudnych (długich) jest tylko kilka, reszta jest naprawdę ciekawa i urozmaicona. Np. czasówki.
I ogółem nudno nei może być, bo mamy 6 rodzajów wyzwań. Zresztą, włącz sobie Hardcore Mode
i pojedź Tantalusa, nie będziesz się nudził, zaręczam :P.


Tu Ci musze zaprzyczyc, bo, niestety wyscigow offline nie da sei jezdzic w Hardcore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:31, fifomaniak napisał:

Tu Ci musze zaprzyczyc, bo, niestety wyscigow offline nie da sei jezdzic w Hardcore :P

No to bez asyst, też ostra jazda jest :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 12:33, ak.47 napisał:

To mnie rozbawiło, naprawdę . O co może chodzić w samochodówce, jeśli nie o wyścigi, hę?

chodzi mi o to, że nie ma jakiejś fabuły tylko nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 17:44, Paweł10 napisał:

Ładne? :D:D:D
(Wiem, że ciemne i nic nie widać...)


Prawie jak Burnout :D.

@Sebo7
Wolę brak fabuły niż byle jaką, tak jak w Most Wanted czy Carbonie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie naszej niedawnej rozmowy na forum o przyszłości TDU, polecam ten link http://phx.corporate-ir.net/phoenix.zhtml?c=66845&p=irol-newsArticle&t=Regular&id=1077682&

Infogrames wykupi licencję TDU na następne 6 lat, za co zapłaci 5 milionów dolców z góry. Najważniejsze jednak, że wg. umowy mają powstać dwie kolejne części TDU (co najmniej).

Nie jest źle, zobaczymy jak wykonanie planu. Przede wszystkim życzyłbym sobie dalszych prac nad pierwszą częścią TDU, bo jest jeszcze co poprawiać i rozwijać, a mamy przecież do czynienia z produktem roku 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłeś mnie tą informacją :). Mam nadzieję, że następne części TDU będą warte kupienia, najlepiej by było, gdyby druga część była rozwinięciem pierwszej, tak jak mówisz, bo jeśli zabiorą się od razu za, dajmy na to, przenoszenie akcji TDU do Afryki, to nie może się dobrze skończyć. W tej trzeciej dopiero mogą przenieść TDU do innej lokacji, bo już po dwójce wszyscy będą marudzić, że "znowu Oahu" itp.. W dwójce niech dodadzą SUVy i więcej nieutwardzonych dróg :P.

Oczywiście to są tylko gdybania, miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy jak się wszystko potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by tak było, to naprawdę bym się ucieszył. Jestem fanem TDU i uważam, że to jedna z najlepszych samochodówek, jakie się do tej pory ukazały. Jedynym mankamentem jest brak niektórych znanych marek samochodów, jak np. BMW, PORSHE oraz MAYBACH. Tych samochodów życzyłbym sobie w 2 odsłonie świetnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:55, ak.47 napisał:

Mam nadzieję, że następne części TDU będą warte kupienia,
najlepiej by było, gdyby druga część była rozwinięciem pierwszej,

Wtedy, jak dla mnie byłby to po prostu dodatek. ;)

Dnia 14.11.2007 o 14:55, ak.47 napisał:

tak jak mówisz, bo jeśli
zabiorą się od razu za, dajmy na to, przenoszenie akcji TDU do Afryki, to nie może się dobrze
skończyć.

Dlaczego? Jeśli akcja TDU 2 (przykładowy tytuł) będzie się toczyć znowu na Oahu, będzie to dosyć dziwne. Bo co tu jeszcze można ulepszyć, poprawić czy dodać... Jeśli już, to proponowałbym wydanie jakiegoś wielkiego patcha, i po kłopocie.

Dnia 14.11.2007 o 14:55, ak.47 napisał:

W tej trzeciej dopiero mogą przenieść TDU do innej lokacji, bo już po dwójce wszyscy
będą marudzić, że "znowu Oahu" itp.. W dwójce niech dodadzą SUVy i więcej nieutwardzonych dróg
:P.

Tak, ale wtedy większość graczy będzie miała wrażenie, że "już tu kiedyś byli" (mówię tu o TDU 1). A druga część zrezygnuje z zakupu, "bo dla samych SUVów nie warto".

Ale na dodatek do gry pt., dajmy na to, "TDU Off-Road" (cały czas Oahu, dodane SUVy i jazda po bezdrożach) nawet bym się skusił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:07, Linux M napisał:

Wtedy, jak dla mnie byłby to po prostu dodatek. ;)

O tym nie pomyślałem :P.

Dnia 14.11.2007 o 15:07, Linux M napisał:

Dlaczego? Jeśli akcja TDU 2 (przykładowy tytuł) będzie się toczyć znowu na Oahu, będzie to
dosyć dziwne. Bo co tu jeszcze można ulepszyć, poprawić czy dodać... Jeśli już, to proponowałbym
wydanie jakiegoś wielkiego patcha, i po kłopocie.

Hm. Chciałbyś mieć kolejne problemy z połączeniem? Skupiając się na czymś nowym, często omija się stare błędy. Tak np. jest w nowym PESie, jest nowa grafika, ale zapomnieli kolejny raz o wyregulowaniu stopni trudności.

Dnia 14.11.2007 o 15:07, Linux M napisał:

Tak, ale wtedy większość graczy będzie miała wrażenie, że "już tu kiedyś byli" (mówię tu o
TDU 1). A druga część zrezygnuje z zakupu, "bo dla samych SUVów nie warto".

Poszedłbym na kompromis - SUVy + Oahu + samolot na Jamajkę ;D. Ale warto dla nowych marek, o które, miejmy nadzieję, postara się Infogrames. I większej liczby dróg offroadowych.

Dnia 14.11.2007 o 15:07, Linux M napisał:

Ale na dodatek do gry pt., dajmy na to, "TDU Off-Road" (cały czas Oahu, dodane SUVy i jazda
po bezdrożach) nawet bym się skusił. ;)

No, dobry pomysł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 17:31, ak.47 napisał:

Hm. Chciałbyś mieć kolejne problemy z połączeniem? Skupiając się na czymś nowym, często omija
się stare błędy. Tak np. jest w nowym PESie, jest nowa grafika, ale zapomnieli kolejny raz
o wyregulowaniu stopni trudności.

ale skoro Linux M napisał " wielki patch " to myślę, że by to poprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować