Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 17:21, Sebo7 napisał:

+ inne wydanie


Które wg. mnie się opłaca. Tylko nie wiem czy będzie też granie na online w tej reedycji (mimo, że wiem, że musi być:)). W Dark Messiah właśnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tdu jest właśnie stworzone do gry online, serio zrobili tak, że nie da się grać online w gry z serri top seller ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:30, Sebo7 napisał:

tdu jest właśnie stworzone do gry online, serio zrobili tak, że nie da się grać online w gry
z serri top seller ?


mam TDU ale nie grałem przez siec... ale czy nie sadzisz ze było by to głupstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 17:39, Rayan77 napisał:

mam TDU ale nie grałem przez siec...

to zagraj mówie Ci to jest dużo lepsze od offline
>ale czy nie sadzisz ze było by to głupstwo?
co głupstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:30, Sebo7 napisał:

serio zrobili tak, że nie da się grać online w gry
z serri top seller ?


glupstwo wlasnie to
a w online jakos nie mam ochoty grac teraz wymiatam w coda 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:44, fifomaniak napisał:

Co? W Dark Messiah z TopSellera nie można było grac online? Może to tylko u ciebie jakiś błąd
był, nie wydaje mi sie to możliwe


Nie, nie. Ja DM mam premierówkę, tylko w CDA chyba pisali w kąciku z reedycjami, że do gry uniemożliwili zabawę przez sieć, która jest naprawdę świetna (w TopSeller), ale w wersji premierowej jest to już możliwe. Tylko nie wiem jak to zrobili, że nie można grać bo multiplayera ściąga się przez Steama. Chyba, że po prostu wyłączyli tą opcję.

Sebo7 - Nie wiem. To było pytanie do Was. Ale wątpię, by zrezygnowali z jazdy online. W końcu to ona jest ''tym czymś'' gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, TDU w TS za 3 dychy to jest okazja.

Heh, a przy wersji językowej, jak błąd był, tak jest nadal. Otóż TDU jest spolszczone w całości (polskie głosy i napisy), a nie kinowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiliśmy już o tym ( tzn., że wejdzie do serri top seller )
według mnie to dobre posunięcie dla firmy bo wątpie, aby Ktoś tą gre teraz kupił za 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po :
1 nie krzycz
po 2 to raczej będzie carpack
po 3 będzie RUF, a nie porsche było o tym miliard razy !.
No chyba, że te autka dołączą do patcha, który ma wyjść w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech wychodzi.. tylko pytanie, dla kogo? Sądząc po aktywności w tym temacie i klubach TDU, w tą grę grają jeszcze tylko nieliczni wytrwalcy, więc moim zdaniem Atari się ''troszkę'' spóźniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą przecież pamiętacie jaki był szum w tym temacie przed patchem ?, a teraz nikt w to nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekendy jeszcze śmigam w TDU. Niestety sam, bo chyba wszyscy moi znajomi przestawili się na pro streeta. Ja na nowego nfs musze jeszcze poczekać ale z tego co było w demku, sądze że ps nie umywa się do tdu pod względem przyjemności płynącej z gry, prowadzenia wozu no i oczywiście obcowania z innymi driverami. Pozdro dla wszystkich którzy jeszcze grają w TDU.

P.S. Z niecierpliwością czekam na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:08, kuko7 napisał:

A niech wychodzi.. tylko pytanie, dla kogo? Sądząc po aktywności w tym temacie i klubach TDU,
w tą grę grają jeszcze tylko nieliczni wytrwalcy, więc moim zdaniem Atari się ''troszkę'' spóźniło.

Akurat ten temat, te kluby itd. to nie jest bynajmniej cała społeczność TDU na świecie i całe szczęście. Wystarczy zagrać, żeby bez problemu w trybie on-line znaleźć oponentów do wyścigu (nawet łatwiej niż parę miesięcy po premierze gry).

Zainteresowanie grą w sposób naturalny spadło jak wieloma innymi grami (jak np. Stalkerem, który miał i ma grono wiernych fanów, w tym również mnie). Po prostu zostają przy grze ci ludzie, którym sprawia ona autentyczną przyjemność, a reszta zobaczyła, zagrała i na tym koniec.

Ja czekam na patcha. Jest co poprawiać i to zarówno w samej grze jak i w systemie serwerów przechowującym dane o najlepszych zawodnikach. Czas wyzerować te statystyki i skończyć ze śmierdzącymi cheaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:26, Melchah napisał:

Akurat ten temat, te kluby itd. to nie jest bynajmniej cała społeczność TDU

Zgadza się, ale na tym forum były masy ludzi posiadających TDU i grających, a teraz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:00, Sebo7 napisał:

Zgadza się, ale na tym forum były masy ludzi posiadających TDU i grających, a teraz ?.

A teraz stwierdzili, że grają w co innego, podczas gdy inni dalej świetnie się bawią, bo gra im się podoba.

Jak mówię: to forum i te kilka klubów to nie jest cała społeczność TDU na świecie i na szczęście nikt nikogo na siłę nie zmusza, żeby grał. Nie piszmy jednak, że wielki kryzys przyszedł, bo na forum gram.pl nagle - w trzech tematach na krzyż - zmniejszył się ruch. To jest po prostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale chyba nie wierzysz, że na innych forach/w innych krajach gra Test Drive teraz przechodzi swój okres świetności? To nie jest jedyne forum, na którym grają w nią tylko nieliczni. Przecież gram.pl nie jest z kosmosu i tu także są normalni ludzie, tacy jak w pozostałych krajach Europy, tacy jak na innych kontynentach, dlatego nie mów, że tylko tu gra została zapomniana. To, że gra w nią wielu ludzi z całego świata to ok, mogę się zgodzić, ale w pierwszych miesiącach było na pewno więcej. Szkoda tylko, że nie można tego sprawdzić..
Przecież w żadną grę nikt nie gra wiecznie.. no może poza WoW i Guild Wars. :)
Poza tym, może nie będzie to przekonujący dowód, ale popatrz na Top listę gier ''przegranych'' na Xfire. Niestety, ale Test Drive Unlimited tam nie uświadczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować