Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 20:16, maciekujek napisał:

Ma dokładnie to samo, nie pamiętam przy którym z nich to samo mam przy transporcie 300SL w
nic nie uderzam a nagle se zabiera tak z 1 piksel i 39$


Spróbuj pojechać zupełnie w drugą stronę. Z autostopowiczem zadziałało i czytałem, że z Gullwingiem jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:20, maciekujek napisał:

Jak w drugą stronę??

Po prostu na starcie zawracasz i czekasz, aż GPS przeliczy ponownie drogę. Wtedy jedziesz tą drogą i dzięki temu gra zalicza zadanie na "Perfect".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:20, maciekujek napisał:

Jak w drugą stronę??


Przed chwilą robiłem misję z Gullwingiem i faktycznie - gdy jedzie się zgodnie z GPSem ni z tego ni z owego odejmuje ci punkty mimo że jedziesz po asfalcie. Popatrzyłem trochę na oficjalnym forum Atari i z tego co tam piszą, to jest gdzieś błąd w grze w miejscu złączenia dwóch dróg. Mimo, że na oko wszystko wygląda OK, to praktycznie jest jakaś miniaturowa przerwa, którą engine gry bierze pod uwagę tak jakbyś zjechał na trawę.

Misję udało mi się zrobić na perfect korzystając ze sposobu, który podałem. Początkowo jedziesz zgodnie z GPSem i na pierwszym skrzyżowaniu skręcasz w lewo. Gdy "miły żeński głos" każe Ci skręcić w prawo, nie przejmujesz się i jedziesz dalej prosto. W pewnym momencie dojeżdżasz do skrzyżowania, gdzie w prawo odchodzi dwupasmówka - skręcasz w nią (o ile kojarzę, to GPS też Ci będzie kazał podążać tą drogą) i jedziesz kilkanaście kilometrów przed siebie, mijając dwa skrzyżowania, na których wg mapy powinieneś odpić w prawo. Tym sposobem dojeżdżasz do autostrady, na którą dostajesz się skręcając w prawo - w tym momencie GPS powinien wskazywać już właściwą drogę. Jedziesz pewien czas wybrzeżem i na kilka kilometrów przed miejscem dostarczenia auta odbijasz w prawo.

Mam nadzieję, że mapka pomoże.

20071027172514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska potrzebuje pomocy!!! Podczas wczytywania mojego profilu po dłuższym czasie pokazuje mi się informacja "Ktoś już kożysta z tego konta spróbuj ponownie............".Format dysku pomaga ale na krótko,podejżewam kradzież konta.Po pirwszym razie dołączyło do mojego klubu trzech graczy,których nie zapraszałem.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:06, krzychu199314 napisał:

elllo... piszcie na moje gg 1678787 pogadamy o td

To nie jest czat... wejdź na irc, tam możesz "TAK" pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie hasła na koncie gamespy profil się odblokował ale trzeba zacząć gre od początku.Niestety!!!! 210godzin w plecy.Postanowiłem wrócic do poprzedniego po uprzednim wczytaniu starych save,narazie działa bez zarzutu.Bardzo dziękuje za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i problemy dosięgły też i mnie. Mam mały problem z misją autostopowicza Pat. Przejazd miałem bezbłędny, nawet 3 razy przejechałem,ale nadal nie zalicza mi na perfect.Mam wszystkie patche poinstalowane,po prostu nie mam pojęcia co jest nie tak. Podaję linka do mapki,która pokazuje o który wyścig chodzi.Aha,czy ktoś może też na wszelki wypadek podać "nową" trasę przejazdu przy autostopowiczu Brandon. Jeszcze nie podejmowałem się tego wyścigu, a widzę, że też są z nim problemy.

http://www.tdu.com.pl/images/autostopowicze/pat.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:22, Sebo7 napisał:

na starcie zawróć i jedź nową drogą wyznaczoną przez gps


Spróbuję tak zrobić,tylko pytanie,czy starczy czasu,bo lokalizacja sprawia,że na starcie jednak muszę jechać zgodnie ze wskazaniem GPS,a dopiero później zmienić drogę,bo gdybym zawrócił,to bym praktycznie jechał,aż do latarni,bo wcześniej nie ma nigdzie drogi, którą można by jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować