Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ale drogowskaz tam jest na Ford Island? Bo ja tak dawno nie gralem w to (z powodu karty graficznej), ze nie jestem pewien czy to to. Ale chyba to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to to. ;)
Z drogowskazem, to nawet ja nie pamiętam, ale na screenie na pewno zaznaczyłeś właśnie Ford Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogowskaz byl na bank, bo jadac tam pierwszy raz, kierowalem sie wlasnie nimi :P Jednak takich rzaczy nawet po pol roku sie nie zapomina, ale podobno jakos w tym tygodniu powinni mi oddac ta karte, a jak dalej bedzei walnieta, to w sklepie wymieniaja na nowa (juz 3 razy oddalem), to mozna cos pojezdzic potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:45, Ecko09 napisał:

A czy wyzywając bota na pojedynek można ustawić, żeby sie ścigać o kasę? Bo jakoś nie
zauważyłem tego.

Tak, można. Trzeba to tylko aktywować w ustawieniach gry.

20080311165149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam taki problem z grą. Zaczynam gre wszystko ładnie wybieram postać wyporzyczam samochud kupuje mieszkanie i samochud lecz gdy po kupnie smochodu koputer skierowuje mnie do pierwsego wyscigu to nic nieda sie zrobić wybieram start i kamera krązy w koło drogi na u kumpla widziałem ze w tym miejscu powinien być samochud ale umnie go niema.Co sie dzieje??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:36, Mateusz0022 napisał:

Siema mam taki problem z grą. Zaczynam gre wszystko ładnie wybieram postać wyporzyczam
samochud kupuje mieszkanie i samochud lecz gdy po kupnie smochodu koputer skierowuje
mnie do pierwsego wyscigu to nic nieda sie zrobić wybieram start i kamera krązy w koło
drogi na u kumpla widziałem ze w tym miejscu powinien być samochud ale umnie go niema.Co
sie dzieje??????????????

Daj może jakiegoś screenshota, bo tak za bardzo ci nie pomożemy. Wypisz też parametry swojego komputera (Procesor, karta graficzna, ram) no i czy gra jest oryginalna.
PS. Samochód pisze się przez "ó" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:21, Union Pacific napisał:

Pytam z ciekawości, ciekawy tryb :)

Taaak...bardzo ciekawy tryb:P Ledwo skręcisz klawiaturą a już jesteś w krzakach. Nawet na kierownicy w tym nie mogłem jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:23, Master J napisał:

Taaak...bardzo ciekawy tryb:P Ledwo skręcisz klawiaturą a już jesteś w krzakach. Nawet
na kierownicy w tym nie mogłem jeździć.

Polemizowałbym. Wszystko zależy od trybu asysty i samochodu jakim się jedzie. Mi najlepiej jeździ się w F430 w Hardcore mode. Często tył ucieka i trzeba kontrować. :) Ale kwestia gustu. Jednak tryb głównie dla frajdy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lii tam, ja na padzie wymiatam. :D Jak opanujesz na HC Saalena S7 po 3 stopniu tuningu, to kozak jestes. :D Tylko tam za mala grawitacja jest, jak zaczniesz leciec... to spadniesz daleeeko od drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować