Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Wiadomość o samochodach jest jak dla mnie super :D Tylko szkoda, że mi TDU nie działa... :( Wyszukałem już wszystko co się da w internecie o tym problemie i nic nie pomogło, więc dziś zrobiłem format i też nic nie pomógł. Wszystkie gry prócz tej działają, a akurat na tej mi najwięcej zależy...

20080314213619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:38, BlackBomb napisał:

Wiadomość o samochodach jest jak dla mnie super :D Tylko szkoda, że mi TDU nie działa...
:( Wyszukałem już wszystko co się da w internecie o tym problemie i nic nie pomogło,
więc dziś zrobiłem format i też nic nie pomógł. Wszystkie gry prócz tej działają, a akurat
na tej mi najwięcej zależy...



moze nowe stery? A jaka masz grafike.

A moze wiecie tak na oko w przyblizeniu w ktorym miesiacu moze wyjsc ta paczka bryczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:04, fifomaniak napisał:

Jedno mnie w TDU wkurza. I to bardzo. Czy wam tez gra wiesz sie na amen, jak wjedziecie
mniej wiecej w ten obszar?

Oj fifooooo, faka pisałeś, a nie wiesz - Pu''uloa Fix i po sprawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest w ogole Pu''uloa? Probowalem wgrac tego patcha, ale pisze ze mam juz zainstalowanego. Znowu bede musial sie pobawic z rejestrem i zmiana cyferek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde!!!!!!!!Ostatnio troche do tył z forum,wchodze patrze i....osz ku***** paczka z furami do TDU.JA juz kase odkładam niema bata.Ruf''y Ferrari Ninja Zx 12r.....cud malina...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:16, fifomaniak napisał:

A to jest w ogole Pu''uloa? Probowalem wgrac tego patcha, ale pisze ze mam juz zainstalowanego.
Znowu bede musial sie pobawic z rejestrem i zmiana cyferek :P

No jest, w tamtych okolicach odbywa się Klasyk Jaguara. Szerokiej drogi ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musze odinstalowac TDU zeby zainstalowac Pu''uloe i dopiero potem patcha 1.66A. No bo racja, jak ostatnio przeinstalowalem TDU to nie wgrywalem pu''uloi tylko od razu 1.66A. A on widocznie tak nie za bardzo ma Pu''uloe w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:44, ImportantPreson napisał:

moze nowe stery? A jaka masz grafike.


Stery raczej nie. Mam najnowsze, a cały komp to: 3870X2, E8400, MSI Neo2-FIR, Chieftec 620W, Pioneer 215D, Logitech G15, Logitech MX1000. Myslałem, że to wina jakiegoś sprzętu usp, ale wypinałem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale gra mi sie wiesza...grałem w niedziele i poniedziałek i było dobrze, od wtorku grałem w UT3, TDU nie uruchamiałem, dziś włączam i sie wiesza za każdym razie po jakieś minucie- dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś na angielskim forum atari, o tym moim problemie. Gość coś pisał o pamięci ram, więc wyciągnąłem 1GB i gra działa... Myślałem, że to wina jednej kości, ale pożyczyłem się od kolegi jego 1GB i też nie działa na 2GB. Mam OCZ 2x1GB Reaper CL4. Na Vista z 1GB gra działa dobrze, ale jak wyłącze wszystkie programy działające w tle. Czy dokupienie takich samych kości 2x1GB pomoże? Na 3x1GB gra też nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączysz radio musisz je podgłośnić bo w początkowym momencie głos jest ustawiony na...brak. Podgłaśnia się chyba + na klawiaturze numerycznej. Jak nie to sprawdź w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 08:36, Trutral napisał:

Mam takie pytanko. Jak w tej grze włączyć radio ? Bo jak naciskam "R" to pokazuje się
chyba nazwa stacji ale nic nie gra.

Może masz wyciszone? Z tego co pamiętam to chyba + i - się zmieniało głośność, ale pewien nie jestem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 10:04, BlackBomb napisał:

Znalazłem coś na angielskim forum atari, o tym moim problemie. Gość coś pisał o pamięci
ram, więc wyciągnąłem 1GB i gra działa... Myślałem, że to wina jednej kości, ale pożyczyłem
się od kolegi jego 1GB i też nie działa na 2GB. Mam OCZ 2x1GB Reaper CL4. Na Vista z
1GB gra działa dobrze, ale jak wyłącze wszystkie programy działające w tle. Czy dokupienie
takich samych kości 2x1GB pomoże? Na 3x1GB gra też nie działa..


Oj coś to dziwne że z ramem taki problem.
Ja mam 3GB - 2x1 i 2x512 i takich problemów nie uświadczyłem.
Tylko że z tego co widzę masz Viste chyba...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:52, Alexx1 napisał:

No w końcu już miałem porzucić tą grę ;D.

Zdrajca ;) Ja nie mogę się od niej opędzić już miesiąc. A teraz jeszcze ta paczka... mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja od kwietnia przycinałem do czerwca, później powstał klub GD (pozdrawiam członków ;D) no to gdzieś gra z nimi do mniej więcej połowy sierpnia(?). W międzyczasie 2-miesięczne czekanie na patcha. Mogło się już znudzić. Szczególnie gdy bez GPS-a potrafiłeś dojechać na stadion i salon Koeniggsega ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować