Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 21:04, Alexx1 napisał:

Zrobi się tylko musisz trochę dłużej pojeździć. Ale takiej 100% nocy to nie będzie.



mogliby sie postarac i zrobic pare nowych modow. albo niech programisci od kolejnych wersji gry dostosowali kod gry do zmian zeby łatwo powstawały mody jak np. do GTA czy Mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:01, viajpi napisał:

a czy ktos z was próbowal grac z night modem? bo mi cos on nie dziala. niby sie robi
bardziej szaro i ponuro ale takiej nocy jak na screenach to nie ma.


Ja miałem taką noc, że nic nie było widać :D
(tylko światła samochodów i tak troszeczkę inne rzeczy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:10, Paweł10 napisał:

> a czy ktos z was próbowal grac z night modem? bo mi cos on nie dziala. niby sie
robi
> bardziej szaro i ponuro ale takiej nocy jak na screenach to nie ma.

Ja miałem taką noc, że nic nie było widać :D
(tylko światła samochodów i tak troszeczkę inne rzeczy) :)



o to mi wlasnie chodzilo o taka noc. taka ciekawostka i chcialem zobaczyc jak to sie gra w taka ciemnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:11, viajpi napisał:


o to mi wlasnie chodzilo o taka noc. taka ciekawostka i chcialem zobaczyc jak to sie
gra w taka ciemnice :)


To sobie ekran przyciemnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje się takie cudo... kiedy wykonuję transport auta, jego wartość spada sama z siebie, bez uderzania w żadne przeszkody. Nie widać też czerwonej liczby "-x$", po prostu wartość momentalnie się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 09:32, HELMOOT1 napisał:

U mnie dzieje się takie cudo... kiedy wykonuję transport auta, jego wartość spada sama
z siebie, bez uderzania w żadne przeszkody. Nie widać też czerwonej liczby "-x$", po
prostu wartość momentalnie się zmienia.


Może zjeżdżasz z drogi? bo za zjazd nawet jednym kołem na pobocze kasa ucieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 10:55, MTSMAFIOSO napisał:

Może zjeżdżasz z drogi? bo za zjazd nawet jednym kołem na pobocze kasa ucieka :P

Sęk w tym, że nie. Wartość spada nawet na postoju. Zresztą jak zjadę na pobocze to widzę ile pieniędzy mi urwało (pojawia się na czerwono), a tu się nic nie wyświetla. 90000$, pyk i 89568$, tak po prostu. Dzieje się tak z wieloma autami np. Z Maserati MC12, Pagani Zondą czy Shelby GT500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 14:23, Union Pacific napisał:

Skoro takie małe ubytki to może jadąc szybko uderzasz podwoziem o ulicę na jakiś nierównych
drogach i stąd ta strata...

Też to brałem pod uwagę, ale po pierwsze uderzenie w przeszkodę inną niż samochód "cywilny" (np. bariery na autostradzie) nie powoduje straty wartości auta. Po drugie, jak mówiłem, to się dzieje nawet na postoju, a Shelby GT500 raczej nie "szura" podwoziem o asfalt. Po trzecie, dalej nierozwiązana pozostaje kwestia czerwonej liczby, która mi mówi o stracie, a tu się nie pojawia. I co z tym fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić dobry pad (ewentualnie kierownicę) do TDU? :] Bo przyzwyczaiłem się do samochodówek na PS2, gdzie można regulować przyśpieszenie, i hamowanie... Prowadzenie pojazdu na klawiaturze jest irytujące trochę. Zwłaszcza jak się hamuje - korzystając z klawiatury auto hamuje jakbyśmy wcisnęli hamulec do oporu, nie można lekko zahamować... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:08, fifomaniak napisał:

Kub sobie przejsciowke do pada od playa...


Ile taka kosztuje? Bo rozwiązanie mi się bardzo podoba :)

I jak ona się nazywa? Bo chcę poszukać w sklepach internetowych. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa rozne rozniste, przejsciowka na 2 pady kosztuje max. 30-35 zl. Ja gram wlasnie na przejsciowce, tylko starszej (nie obsluguje wibracji) i mam pada od playa 1. Ale ta przejsciowka ma juz z 5 lat i caly czas chodzi, a wibracje nie sa takie wazne. Masz tu kilka: http://allegro.pl/search.php?string=konwerter+pc&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:00, Falconer napisał:

> Ja mam teraz bardzo kopnięty problem. Otóż jak biore misje żeby zawieźć gdzieś jakiegoś

> kolesia albo modelke albo samochód dostarczyć i np biore tę misję na północnej części

> mapy to po tych filmikach przenosi mnie gdzieś na południową cześć mapy i jeszcze
za
> jakieś ogrodzenia z których nie da się wyjechać i w dodatku GPS tam nie działa.
O co
> w tym może chodzić ?

To jakiś błąd gry. Spróbuj wyłączyć grę i jeszcze raz ją włączyć, powinno pomóc. :)

nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:55, kolektor napisał:

> Jest tam znaczek Kinowa polska wersja językowa. Ok. Ale uruchamiam grę i patrzę
- PEŁNA
> polska wersja językowa... Dziwne. ;)
A właśnie, mam w związku z tym pytanie. Jak można wyłączyć te dźwięki ? :P Bo po pewnym
czasie zaczęły mnie dobijać :P = "Na następnym skrzyżowaniu, skręć w prawo" :D Próbowałem
wyłączać w opcjach ale nie przyniosło skutku :P


Mam rozwiązanie Twojego problemu! :) Wejdź w Opcje Gry -> Opcje Dźwięku i tam masz po prawej stronie suwak o nazwie: Głos GPS. Wycisz go i po sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 18:02, Trutral napisał:

> To jakiś błąd gry. Spróbuj wyłączyć grę i jeszcze raz ją włączyć, powinno pomóc.
:)
nie działa...


To może poszukaj na płycie patha, albo zajrzyj do pomocy technicznej na Gram.pl.

==> http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869

Powinieneś znaleźć rozwiązanie problemu.

Ewentualnie jak na płycie nie masz łatki, to pobierz ją stad:

==> http://pro.hit.gemius.pl/hitredir/id=..frCXAEQNwBKuB.WOdU6MdvfSV8sqLj.Y6iqdqwBS3.i7/ url=www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:24, Falconer napisał:

Mam rozwiązanie Twojego problemu! :) Wejdź w Opcje Gry -> Opcje Dźwięku i tam masz
po prawej stronie suwak o nazwie: Głos GPS. Wycisz go i po sprawie. :)

Ooo, dzięki wielkie. O to mi chodziło :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam problem, zainstalowalem dzis Test Drive''a z Topsellera, sciagnalem latke najnowsza (gra sama mi o tym przypomniala), no i co kilka minut ekran zaczyna byc w czerwone paski, jak widac na zalaczonym obrazku http://img502.imageshack.us/img502/1111/p3191447du2.jpg , jak sobie z tym poradzic ? Prosze o pomoc :\ klopot jest irytujacy :\ i UNIEMOZLIWIA gre. Gra zawiesza caly komputer, nie da sie wyjsc do windowsa, da sie tylko "na twardo'' go zresetowac. Moj komputer
GF 8800GT
Athlon Xp 6,0
2gb ram Geil ddr 2 800
win xp

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować