Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 18:45, Chilid napisał:

Powróciłem po dłuższej przerwy od tego tytułu gram i gram i nadal mam tylko 53 % gry
??


Procenty Ci się zwiększą jak wykonasz jakieś konkretne zadania np. kupisz określoną ilość samochodów danej marki, przejedziesz wyznaczona liczbę kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 18:45, Chilid napisał:

Powróciłem po dłuższej przerwy od tego tytułu gram i gram i nadal mam tylko 53 % gry
??


Aby przejść grę na 100% musisz przechodzić także MultiPlayerowe wyścigi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie 1000 metrowe skoki ;D. Nie sądzę żeby było bardziej realistycznie. Samochody w tym trybie praktycznie nie skręcają, a jak już to driftem. Ale to tylko moja opinia z którą nikt nie musi się zgadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoki sa przesadzone, ale na hardcorze moim zdaniem przyczepnosc jest blizsza realizmowi niz w normalnym trybie. Trzeba po prostu przyhamować troche, tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście opakowania gry z serii Tania Seria. ;]

Jest tam znaczek Kinowa polska wersja językowa. Ok. Ale uruchamiam grę i patrzę - PEŁNA polska wersja językowa... Dziwne. ;)

A gra bardzo udana, na moim sprzęcie (Intel Core 2 Duo 2,20Ghz, 2048MB RAM, GeForce 8500GT 512MB) chodzi płynnie z włączonymi wysokimi szczegółami. :]

Polecam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:48, Falconer napisał:

Jest tam znaczek Kinowa polska wersja językowa. Ok. Ale uruchamiam grę i patrzę - PEŁNA
polska wersja językowa... Dziwne. ;)

A właśnie, mam w związku z tym pytanie. Jak można wyłączyć te dźwięki ? :P Bo po pewnym czasie zaczęły mnie dobijać :P = "Na następnym skrzyżowaniu, skręć w prawo" :D Próbowałem wyłączać w opcjach ale nie przyniosło skutku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:55, kolektor napisał:

> Jest tam znaczek Kinowa polska wersja językowa. Ok. Ale uruchamiam grę i patrzę
- PEŁNA
> polska wersja językowa... Dziwne. ;)
A właśnie, mam w związku z tym pytanie. Jak można wyłączyć te dźwięki ? :P Bo po pewnym
czasie zaczęły mnie dobijać :P = "Na następnym skrzyżowaniu, skręć w prawo" :D Próbowałem
wyłączać w opcjach ale nie przyniosło skutku :P

Niestety nie wiem. Może się nie da? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:59, Union Pacific napisał:

Przecież to GPS :) Możesz spróbować go wyłączyć jak to tak bardzo przeszkadza, ale wtedy
wyłączysz chyba cały GPS... Możliwe, że się nie da.

No własnie :/ A to zbyt dobre nie jest, bo GPS się przydaje. Trudno, jakoś przetrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opcjach dźwięku powinno być coś w stylu "głosy". Jeśli je wyciszysz, pozbędziesz się nie tylko panią z dżipiesu ale i panie modelki itp. Ja chyba w ten sposób to wyeliminowałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz bardzo kopnięty problem. Otóż jak biore misje żeby zawieźć gdzieś jakiegoś kolesia albo modelke albo samochód dostarczyć i np biore tę misję na północnej części mapy to po tych filmikach przenosi mnie gdzieś na południową cześć mapy i jeszcze za jakieś ogrodzenia z których nie da się wyjechać i w dodatku GPS tam nie działa. O co w tym może chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:17, Trutral napisał:

Ja mam teraz bardzo kopnięty problem. Otóż jak biore misje żeby zawieźć gdzieś jakiegoś
kolesia albo modelke albo samochód dostarczyć i np biore tę misję na północnej części
mapy to po tych filmikach przenosi mnie gdzieś na południową cześć mapy i jeszcze za
jakieś ogrodzenia z których nie da się wyjechać i w dodatku GPS tam nie działa. O co
w tym może chodzić ?


To jakiś błąd gry. Spróbuj wyłączyć grę i jeszcze raz ją włączyć, powinno pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos z was próbowal grac z night modem? bo mi cos on nie dziala. niby sie robi bardziej szaro i ponuro ale takiej nocy jak na screenach to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować