Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 13:30, laki13 napisał:

A czy jest w ogóle jakaś fabuła w miarę sensowna czy nie?

Sensowna? Nie, przyjeżdżasz na wyspę i się ścigasz. To tyle. Twórcy czasami próbują dać fabułę do gry wyścigowej, ale zazwyczaj im to nie wychodzi. Szczerze mówiąc nie znam takiej gry (wyścigowej rzecz jasna), która miałaby sensowną fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Ja się jeszcze dopowiem w sprawie multi w TDU. Nawet jak teraz nie masz zamiaru ścigać się w multi, to i tak załóż sobie profil online, pozwoli Ci to na samą jazdę po wyspie z innymi ludźmi i branie udziału w spotkaniach. Co do logowania się z serwerem to ja nigdy nie miałem żadnych problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:34, Fucio napisał:

Szczerze mówiąc nie znam takiej gry (wyścigowej rzecz jasna), która miałaby sensowną fabułę.

Bardzo fajna fabula byla w NDS: Porsche 2000, gdzie jako kierowca testowy wykonywalismy rozne zadania. Musze przyznac, ze bardzo mile wspominam wspomniany tryb ''Factory driver'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:18, Sebo7 napisał:

No to kiedy organizujemy jakieś spotkanie na wyspie ?.

Szukaj na motogames.gram.pl

Chyba, że chodzi o normalny tryb, to tu oficjalnie nikt się nie spotyka. A szkoda, bo HC nie lubię, i dla mnie jest to katorga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do HC idzie się przywyczaić...Dla mnie też to była katorga tak samo jak jazda z kokpitu. A teraz bez tych dwóch elementów nie potrafię w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 16:29, RazorBMW napisał:

Chyba, że chodzi o normalny tryb, to tu oficjalnie nikt się nie spotyka. A szkoda, bo
HC nie lubię, i dla mnie jest to katorga...

Po prostu trzeba WOLNIEJ wchodzić w zakręty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Wczoraj :D wieczorem został załorzony przez mojego kolegę i jego team, event Ferrari Night :D śćigaliśmy się tylko Ferrarkami, obowiązkowy kolor czerwony :D, i po pokazie driftu przy Lotnisku, była seria 4 wyścigów na Oahu Raceway.

Za 2 tygodnie będzie Event Forda :D, Nie mogę się doczekać wykorzystać Mustanga GT-R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna. Na kierownicy Logitech Formula Force EX gra się wspaniale. Jednak mam pytanie. Czy jest jakiś mod usuwający te zwykłe samochody, które kręcą się po mapie i przeszkadzają? Przez tych deb*li niektóre wyścigi kończę po 10 razy. Mod może usuwać je całkowicie, lub tylko w trakcie wyścigów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modu jako takiego nie ma, jedynie można zmienić nazwę folderu Traffic, który znajduje się w: X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Vehicules. W trybie wolnej jazdy to działa, a czy w trakcie wyścigu - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj, że nie wszyscy lubią jeździć z osobnikami które grają bez trafficu. W trakcie Free Ride powoduje to utrudnienia dla innych (niewidzialne boty, wypadki, itp.), a na wyścigach multi jest to traktowane jako oszustwo. Tyle ode mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtują mnie takie pytania i byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

1. Jaką furą po z tuningowaniu wyciągnie się najwięcej km/h ? I jaki wynosi max km/h jaki można osiągnąć w tej grze, oczywiście bez czitów i bugów ?
2. Mógłby mi ktoś dokładnie krok po kroku napisać jak wykorzystać tego buga z motorem, który umożliwia jeżdżenie z prędkością ok. 465 km/h ? I czy ten bug działa nie zależnie od tego jaką wersję gry się posiada ?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jaką furą po z tuningowaniu wyciągnie się najwięcej km/h ? I jaki wynosi max km/h

Dnia 24.06.2009 o 13:16, Dark_Sebat napisał:

jaki można osiągnąć w tej grze, oczywiście bez czitów i bugów ?


475 km/h Koeniggseggiem CCR, gdy jedziesz w tunelu aerodynamicznym za innym samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2009 o 13:23, iPeXx napisał:

475 km/h Koeniggseggiem CCR, gdy jedziesz w tunelu aerodynamicznym za innym samochodem.

Dzięki. Będę musiał to wypróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 00:19, Dark_Sebat napisał:

Dzięki. Będę musiał to wypróbować. :)


Tylko najlepiej mieć przy sobie kogoś innego, żeby jechał przed Tobą, bo z trafficami to tak nie za bardzo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 12:47, iPeXx napisał:

Tylko najlepiej mieć przy sobie kogoś innego, żeby jechał przed Tobą, bo z trafficami
to tak nie za bardzo wychodzi.

Ten traffic nawet nie rozpędzi się do 400 kilosów, więc wszelkie takie próby są bezcelowe i bezsensu. ;)
Poza tym pełną satysfakcję z takiej jazdy, to uzyska się tylko i wyłącznie z kumplem (albo kumpelką :D) na multi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest chętny do dołączenia do klubu, ponieważ mój kumpel chce taki właśnie klub założyć? :) Potrzeba nam minimum 5 osób ;)

Wymagania:

-Regularne stawianie się na treningi
-Minimum 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować