Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

>[...]

jakoś wątpię aby nikt nie stworzył wyścigu w tak popularnej grze... A jest możliwość taka aby sobie po prostu jeździć po mieście ale tak, żeby też inni gracze jeździli, abyś mógł ich widzieć itd. bo z tego co czytałem są to tzw. wyścigi MMO a jak na razie nawiązania do MMO nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zawsze kiedy jeździsz widzisz innych graczy, w lewym dolnym rogu, pod minimapą, masz aktualną liczbę graczy online w danym miejscu na mapie. Aha, wyścigi online, w których są jacyś gracze są otoczone żółtą obwódką w menu mapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytanek.

Czy później się pojawiają jakieś nowe auta w salonach czy jest ich tyle samo w grze co na początku?
Czy w grze multiplayer jak zatrąbię to inny gracz to usłyszy?
Czy w grze online jak mnie goni policja to inni gracze to widzą? Jak uciekam przed policją, wozy policyjne jak mnie gonią itd.
Czy jest możliwość ustawienia aby w samochodzie skrzynia biegów była manualna a w motorze automatyczna?
Czy są jakieś samochody które mają automatyczna skrzynię biegów fabrycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 13:38, crash807 napisał:

Czy później się pojawiają jakieś nowe auta w salonach czy jest ich tyle samo w grze co
na początku?

Nic się nie pojawia, chyba że dokupisz megapacka.

Dnia 16.05.2009 o 13:38, crash807 napisał:

Czy w grze multiplayer jak zatrąbię to inny gracz to usłyszy?

Tak.

Dnia 16.05.2009 o 13:38, crash807 napisał:

Czy w grze online jak mnie goni policja to inni gracze to widzą? Jak uciekam przed policją,
wozy policyjne jak mnie gonią itd.

Nie, ponieważ policja jest tylko w trybie offline i wyścigach offline. Gdy jedziesz z innymi, policji nie ma.

Dnia 16.05.2009 o 13:38, crash807 napisał:

Czy jest możliwość ustawienia aby w samochodzie skrzynia biegów była manualna a w motorze
automatyczna?

To akurat musisz ręcznie zmieniać przy przesiadce z samochodu na motor i na odwrot.

Dnia 16.05.2009 o 13:38, crash807 napisał:

Czy są jakieś samochody które mają automatyczna skrzynię biegów fabrycznie ?

W teorii tak, w praktyce nie. Wygląda to tak, że samochody, które w danych technicznych mają wpisaną automatyczną skrzynię biegów, nie mają animacji jej zmiany w kokpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zadac kilka pytan odnosnie TDU ^^
1. Czy jest mozliwosc zmiany nicku w grze online? Jezeli nie to czy jest mozliwosc stworzenia nowego profilu i tam przeniesienie wszystkich danych z poprzedniego profilu(aby nie przechodzic od nowa)
2. Jak to mozliwe w niektorych wyscigach rekordy globalne wynosza ponizej 5s., kiedy ja zalozmy ze przejezdzam trase w 2-3min. Cheaty czy ja czegos nie rozumiem?
3. I jak jest z tymi klanami? Moze jakis polski klan zechcial by mnie przyjac? :P Jbc to jest moj numer gg: 5746710
Z gory dzieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 15:12, Afro69 napisał:

chcialbym zadac kilka pytan odnosnie TDU ^^
1. Czy jest mozliwosc zmiany nicku w grze online? Jezeli nie to czy jest mozliwosc stworzenia
nowego profilu i tam przeniesienie wszystkich danych z poprzedniego profilu(aby nie przechodzic
od nowa)


owszem jest opisane w faq

Dnia 31.05.2009 o 15:12, Afro69 napisał:

2. Jak to mozliwe w niektorych wyscigach rekordy globalne wynosza ponizej 5s., kiedy
ja zalozmy ze przejezdzam trase w 2-3min. Cheaty czy ja czegos nie rozumiem?


tak, trainery...

Dnia 31.05.2009 o 15:12, Afro69 napisał:

3. I jak jest z tymi klanami? Moze jakis polski klan zechcial by mnie przyjac? :P Jbc
to jest moj numer gg: 5746710


gramowy klan, MG Masters, info w dziale o TDU na motogames.gram.pl

Dnia 31.05.2009 o 15:12, Afro69 napisał:

Z gory dzieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki, ale co do tej zmiany nicku, to owszem jest w Faq, ale o ile sie nie myle to tam jest jak przeniesc stan gry z singla do multi/online, ale jeszcze lookne na wypadek gdyby ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 14:33, Afro69 napisał:

Ok, dzieki, ale co do tej zmiany nicku, to owszem jest w Faq, ale o ile sie nie myle
to tam jest jak przeniesc stan gry z singla do multi/online, ale jeszcze lookne na wypadek gdyby ^^

Nie, nie ma takiej możliwości w profilu online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę od nowa online i jeżeli chce Ktoś ze mna pojeździć po wyspie zapraszam.
PS Offline miałem około 85 % i poszedł zapis gry :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm kolejna seria pytan? :P
-Jak odczytac TDU News?
-Jak zrobic, aby kiedy kogos "wyzywam" to zeby sie scigacz o kase?
-Hmm czy jest jakas mozliwosc, aby zagrac "szybciej" wyscig online? Bo poki co nie moge na takie trafic, ok, swieci sie na pomaranczowo ikonka, gry online-1, wchodze, biore gre nierankingowa-nie ma gry do moich pref. online, gra rankingowa-to samo... Eh, nie da sie po prostu wybrac jakis wyscig/serwer? Zreszta sam nie wiem, nie rozumiem tego jak to jest... W kazdym badz razie narazie udalo mi sie raz wziac udzial w takim wyscigu na jakies 30-40... Bylbym wdzieczny za odpowiedzi na moje "owniace mnie" pytania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 13:12, Afro69 napisał:

-Jak odczytac TDU News?

1. Jedziesz do domu
2. Otwierasz wiadomości.

Dnia 11.06.2009 o 13:12, Afro69 napisał:

-Jak zrobic, aby kiedy kogos "wyzywam" to zeby sie scigacz o kase?

1. Mrugasz światłami będac blisko przeciwnika ( domyślnie enter )
2. Potwierdzasz wolę ścigania się ( domyślnie enter )
3. W menu ustawienia > stawka ustawiasz o jakie pieniądze będziesz się ścigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, rodzy Gramowicze:
Czy Test Drive Unlimited posiada jakiś dobry tryb Single? Multi mnie kompletnie nie interesuje.
Z góry dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 12:58, laki13 napisał:

Mam do Was pytanie, rodzy Gramowicze:
Czy Test Drive Unlimited posiada jakiś dobry tryb Single? Multi mnie kompletnie nie interesuje.

Z góry dzieki za odpowiedź.

Tak, całkiem długi, dobry single. Raczej nie jest to gra na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 12:58, laki13 napisał:

Mam do Was pytanie, rodzy Gramowicze:
Czy Test Drive Unlimited posiada jakiś dobry tryb Single? Multi mnie kompletnie nie interesuje.

Z góry dzieki za odpowiedź.


Tak, w grze znajduje się 120 wyścigów i 100 misji do wykonania, a także to, co w trybie multi, czyli duuużo samochodów i dróg do przejechania, co łącznie daje przynajmniej kilkadziesiąt godzin zabawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakieś kilka misji? Byłbym wdzięczny.
BTW: A te wyścigi trudne są czy nie? Bo ja za bardzo nie jestem dobry w wyścigówkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:04, laki13 napisał:

Mógłby ktoś podać jakieś kilka misji? Byłbym wdzięczny.
BTW: A te wyścigi trudne są czy nie? Bo ja za bardzo nie jestem dobry w wyścigówkach
;)

Są 4 typy misji: podwożenie przesyłki, dostarczanie samochodu, podwożenie autostopowiczów i modelek. A wyścigi, krótko mówiąc, trudne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować