Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 18:35, Palmerex napisał:

A czy wszystkie pojazdy, domy itp. beda na multiplayerze darmowe, czy trzeba bedzie wykupywac
lepsze bryczki za kase w rl?

według mojej wiedzy nie ale nie jestem tego pewien w 100%. A jeśli pozwolicie zbocze troche z tematu i powiem że jeśli nie masz odpowiednich podzespołów w kompie to o ile cię na to stać kup xbox360 bo jeżeli kompa używasz tylko do gier to jest to najlepsze rozwiązanie ja tak zrobiłem zamówiłem gierkę i nie muszę się martwić o detale a poza tym gra na 100% wychodzi 30marca na konsolę oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA u siebie bym widział BMW A8 Merola CLS i jakieś Gallardo

Na gre spobie poczekam do sierpnia bo wtedy upgrade sprzętu. Obecny nie pociągnie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie bym miał wszystkie modele Lamborghini,jakieś Mercedesy by się znalazły oraz oczywiście Kawasaki lub inny motocykl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wypowiem sie i ja :) W grze chętnie zasiądę 1000 razy za kierownicą następujących pojazdów:
- Aston Martin DB9
- Jaguar XKR
- Koenigsegg CCX
- Ford GT
- coś z japonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:56, Kapas napisał:

ja chciałbym kupić sobie w grze 3 samochody :

Audi TT
Lotus Elise
Mclaren F1

heheh jak zaczniesz grać to zmienisz zdanie co do tych samochodów bo te to nic szczególnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Audi TT. Bo Hondy Civic chyba nie mają w TDU? :]

Do tego jakieś jednośladowe Suzuki i będę szczęśliwy :] Sądzę jednak, że w singlu gierka znudzi się po kilku godzinach - nadzieje wiążę z multiplayerem - oj już widzę te napinki na ulicach :D

Ktoś wie czy w grze jest jakaś komunikacja głosowa? No i gdyby tak dało się w bete jeszcze pograć (przegapiłem okres testowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może i ja się przyłącze :D

1.Koenigsegg CC8S
2.Pagani Zonda
3.Enzo Ferrari
4.Cheva Camaro
5.Gallardo cabrio
6.Agusta Tamburini

a z dodatkowych pakietów to CCX i F40, właściwie to wgram save z bety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie dodatkowych aut z DLC /chodzi mi o dodatkowe samochody z "packów"/.
Jak będą one rozpowszechniane w wersji na PC? czy trzeba będzie wykupić jakieś pkt (coś jak w wersji na X''a)
czy w formie tanich addon disków.

Pytam bo zastanawiam się poważnie nad wersją angielską z ultimy - ale chciałbym uniknąć w przyszłości problemów z instalowaniem nowych autek /a karty kredytowej nie mam, więc wpłacanie czegokolwiek do na stronie atari itp odpada/.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2007 o 03:51, Zaurus napisał:

Mam pytanie odnośnie dodatkowych aut z DLC /chodzi mi o dodatkowe samochody z "packów"/.
Jak będą one rozpowszechniane w wersji na PC? czy trzeba będzie wykupić jakieś pkt (coś jak
w wersji na X''a)
czy w formie tanich addon disków.
Pytam bo zastanawiam się poważnie nad wersją angielską z ultimy - ale chciałbym uniknąć w przyszłości
problemów z instalowaniem nowych autek /a karty kredytowej nie mam, więc wpłacanie czegokolwiek
do na stronie atari itp odpada/.


Przeczytaj sobie recenzje wersji beta na gram.pl , ale raczej będzie to płatna usługa, pierwszy dodatek będzie pewnie darmo jak na konsole, a następne już nie.
Za zdobyte w grze wirtualne pieniądze można by wykupywać dodatkowe paczki z autami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja w moim garażu najchętniej bym widział:
- Maserati MC12 (nie jestem pewien czy będzie)
- Ferrari P4/5 (tego chyba na pewno nie będzie, może potem do dokupienia...)
- Ferrari F430
- Ferrari Testarossa
- Lamborghini Murcielago
- Saleen S7R
- Suzuki Hayabusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zmieniam temat, ale jestem lekko oburzony recenzją Test Drive Unlimited w Playu. Zwykle nie kupuję go, bo ich punkt widzenia na gry jest inny niż mój. I tak jest tym razem. Autor napisał tam, że wielkim minusem tej gry jest niemożność tuningowania aut:) Przepraszam bardzo, ale kto powiedzał, że ma być to gra podobna do NFS-ów. Nikt. Wręcz przeciwnie, miała zbliżyć się do Grand Tourismo na PS2, mimo bardziej arcadowej fizyce jazdy(moim zdaniem). Tak więc... ja już nie kupię Playa. Wolę CD Action. Z nimi zgadzam się w 99%. A propos, TDU w Playu dostał 7/10. Wypowiadajcie się na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 15:44, goldeneagle napisał:

Przepraszam, że zmieniam temat, ale jestem lekko oburzony recenzją Test Drive Unlimited w Playu.
Zwykle nie kupuję go, bo ich punkt widzenia na gry jest inny niż mój. I tak jest tym razem.
Autor napisał tam, że wielkim minusem tej gry jest niemożność tuningowania aut:) Przepraszam
bardzo, ale kto powiedzał, że ma być to gra podobna do NFS-ów. Nikt. Wręcz przeciwnie, miała
zbliżyć się do Grand Tourismo na PS2, mimo bardziej arcadowej fizyce jazdy(moim zdaniem). Tak
więc... ja już nie kupię Playa. Wolę CD Action. Z nimi zgadzam się w 99%. A propos, TDU w Playu
dostał 7/10. Wypowiadajcie się na ten temat.


Według mnie masz rację. PLAY to jakiś dziwaczny jest, a w nowym CD-Action (najbliższy wtorek) będzie recenzja TDU, A większość aut, to takie ładne bryki, że aż szkoda je tuningować. A tak właściwie to znaczenie ma tylko kolor auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować