Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Nic by sie nie dzilo ktos tam ma racje forum jest od udzielania informacji, wiem ze mozna to znalesc w necie ale nie kazdy jest zapalonym graczem czy znawca tematu ale do kompa siada w weekend i chce uslyszec pare konkretow od graczy,bez tracenia czasu na przeczesywanie tych wielu stron czesto o bezsensownym layoutcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:19, maciekujek napisał:

Ja bym zdecydowanie wolał GPS po angielsku.



Ale polonizacja jest kinowa , więc i tak będzie po angielsku, kto by się takim szczegółem przejmował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie to jest gra o której marzyłem. Gdy tylko pojawiła się pierwsza informacja na jej temat wiedziałem że będzie to coś przełomowego i wspaniałego. Znosiłem te wszystkie przełożenia premiery i obiecywania że w końcu wyjdzie. Jak się dowiedziałem że jej dystrybutorem jest CDP to jeszcze bardziej nie mogłem się doczekać. I nareszcie już nie długo się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 16:19, gienio0000 napisał:

Nic by sie nie dzilo ktos tam ma racje forum jest od udzielania informacji, wiem ze mozna to
znalesc w necie ale nie kazdy jest zapalonym graczem czy znawca tematu ale do kompa siada w
weekend i chce uslyszec pare konkretow od graczy,bez tracenia czasu na przeczesywanie tych
wielu stron czesto o bezsensownym layoutcie.


Forum owszem jest od dzielenia sie informacjami ale nie od jej powielania setny raz. Zaczyna sie robic wtedy nieprzejrzyste i nieczytelne. Czyli traci swoja podstawowa fukcjonalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm
Ja sie podziele wrazeniami z gry!
Transport samochodow jest extra takie fury sie wozi ze glowa mala :)
A co do podwozenia gostkow to jest przerypane po pierwsze jest limit czasu a po drugie nie mozna miec najmniejszej stuczki ani jedzic po lace bo kolysa jasnie przechodnia :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:27, Sherlock napisał:

bo kołysa jasnie przechodnia :(.

Lepiej bym tego nie ujął :D Ta część tej gry jest najbardziej skopana. Podwożenie powinno być od tego, żeby sobie pojeździć, ścigać można się w turniejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do wyjadaczy wyscigowek. Z okresu kiedy NFS byl naprawde FAJNA seria ...

Jesli mielibyscie porownac model jazdy z NFS: Porsche 2000 (Unleashed) to jak na tym tle wypada fizyka jazdy z TDU? Czy da sie, na przyklad, tak ustawic TDU, by przy puszczeniu gazu samochod lekko zarzucal tylem i wymagana bylaby kontra bysmy nie trafili na bande (tak, wiem, ze w TDU nie ma szczegolnie duzo band, ale to taka przenosnia jest ;)).
Nadal to jest jedna z tych rzeczy, ktora sprawia, ze nie wiem czy kupic TDU. Bo filmiki to jedno (choc tych nie ogladam namietnie), a sama gra to drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz naprawde dobrej symulacji to kup Toce 3 albo Forze Motosport na X360, a tak serio to w TDU jest tryb Hardcore ktory reaguje na kazda zmaine polozenia pedalu gazu lub hamulca, no i jescze zalezy czy masz kierownice a jesli tak to jaka?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 09:01, Przemoo08 napisał:

Hehe,w stu procentach się z tobą zgadzam.ToCa 3 to według mnie najlepsza symulacja wyścigów.

A wg mnie i wszystkich którzy znają się na symulacji ToCa to bardziej arcade. Jak chcesz symulację to GTR, GTR2, GT Legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2007 o 09:08, SwenG napisał:

A wg mnie i wszystkich którzy znają się na symulacji ToCa to bardziej arcade. Jak chcesz symulację
to GTR, GTR2, GT Legend.

Grałem....wolę ToCe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy oceniłbym na arcedową symulację :). Ciężko tu mówić o jakiś niesamowitym realiźmie, ale jak wyłączy się wszelkie wspomagacze to można się już pobawić. Pojawiają się nawet takie smaczki jak zarzucanie motocykla gdy mija się najeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę.

Niestety nie ma już takich rzeczy jak zmienna wydajność hamulcy w zależności od temperatury, "brudzenia" opon, czy wpływu opon rozgrzanych po poślizgu na dalszą przyczepność auta. Mimo wszystko na pewno nie da się wygrywać wyścigów trzymając gaz w podłodze i odbijając się od band.

Ale jak dla mnie w tej grze najważniejsza jest wielkość samej wyspy i klimacik związany z pokonywaniem ogromnych odległości. Jeżeli wyścig ma 200km to tyle trzeba naprawdę przejechać, więc nawet super motocyklem czeka nas 50-55 minut jazdy na pełnym gazie. A jak trzeba przetransportować samochodzik na trasie 40km i nie zarysować go nawet na milimetr to czasami człowiek toczy się Fordem Mustangiem Shelby GT500 50 km/h i czeka aby wyprzedzić bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna.W pełnej wersji na PC są super bajery,np.wysuwane szyby.125 pojazdów to też coś:)A grafika...powala.A trybów wyścigów jest pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam was nie śmiejcie się, ale... jak można grać przez sieć? Chodzi mi o warunki tzn. Czy trzeba za to bulić, czy moiżna grać na łączu internetowym 100mb/s, czy trzeba spełnić jakieś inne wymagania i czy gra w multi dużo różni się od solo(oprócz grania z innymi graczami)?
HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pytać się o to jak gra pójdzie na waszym sprzęcie może pogadalibyśmy o samej grze, o trybach rozgrywki, samochodach, motocyklach. Jak się prowadzi motorami, autami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 10:03, OloMax napisał:

Błagam was nie śmiejcie się, ale... jak można grać przez sieć? Chodzi mi o warunki tzn. Czy
trzeba za to bulić, czy moiżna grać na łączu internetowym 100mb/s, czy trzeba spełnić jakieś
inne wymagania i czy gra w multi dużo różni się od solo(oprócz grania z innymi graczami)?
HELP!!


Czytałem o tym i wychodzi na to że multi będzie zbliżony do MMO ale niestety będziemy przydzielani losowo do serwera więc nie radzę umawiać się z kumplami bo prawdopodobieństwo spotkania jest małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2007 o 10:07, MasterHeroes napisał:

Czytałem o tym i wychodzi na to że multi będzie zbliżony do MMO ale niestety będziemy przydzielani
losowo do serwera więc nie radzę umawiać się z kumplami bo prawdopodobieństwo spotkania jest
małe.

Sorry, ale nic mi to nie mówi, just odpowiedzcie na pytania, które zadałem ok?

ps. albo: MMO-czyli jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować