Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 17:20, Łukasz007 napisał:

Jako tako to wygląda jeszcze...

Heh, to będzie wyglądało bardzo ładnie na 1024x768, średnie detale skoro na najniższych w 640-480 wygląda przyzwoicie. NFS przy takich ustawieniach jest niegrywalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 17:30, Kumagoro napisał:

"Jako tako"?
IMO jeśli wziąć pod uwagę fakt, że gra będzie jaśniejsza to wygląda bardzo dobrze
Nieco denerwuje fakt niemożności wyłączenia tych dynamicznych cieni w kabinie, które mocno
spowalniają grę, cóż, może to naprawią...



Oczywiście można ustawić jasność w grze ;) gram na lcd 19'' i nie wiem jak u kogo te screeny wyglądają ale w takiej rozdzielczości gra przynajmniej lata płynnie jak Małysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:32, Michał Raven napisał:

Poniżej macie parę screenów jak to wygląda.

No wygląda pięknie ;) Naprawdę super grafika, ale...u mnie co najwyżej najniższe detale ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna się odpalić, ale zagrasz na minimalnych detalach, możliwe, że z zacinkami... Dokładnie jak będzie to nie jestem w stanie Ci powiedzieć... ;)

Omega232323 - Z tego co wiem, to po 15 kwietnia, ale nie wiem którego dokładnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:37, Wojtek3291 napisał:

Jak myślicie zaryzykować i kupić TDU, czy jednak nie?

Kupić TDU, tyle że to nie jest ryzyko. Gra już oceniana, wychwalana itp. więc kupuj póki ciepłe...ja też kupuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:48, Wojtek3291 napisał:

Nie tyle, że boje się, że będzie słaba itd., tylko, że nie wiem jak będzie chodzić na moim gracie.

To zależy jaki to grat? Bo jeżeli jakiś kompletny grat to nie rydzykuj...znaczy nie ryzykuj ;) Może podaj konfigurację komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:37, Wojtek3291 napisał:

Jak myślicie zaryzykować i kupić TDU, czy jednak nie?


Kup :> a może będzie jakiś konkretny patch :D

Właśnie zwaliły mi się sejwy z profilu online i wszystko stracone 28% gry :D
echhh po kilku rzuconych słowach których tu nie mogę napisać gram od nowa :D lol błąd na błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:55, Wojtek3291 napisał:

Pisałem dwie czy trzy strony wcześniej.
AMD Athlon 2800+, GeForce 6600 128 MB, 512 MB RAM


Powinno pójść. Bardzo podobna konfiguracja do mojej. Jeżeli nie przeszkadza Ci gra na niższych detalach w niższej rozdzielczości to kup. Chyba, że najpierw pożyczysz sobie od kogoś znajomego/z rodziny i sprawdzisz, czy chodzi. Ja jednak myślę, że jest wystarczająco do pociągnięcia TDU.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:32, Michał Raven napisał:

Ja gram w TDU na 1024x768x32, AAx4, AFx16 bez HDR i wyciągam ok 30-40 FPSów. Poniżej macie
parę screenów jak to wygląda.


A jaki masz szprzęt? :)

...

W ogóle to kiedy możemy spodziewać się premiery? (wiem, że kwiecień, ale kiedy konkretnie? )
I nie wiem, już czy będzie tak super jak się to wydawało na początku. Niby gra nudzi się po 30-40h, a i tak jest zabugowana i ten miesiąc opóźnienia premiery niewiele zmienił... Nie wiem jak to będzie ostatecznie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:08, bartheez napisał:

W ogóle to kiedy możemy spodziewać się premiery? (wiem, że kwiecień, ale kiedy konkretnie?

Migem pisał, że jak się nic nie schrzani i wszystko dobrze pójdzie to premiera może być nawet 06.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:34, Sherlock napisał:

HMM Ta karta spokojnie sobie powinna sobie poradzic ja mam Karte 7600 GT i wymiata jak nic!
Gram w 1024*768 + HDR + ANIZO + DETALE HIGH!


A jakiego masz procka i ile ramu? Bo ja też mam GeForca 7600GT, reszta to Athlon 64 3500+ i 1GB Ramu i się zastanawiam jak mi będzie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować