Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Właśnie dostałem przesyłkę :D A martwiłem się, że jutro dojdzie ;) Zaraz będę gra (jeśli wszystko pójdzie dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak! Wszyscy tutaj się chwalą jak to oni będą grać, a ja już chciałem zamawiać, ale...karta graficzna za słaba ;( Zakup TDU musi poczekać, a komentarze na jej temat są bardzo dobre...ehhh, czemu ten świat jest taki niesprawiedliwy! No niestety nie zagram przed upgrade ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam, właśnie dostałem od miłego kuriera z dłuuugimi nogami. Rozpakowałem, pooglądałem, nawąchałem się (uwielbiam zapach farby drukarskiej ;), zaczynam instalować, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciągle wywala jak gram przez internet pogram parę minut i wyskakuje napis :"Połączenie z serwerem zostało utracone" nie wiem co z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łooo żesz! właśnie zainstalowałem i co? Ta gra ryje beret tak samo jak na x-boxie 360! no poprostu nie dziwie sie 10/10 od cd-action. Co jak co ale ta gra na to zasługiwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem grę i właśnie ją instaluję.
Pojawił się błąd - i komunikat, żeby najpierw uruchomić ISScript11 z płyty. Teraz instalacja idzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:42, mj12agent napisał:

Miała być wersja kinowa (na pudełku tak jest napisane) a tu w grze słychać same polskie głosy...


A nawigacja też gada po polsku ? Jeśli tak, to... no po prostu to (moim zdaniem) źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra dostała 10 w cda to musi być niezła może i lepsza od NFS?no to ma konkurenta, ale raczej TD przegra bo NFS głupi czy fajny to itak go fani kupią. według mnie carbon jest gorszy od most wanteda. kupię jak stanije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:35, Linux M napisał:

A nawigacja też gada po polsku ? Jeśli tak, to... no po prostu to (moim zdaniem) źle.


Tak... Gra jest spolszczona W CAŁOŚCI (wbrew napisowi na opakowaniu). Zatem NIE jest to kinowe spolszczenie. Nawigacja mówi po polsku, panienki podwożone "na stopa" też gadają po polsku... :-/

Na dodatek w grze nie można wybrać innego języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:35, Linux M napisał:

A nawigacja też gada po polsku ? Jeśli tak, to... no po prostu to (moim zdaniem) źle.


Tak... Gra jest spolszczona W CAŁOŚCI (wbrew napisowi na opakowaniu). Zatem NIE jest to kinowe spolszczenie. Nawigacja mówi po polsku, panienki podwożone "na stopa" też gadają po polsku... :-/

Na dodatek w grze nie można wybrać innego języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie badziewne. Czekam na łatkę. I jeszcze jedno - kto i po jaką cholerę, wepchnął ten napis "NOWY KRÓL SAMOCHODÓWEK", wielkimi literami, na środku pudełka i tuż nad logiem? ~~

A tak poza tym to cudne ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeju jak was tak słucham to wytrzymać nie mogę...wy już się wozicie po Oahu a ja będę tam dopiero wieczorkiem...tata mi przywiezie bo do niego do pracy zamówiłem...ostatnio kurier z Empiku nie mógł trafić do mnie a poza tym nie byłoby nikogo w domciu więc nie ryzykowałem. A coś więcej powiedzcie bo na razie wiem tylko tyle,że spolszczenie nieciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe, jak mówicie, że taka siara z tym spolszczeniem to ja za te 2 miesiące chyba sobie kupię ang. wersję. Z rwguły nie kupuję gier po pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już TDU ogólnie gra bardzo fajna ale mam dwa pytania:

1.Co trzeba zbroić żeby posłuchać swojej muzyki bo mi jakoś nie wychodzi?
2.dlaczego gra mi się tnie cały czas chociaż gram na średnich mam takiego kompa procesor amd 3200 1gb ram i karta ATI radeon x1950pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 19:05, Bratek196 napisał:

1.Co trzeba zbroić żeby posłuchać swojej muzyki bo mi jakoś nie wychodzi?


W folderze z posiadanym Profilem tworzymy katalog o nazwie ''RADIO''. W nim umieszczamy kolejny katalog (lub w sumie maksymalnie 3) do którego wgrywamy mp3, z tego co wiem w dowolnej liczbie.
U mnie pełna ścieżka wygląda tak:

c:\Documents and Settings\<nazwa użytkownika>\Moje Dokumenty\Test Drive Unlimited\savegame\<nazwa profile>\radio\hopsasa\*.mp3

Później już tylko wrzucamy TDU, podczas jazdy wciskamy ''R''. Pojawi się mini-menu w którym:
''+'' - głośniej
''-'' - ciszej
''9'' - kolejna stacja (ta dziewiątka z klawiatury numerycznej!!!)

Dnia 04.04.2007 o 19:05, Bratek196 napisał:

2.dlaczego gra mi się tnie cały czas chociaż gram na średnich mam takiego kompa procesor amd
3200 1gb ram i karta ATI radeon x1950pro?


Wyłącz zbędne programy, które są włączone w tle, a obciążają proca i ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle czekam chyba dlatego, że potwierdziłem dopiero 3 kwietnia, ale ma nadzieję, że jutro już będzie bo aż mnie już podrzuca tak się nie mogę doczekać i mam nadzieję, że na moim sprzęcie pokaże na co ją stać i że nie będę żałował że zainwestowałem w sprzęt
Mój sprzęt to:
Procesor: Intel DuoCore 6300
Pamięci: Geil 1 Gb 800 Mhz
Grafika: Radeon X1950XTX 512 Mb Saphire
Muzyka: X-Fi Creative
Internet: Neostrada 1 Mb
Jka ktoś wie jak ta gra będzie śmigać na moim sprzęcie to napiszcie Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować