Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Heh w domu mam ostateczne ultimatum - jak odbiorę TEST DRIVE''A już nic do kompa się nie kupi i będę grał tylko z jedną kostką RAMu.
Wybrałem TEST DRIVE''A :p - w końcu do czego miałbym mieć lepszy sprzęt (najbardziej wymagającą gierę jaką mam jest Company of Heroes).
Nie będę grał na nielegalnych wersjach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 08:48, Bratek196 napisał:

Ej czy TDU pójdzie mi mam takiego kompa: Amd athlonn 3200 2400 mhz 1gb ram i karta Radeon
x1950pro 256 mb ram ???


Weź pomyśl troszkę, a dopiero potem wypisuj głupoty. A niby dlaczego miałby nie pójść?? O max detalach zapomnij, ale pograć się będzie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 22:44, awesome napisał:

A ja własnie nie mogę tego znieść, że nie ma tu BMW. Swoją drogą, ciekawe dlaczego nie ma tej
marki.

Zapewne licencja była zbyt droga. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 08:10, Zauri napisał:

przemyslalem to i z wielka szkoda ze niebedzie mozna posmigac sobie nowa czarniutka m5 po autostradach.
A co do dzikosc RUF R-turbo mnie to nawet bardziej odpowiada.
Juz w myslach wyobrazam sobie swoj graraz a w nim : czarne Gallardo, granatowe R-Turbo, czerrrwone
F40 i kilka innych cacuszek. Mniam :D



Prawdopodobnie żaden RuF nie będzie z najwyższej klasy A co za tym idzie nie będziemy jeździć nim w kilku wyścigach, a szkoda.... gdzieś miałem screeny tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 11:12, Łukasz007 napisał:

Prawdopodobnie żaden RuF nie będzie z najwyższej klasy A co za tym idzie nie będziemy jeździć
nim w kilku wyścigach, a szkoda.... gdzieś miałem screeny tego :/


ale taka F40 bede uzywal tylko do driftu albo do redukcji biegu i szybkiego przyspieszenia w tunelu. Super, na youtube.com jest jeden filmik. Jak go ogladalem to az mnie ciarki przeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:37, ko?nik napisał:

> Ja wrzucałem pliki w formacie MP3 i działa.
Aha. Bo właśnie w większości gier z możliwością dodawania własnych utworów przyjmowane są pliki
OGG, a nie MP3.

Można nawet m3u i skróty wrzucać (wg instrukcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:02, tytusgit napisał:

Dostał ktoś TDU już ? Bo u mnie pisze, że wczoraj wysyłka była...i planowana dostawa dziś lub
jutro ;)

u mnie pisze tak samo, ale pewnie bedzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:29, Zauri napisał:

brak BMW mozna jeszcze przebolec, mnie tam bardzije martwia bledy w muti (opisywane w recenzji
z CDA)

Ale my rozmawiamy i tym, czym się będziemy wozić, a czym nie z jednego z dwóch powodów:
- nie ''''lubimy'''' tego samochodu,
- nie ma go w grze,

Krytyka za brak pojazdów to co innego niż błędy w grze.

Quatre

Dnia 02.04.2007 o 21:29, Zauri napisał:

A swoją drogą - nie lubię go, ''Chomik'' jest tysiąc razy bardziej zabawny ^_^

No co ty :P Chomik to tylko słucha jak mu dogaduje Jeremy, zaś Clarkson zawsze musi dogadać. Nie wiem jak inni, ale to właśnei cechuje was obu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy pytają, czy im pójdzie: http://www.srtest.com/referrer/srtest <- tu macie prawie każdą gierkę, którą można znaleźć na PC (głównie z tych co mają dosyć duże wymagania). Znalazłem ten link w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21142&u=4 . Ja np. zaliczyłem test na minimalne ustawienia, a bardzo niewiele brakło mi do "rekomendowanych" ustawień. Zresztą sami obczajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - Richard jest śmieszny, znacznie śmieszniejszy niż Jeremy. A śmieszność, to nie tylko to, co się mówi, ale też wygląd i zachowanie - Clarkson słabo wypada na tym tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najprawdopodobniej przyjdzie jutro. Przed chwilą przesyłka "zmieniła się" w wysłaną... no wiecie o co chodzi:) Z CDP dali kurierowi. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:00, Tomek.czwa napisał:

Chcecie to mogę wam zarzucić parę screenów z maks detalami i 1280. Mam na razie angielską wersje
ale polska już wysłana czyli luz.


Dawaj te screeny. A na moim kompie na jakich ustawieniach grafy pogram? Pentium 4 3.0GHz, 1 GB RAM i GeForce 7600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 15:21, Ecko09 napisał:


Dawaj te screeny. A na moim kompie na jakich ustawieniach grafy pogram? Pentium 4 3.0GHz, 1
GB RAM i GeForce 7600 GT.


Ok już siadam i robie zarzuce tu trochę i resztę na gramsajcie. Ja gram na AMD 4800+ x2 2gb ram 7900gtx na full. Kumpel na 3800+ x2 7600gs 1gb ram gra na full i 1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować