Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 17:17, Zauri napisał:

a mzna sie tam do was raz wbic ?

Pewnie. Zawsze informujemy o spotkaniach, które głownie odbywają się w piątek i w sobotę o 20. Oczywiście w trakcie spotkania też można do nas dołączyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:26, Michał Raven napisał:

> a mzna sie tam do was raz wbic ?
Pewnie. Zawsze informujemy o spotkaniach, które głownie odbywają się w piątek i w sobotę
o 20. Oczywiście w trakcie spotkania też można do nas dołączyć. :)


Czyli żeby przyjechać na spotkanie nie trzeba być członkiem klubu?
I jeszcze jaka jest gwarancja, że grałbym akurat na tym serwie co Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:36, kx22 napisał:

Czyli żeby przyjechać na spotkanie nie trzeba być członkiem klubu?

Nie. W sumie nikt ostatnio nie wyraził po spotkaniu chęci należenia do klubu.

Dnia 28.05.2008 o 20:36, kx22 napisał:

I jeszcze jaka jest gwarancja, że grałbym akurat na tym serwie co Wy?

Gwarancji nie ma żadnej, ale wystarczy szukać kogoś z klubu na mapie w tym miejscu, gdzie jest umówione spotkanie i klikać na niego. Wtedy powinno przenieść na właściwy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spełniam wszystkie wymagania aby dołączyć do klubu. Gdzie teraz mam wejść aby zrobić zdjęcie moich przejechanych kilometrów?? I czy aby udowodnić, że mam po 3 samochoy z każdej grupy to mam ich wszystkich robić zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 09:15, MasterHeroes napisał:

Ja spełniam wszystkie wymagania aby dołączyć do klubu. Gdzie teraz mam wejść aby zrobić
zdjęcie moich przejechanych kilometrów?? I czy aby udowodnić, że mam po 3 samochoy z
każdej grupy to mam ich wszystkich robić zdjęcia??


jak siedzisz w domu to tam jest taka zaklaka info.Tam m.in. jest napisane ladnie ile aut masz z danej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:10, Zauri napisał:

a kiedy sie osiaga poziom mistrza ?


Punkty zdobywasz za spełniania rozmaitych zadań. Są to np. Przejedź 5000 mil, posiadaj przynajmniej 10 różnych samochodów, posiadaj przynajmniej 5 domów, ukończ wszystkie zadanie z serii "Autostopowicz" itd. Za to wszystko zdobywasz punkty, a im więcej punktów, tym większa ranga. Poziom "Mistrz" jest dostępny od bodajże 450 punktów ( nie pamiętam dokładnie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:07, MasterHeroes napisał:

Wszystkie moje zdjęcia z TDU (wymagane) są na moim profilu xfire http://www.xfire.com/screenshots/thunderseba/
są tam wyłącznie zdjęcia wymagane do klubu.


Może by tak na spotkaniach się pojawić? Ja to robię co tydzień, od ponad miesiąca i ciągle się staram o członkostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty kiedykolwiek powiedziales, ze chcesz byc czlonkiem? Nie pamietam. Wez przypominaj nam, bo myslelismy, ze chcesz tak pojezdzic. Jak ktos z nas wejdzie do TDU, to wyslemy Ci invite, jeszcze musze pogadac z Ravenem, ale wydaje mi sie, ze zasluzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:23, fifomaniak napisał:

Czy Ty kiedykolwiek powiedziales, ze chcesz byc czlonkiem? Nie pamietam. Wez przypominaj
nam, bo myslelismy, ze chcesz tak pojezdzic. Jak ktos z nas wejdzie do TDU, to wyslemy
Ci invite, jeszcze musze pogadac z Ravenem, ale wydaje mi sie, ze zasluzyles


łal to na to trzeba zasluzyc ? myslelem ze wystraczy tylko spelnic dane przez was wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie jakieś spotkanie? Z chęcią bym wpadł (na motogames.gram.pl nie ma wzmianki o spotkaniu) i miło by było, żeby były samochody z grupy G :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 18:47, kx22 napisał:

Jutro będzie jakieś spotkanie? Z chęcią bym wpadł (na motogames.gram.pl nie ma wzmianki
o spotkaniu) i miło by było, żeby były samochody z grupy G :D

Niestety jutro spotkania nie będzie. Dopiero w sobotę, ale już dziś mogę zapewnić, że będzie dłuuugie. A co do samochodów z grupy G, to już ta klasa niedawno była i teraz planujemy coś innego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 19:37, Zauri napisał:

mozee cos z D ?

Też było. :) Teraz wybieramy samochody wg. innych kryteriów. Jak np. włoskie czy niemieckie samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować