Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Panowie, prawdopodobnie spotkanie odbędzie się o 20.30 z przyczyn niezależnych ode mnie, choć może się wyrobię na 20.00.

BTW: Zgłosiła się tylko jedna osoba, nikt nie więcej mnie nie zaszczyci swoją obecnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:13, Alexx1 napisał:

BTW: Zgłosiła się tylko jedna osoba, nikt nie więcej mnie nie zaszczyci swoją obecnością?


Nie zaszczycę, ale wpadnę :P (może xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mam pytanie, jak dostać się na ukrytą wyspe? Bo dochodze do tego teleportu i nie wiem co dalej zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:03, Gorn7 napisał:

JA mam pytanie, jak dostać się na ukrytą wyspe? Bo dochodze do tego teleportu i nie wiem
co dalej zrobic.

Musisz sie rozpedzic do min. 100 km/h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:04, Kirabax napisał:

Musisz sie rozpedzic do min. 100 km/h :)


Heh, trochę się zagalopowałeś. ;] Do przejechania przez portal wystarczy tylko prędkość powyżej 40-45 km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże chłopaki będzie o 21.00. Sory, że taki przeskok, ale musiałem do roboty iść. Jeszcze umyję się i będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po pierwsze przepraszam, za godzinne opóźnienie, musiałem iść po szkole do roboty, dopiero dziś się dowiedziałem, po drugie sądzę, że spotkanie nie miało sensu, bo cały czas były disconnecty i gigantyczne lagi, u dwóch osób. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Na pocieszenie obrazek ;D.

20080530212528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh spotkanie się niezbyt udało, ale pare fotek pstryknąłem:
I jeszcze miałem ogromne problemy z połączeniem sie dopóki nie odkryłem, że xfire coś ściąga :|

20080530212540

20080530212704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:29, Alexx1 napisał:

Nazywajmy rzeczy po imieniu, było beznadziejne :D.

I na spotkania nie przyjeżdżajcie w samochodach z megapacka bo ja nie mam pojęcia czym dana osoba sie porusza :P a ten "random car" jest brzydki :D

@Bluray nic wielkiego Cię nie ominęło nie masz czego żałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:32, kx22 napisał:

@Bluray nic wielkiego Cię nie ominęło nie masz czego żałować :P


fakt, spotkanie bylo do d...
a n dodatek moja badziewna kierownica nie chce sie w ogole dobrze skaliibrowac. powinno widac jak kierowca plynnie skreca kolem kierownicy a u mnie to sie tak dzieje jakby kolo mial parkinsona, zaawansowanego. Na dodatek jak juz ustawie wszystko itp. to ma ona taka przypadlosc, ze jak chce lekko skrecic w lewo to ona tak "skacze na prawo" a po wiekszym wychylenu dobrze skreca. (przez to wyraznie przy lzejszych skretach sciaga mnie na prawo) Kurde, chyba jutro bede gral na padzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować