Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2008 o 15:11, macned napisał:

> > Mam pytanie do posiadaczy gry - jak wygląda sterowanie w przypadku korzystania
z
> klawiatury?
> > Lubię samochodówki, ale głównie takie o zręcznościowym charakterze. Do symulatorów

> potrzebna
> > jest kierownica, a tej nie posiadam. Stąd moje pytanie - czy model jazdy pozwala

> na przyjemną
> > jazdę na klawiaturze, czy niezbędna jest kierownica/pad? Ktoś z was gra na
klawiaturze
>
> > w TDU?
> ja gram a klawiaturze i się na niej dobrze gra.

A jazda nie sprawia problemów przy najszybszych pojazdach? Czytałem różne opinie, że
najlepsze wozy są najgorsze w prowadzeniu (szczególnie na zakrętach) i nie wiem co o
tym sądzić.

na najszybszych autkach są kłopoty ponieważ gdy się skręca robią obroty o ponad90stopni a niektóre szybkie(odblokowywane)to nie skręcają tylko robią obrót o np.180 np. jakiś tam chrysler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:40, donard napisał:

na najszybszych autkach są kłopoty ponieważ gdy się skręca robią obroty o ponad90stopni
a niektóre szybkie(odblokowywane)to nie skręcają tylko robią obrót o np.180 np. jakiś
tam chrysler.

no do konca nie maz racji, bo obracaja sie ostro tylko na hc,albo jesli masz asysta off. Ja jezdze na klawirce, na HC asysta off i to viperem, i to jeszcze na tym driftuje. Dzieki czarekS''owi sie nim nauczylem. Wiec bezproblemu mozesz grac na klawirce :)

Kto pogra? pisac na xfire: spilqq(xfire nas polaczy do jednego serwera)
PS.Ja juz zchodze, pisac na gg to sie umowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:49, Union Pacific napisał:

Był ktoś dzisiaj na spotkaniu?

Było nas łącznie czterech. ;)

Nie będę ukrywał ale wolna jazda czasem nudzi. :P

Alexx1
Zawsze możesz śledzić MG. :)

Cztery fotki z wczoraj.

20080523171824

20080523171835

20080523171941

20080523172020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z tdu po zainstalowaniu patcha kiedy próbuje uruchomić grę wyskakuje mi problem i prosi o prosi o płytę :( Jakieś pomysły (grę przeinstalowałem i jest ok ale jak patha zainstaluje znowu dupa aja chce w necie pograć!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:57, arek5 napisał:

mam mały problem z tdu po zainstalowaniu patcha kiedy próbuje uruchomić grę wyskakuje
mi problem i prosi o prosi o płytę :( Jakieś pomysły (grę przeinstalowałem i jest ok
ale jak patha zainstaluje znowu dupa aja chce w necie pograć!)


To chyba jest problem do opisania na forum pomocy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:57, arek5 napisał:

mam mały problem z tdu po zainstalowaniu patcha kiedy próbuje uruchomić grę wyskakuje
mi problem i prosi o prosi o płytę :( Jakieś pomysły (grę przeinstalowałem i jest ok
ale jak patha zainstaluje znowu dupa aja chce w necie pograć!)

Proponuję płytę do napędu włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:16, Alexx1 napisał:

Oryginał? Wirtualne napędy? Daemon Tools?


oryginał

no nic single musi mi wystarczyć

>odpowiedź na posta dodanego przez Łukaszenka

tak ale to jest temat ogólny tdu wiec tu też mogę pisać o problemach z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz wirtualne napedy? Poza tym nie czepiaj sie go, tak prawde mowiac, to nigdzie nie napisales, ze wkladasz plyte do napedu, napisales tylko, ze gdy uruchamiasz gre, to Ci takie cos wyskakuje. A moze nie czytasz do konca i cos z SecuROMu Ci wyskakuje? Wklej screena najlepiej jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 15:11, fifomaniak napisał:

Ale masz wirtualne napedy? Poza tym nie czepiaj sie go, tak prawde mowiac, to nigdzie
nie napisales, ze wkladasz plyte do napedu, napisales tylko, ze gdy uruchamiasz gre,
to Ci takie cos wyskakuje. A moze nie czytasz do konca i cos z SecuROMu Ci wyskakuje?
Wklej screena najlepiej jak mozesz.


z tą płytką można chyba się było domyśleć :)
wiecie może coś z moją wersją nie tak od początku były problemy(niebieski ekran po wejściu do miejsca gdzie się kupuje domy, w końcu zrobiłem format i wszystko był ładnie) , ściągnę sobie z pewnej strony tdu(jak mam legalną kopie to jest legalne) spróbuje dzięki za pomoc nakierowaliście mnie do tej myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ci dokladnie wyskakuje, mowie wrzuc screena... Na wirtualnym napedzie na pewno nie odpalisz bo SecuROM Ci powie, ze masz je wylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku koledze bytm radzil dobrze problem opisac, bo skoro masz oryginal, to problemu nie powinno byc. Ja tez mam wirtualne napedy, patcha sciagnelem z gram.pl i wszystko dziala. Czy aby napewno Kolega kupil oryginal? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym sciaganie kopii nie jest legalne, mozesz zrobic co najwyzej kopie swojego egzemplarza, a tamto nie jest juz legalne...

Edit: Poza tym mozesz napisac maila do pomocy technicznej, moze oni cos wymysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobię ale spróbuje z kopią zapasową wiecie co mam namyśli :) chyba że to jakis błąd systemu wtedy będe kombinował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daaaaaj tego screena ... To jest na pewno "wloz plyte do napedu"? Czy cos Ci wyskakuje, a nie umiesz angielskiego albo nie czytasz? :P A moze instalowales z innego napedu niz teraz wkladasz? Chodzi o literke, wtedy chyba trzeba zmienic w rejestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować