Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 19:50, Michał Raven napisał:

Też było. :) Teraz wybieramy samochody wg. innych kryteriów. Jak np. włoskie czy niemieckie
samochody.


Więc najlepiej przed spotkanie podajcie Listę samochodów, bo niektórzy (np. ja xP) nie mają zielonego pojęcia które samochody, w jakim kraju zostały wyprodukowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro nie. Dlaczego? Ja zajęty (bal 3-cio gimnazjalisty), Raven też. Więc prawdopodobnie spodziewajcie się czegoś w sobotę.

MTSMAFIOSO --> zawsze dokładniej podajemy, co jest do wyboru. No prawie zawsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy, ja rozumiem, że karawana nietypowych aut jest bardzo ciekawa, ale... SSR? Chcesz, żeby inni gracze pouciekali od monitorów. xD

Już jedno takie auto jest przerażające, a co dopiero 4 czy 5. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wybryk natury, że tak powiem. 4 biegi, wygląda jak jakieś połączenie krowy z kaczką. Niby ma sporą moc (ponad 400 koni), a w ogóle tego nie czuć. Już wolę Merola 300 SL Gullwinga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego auta... Wolne toto (nie żebym nie lubił wolnej jazdy, wręcz przeciwnie ;D), amerykańskie i do tego IMHO brzydkie. :P

Ale ''o gustach się nie dyskutuje'', więc jeśli lubisz nim jeździć, proszę bardzo, nie mam nic przeciwko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:29, Union Pacific napisał:

Hmm... proponowałbym umieszczenie tu listy ludzi z odpowiednikami swoich nicków w TDU
:)


A jeszcze lepiej - Nicki X-Fire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może warto zainstalować? Zwłaszcza że akurat w TDU bezbłędnie działa "In-Game", a to BARDZO ułatwia komunikacje, i można napisać gdy ktoś się nie może połączyć, żeby inni poczekali (sam tak miałem z fifem), czy żeby poczekali gdy kogoś wywali :P

W grze nie napiszesz bo nie będziecie na jednym serwie jeszcze wtedy x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj jeszcze raz. Poza tym to JA mowilem, zeby sie zglaszac na te spotkania do organizatorow (czyli dzisiaj do Diverso), podajac swoje nicki z gry. Bo potem podjezdza jakis koles z zupelnie innym nickiem niz na gramie i nie mam pojecia czy to od nas czy go olac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie zglaszam do Diverso i wpadne jak cos mi nie przeszkodzi :D Nick w TDU mam taki sam jak na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:23, fifomaniak napisał:

Czy Ty kiedykolwiek powiedziales, ze chcesz byc czlonkiem? Nie pamietam. Wez przypominaj
nam, bo myslelismy, ze chcesz tak pojezdzic. Jak ktos z nas wejdzie do TDU, to wyslemy
Ci invite, jeszcze musze pogadac z Ravenem, ale wydaje mi sie, ze zasluzyles


Rozmawiałem o tym z Ravenem już dawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować