Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Pierwsz screen który mi pokazałeś wygląda brzydko, te drzewa są takie płaskie jak w Colin McRae Rally 2.0 a budynki wyglądają jak z kartonu. Jedynym ładnym elementem na tym screenie to chyba auto, choć moim zdaniem te wyglądają ładniej w Carbonie (tak, tak grałem w niego bo mój brat go sobie kupił). Na drugim screenie znowu też nie widać żadnych rewelacji, roślinność wygląda tak jakby była z Far Cry tylko że na najniższych możliwych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:37, PAPISHON napisał:

Pierwsz screen który mi pokazałeś wygląda brzydko, te drzewa są takie płaskie jak w Colin McRae
Rally 2.0 a budynki wyglądają jak z kartonu. Jedynym ładnym elementem na tym screenie to chyba
auto, choć moim zdaniem te wyglądają ładniej w Carbonie (tak, tak grałem w niego bo mój brat
go sobie kupił). Na drugim screenie znowu też nie widać żadnych rewelacji, roślinność wygląda
tak jakby była z Far Cry tylko że na najniższych możliwych detalach.


To nic że te drzewa jakościowo nieznacznie się różnią od Obliviona ale naszego kolegi to chyba nie rusza. Szkoda gadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:37, PAPISHON napisał:

Pierwsz screen który mi pokazałeś wygląda brzydko, te drzewa są takie płaskie jak w Colin McRae
Rally 2.0 a budynki wyglądają jak z kartonu. Jedynym ładnym elementem na tym screenie to chyba
auto, choć moim zdaniem te wyglądają ładniej w Carbonie (tak, tak grałem w niego bo mój brat
go sobie kupił). Na drugim screenie znowu też nie widać żadnych rewelacji, roślinność wygląda
tak jakby była z Far Cry tylko że na najniższych możliwych detalach.


Samochody ladniejsze w carbonie a to ci heca :D rozwaliles mnie ta wypowiedzia. Jakos ja w niego gralem na max detalach AA itd. I musze stwierdzic, ze samochody wygladaja tylko ladnie w menu, a grze podczas jazdy wygladaja o wiele gorzej. Np wszystko sie w nich odbija... http://img521.imageshack.us/img521/8905/untitled1xd8.jpg prosze bardzo dowód. Wiec mi nie mow, ze w TDU samochody wygladaja gorzej. Ogladnij jakis trailer HD... www.gametrailers.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację, ale czy ja nie mogę mieć własnrgo zdania ? Uważam że grafika w TD Unlimited nie zachwyca, jest masa ładniejszych gier na Xbox 360 na przykład podam tu nie wydanego jeszce Gears of War. W TD Unlimited z daleka jakoś tak zabawkowo wyglądają, ale z bliska trzeba przyznać że prezentują się dosyć ładnie. I teraz czas na troszeczkę krytki. Czy widziałeś auto w którym wszystko się nie odbija ? Bo ja nie. Na każdym wymytym aucie wszystko się odbija dookoła więc to że w NFS Carbon wszystko się odbija nadaje odrobinkę realizmu. Hm...i jeszce coś, jeżeli wyśmiewasz ludzi albo ich kimentarze to widać że nie dorosłeś do pewnego poziomu, więc jak zaczniesz się naśmiewać z czyichś wypowiedzi wpier to przemyśl. Ja preferruje suchą krytykę, naśmiewania nie toleruje, grrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:25, PAPISHON napisał:

Może masz rację, ale czy ja nie mogę mieć własnrgo zdania ? Uważam że grafika w TD Unlimited
nie zachwyca, jest masa ładniejszych gier na Xbox 360

Jest wiele, np; Project Gotham Racing 3 czy Bornout które są rewelacyjne. Tylko, że zarazem tylo na konsole, a Test Drive to taka gorsza odmiana na pecety. Moze nei jest taka doskonała, ale w takich grach nei chodzi tylko o grafike. Ja proponuję się nie sprzeczać, bo ProChaoS popełnił błąd. Otóż nie grał w wersję PC o tórej mówimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z tobą. Ja w każdym razie mówię wyłącznie o grafice a nie o gameplay`u czy myzyce. Co do grywalnośći wiem że będzie rewelacyjna, bo w końcu to kolejna odsłona Test Dirve, a jeżeli muzyka będzie na poziomie NFS Underground (1) to w grze chyba się zakocham, tak jak w FlatOucie 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:34, PAPISHON napisał:

Co do grywalnośći wiem że będzie rewelacyjna, bo w końcu to kolejna odsłona Test Dirve,
a jeżeli muzyka będzie na poziomie NFS Underground (1) to w grze chyba się zakocham


muzyka w TDU na poziomie w NFSU1? dobrze rozumiem pytanie? jesli tak to musze cie zasmucic bo muza jest kompletnie kompletnie rozna. goscie mieli na poczatku super patent aby radio w samochodach w grze bylo streamingiem faktycznych radio internetowych. niestety prawnicy sie do tego dobrali i zostalo kilka gotowych stacji z roznym gatunkiem muzy, ale jest jej malo (moze 30 kawalkow rozsianych po jakich 5 stacjach) i nie jest jakas specjalnie wyjatkowa. lekkie kawalki ktore wpadaja w ucho i nadaja sie do jazdy po slonczecnej wysepce i ktore zapominasz w chwili wylaczenia gry. dwie trzy znane kapele, reszta to indie stuff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:25, PAPISHON napisał:

Może masz rację, ale czy ja nie mogę mieć własnrgo zdania ? Uważam że grafika w TD Unlimited
nie zachwyca, jest masa ładniejszych gier na Xbox 360 na przykład podam tu nie wydanego jeszce
Gears of War.


Czy my rozmawiamy o Xboxksie 360? Nie wiec nie wkrecaj go do tego i gry Gears of war...bo to niema sensu.

>W TD Unlimited z daleka jakoś tak zabawkowo wyglądają, ale z bliska trzeba przyznać

Dnia 11.11.2006 o 13:25, PAPISHON napisał:

że prezentują się dosyć ładnie. I teraz czas na troszeczkę krytki. Czy widziałeś auto w którym
wszystko się nie odbija ? Bo ja nie.


Oczywiscie, ze sie odbija. A czy ty widziales screena, ktorego podalem w poprzednim poscie? Nie? To zobacz go. I przypomnij sobie wyglad samochodu w realu, w ktorym sie odbija wszystko, a tego co jest w grze. W grze to wyglada paskudnie...(oczywiscie mowa o Carbonie)

Dnia 11.11.2006 o 13:25, PAPISHON napisał:

Na każdym wymytym aucie wszystko się odbija dookoła więc

Prawie wszystko...Mam samochod wiec wiem cos o tym.

Dnia 11.11.2006 o 13:25, PAPISHON napisał:

to że w NFS Carbon wszystko się odbija nadaje odrobinkę realizmu. Hm...i jeszce coś, jeżeli
wyśmiewasz ludzi albo ich kimentarze to widać że nie dorosłeś do pewnego poziomu, więc jak
zaczniesz się naśmiewać z czyichś wypowiedzi wpier to przemyśl.

Nie mow mi o dorastaniu...Bo po pierwsze pewnie masz 13/14 lat. Jak 95% gramowiczow. Po 2 nie wiesz ile ja mam lat, a mam ich sporo...

Dnia 11.11.2006 o 13:25, PAPISHON napisał:

Ja preferruje suchą krytykę,naśmiewania nie toleruje, grrr.

Nikt Ci jej nie karze tolerowac :)

Pzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:31, speedraid napisał:

> Może masz rację, ale czy ja nie mogę mieć własnrgo zdania ? Uważam że grafika w TD Unlimited

> nie zachwyca, jest masa ładniejszych gier na Xbox 360
Jest wiele, np; Project Gotham Racing 3 czy Bornout które są rewelacyjne. Tylko, że zarazem
tylo na konsole, a Test Drive to taka gorsza odmiana na pecety. Moze nei jest taka doskonała,
ale w takich grach nei chodzi tylko o grafike. Ja proponuję się nie sprzeczać, bo ProChaoS
popełnił błąd. Otóż nie grał w wersję PC o tórej mówimy...


Popelnilem blad? Jakos nie zauwazylem. Co do TDU gralem w wersje na Xboxa360 wiec wiem jak bedzie wygladala na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:16, ProChaoS napisał:

Czy my rozmawiamy o Xboxksie 360? Nie wiec nie wkrecaj go do tego i gry Gears of war...bo to
niema sensu.

Trafna uwaga tylko na początku sam gadałeś o grze na innych platformach :/

Dnia 11.11.2006 o 18:16, ProChaoS napisał:

Oczywiscie, ze sie odbija. A czy ty widziales screena, ktorego podalem w poprzednim poscie?
Nie? To zobacz go. I przypomnij sobie wyglad samochodu w realu, w ktorym sie odbija wszystko,
a tego co jest w grze. W grze to wyglada paskudnie...(oczywiscie mowa o Carbonie)

Tu się zgodzę, wyglada to paskudnie :/ koszmar x2

Dnia 11.11.2006 o 18:16, ProChaoS napisał:

Prawie wszystko...Mam samochod wiec wiem cos o tym.

np: opony się nei błyszczą chyba że użyjesz preparatu czerniacego...


I to własnie mi się podoba w Test Drive Unlimited, po zaprezentowanych screenach :) Po prostu nie jest nic przesadzone, a Carbon wyglada przy nim strasznie :D Lol, boje się...

Dnia 11.11.2006 o 18:16, ProChaoS napisał:

Nie mow mi o dorastaniu...Bo po pierwsze pewnie masz 13/14 lat. Jak 95% gramowiczow. Po 2 nie wiesz ile ja > mam lat, a mam ich sporo..

No to tez nie mów ile ma lat bo nei wiesz. Ma ich w sumei 16 a to jest różnica... (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:21, ProChaoS napisał:

Popelnilem blad? Jakos nie zauwazylem. Co do TDU gralem w wersje na Xboxa360 wiec wiem jak
bedzie wygladala na PC.

Proponuje ci skracać cytaty, a co do platformy to piszemy tutaj o PC, a skoro nie ma to nic o niej nie wiesz. Może akurat programisći przyłoża wiekszą uwage do wersji PC ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:24, speedraid napisał:

> Nie mow mi o dorastaniu...Bo po pierwsze pewnie masz 13/14 lat. Jak 95% gramowiczow. Po
2 nie wiesz ile ja > mam lat, a mam ich sporo..
No to tez nie mów ile ma lat bo nei wiesz. Ma ich w sumei 16 a to jest różnica... (!)


Wsumie 16 to ma 15 :) duza roznica to nie jest 14 a 16, no ale nie bede robil off topa :)

Dnia 11.11.2006 o 18:24, speedraid napisał:

Proponuje ci skracać cytaty, a co do platformy to piszemy tutaj o PC, a skoro nie ma to nic o niej nie wiesz. Może akurat programisći przyłoża wiekszą uwage do wersji PC ??


No to jesli nie ma wersji pc i nic o niej nie wiem to ty tez nic o niej nie wiesz i nie powinismy nic tutaj pisac :)
Co do tego, ze przyloża sie do wersji PC to chcialbym zeby tak byla, ale kazdy rozsądny gracz wie, ze tylko zrobia gre pod klawiature, skonfiguruja do rozdzielczosci na PC dopracuja tyb online do sieci PC i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:09, ProChaoS napisał:

Co do tego, ze przyloża sie do wersji PC to chcialbym zeby tak byla, ale kazdy rozsądny gracz
wie, ze tylko zrobia gre pod klawiature, skonfiguruja do rozdzielczosci na PC dopracuja tyb
online do sieci PC i koniec :)

Masz rację...narazie mamy 3 miesiace do premiery gry o ile wyjdzie. Przypominam, ze 15 listopada odbywa się spotkanie, gdzie ATARI podjmie decyzje: żyć czy nie żyć?? :P Wtedy dowiemy się czy w ogóle temat będzie miał sens :/ Oby tak, bo bardzo oczekujetej gry :) Jednak to opóźnienie mam nadzieję, będzie mialo również dobre strony. Powinna zostać bardzioej dopracowana, m.in. od tego zależy czy splaca długi..Jeżel ibędzie hitem i wszyscy zacznają kupowac mozemy spodziewać ię powrotu króla. Oczywiście jest równiez wydawcą ważnych gier jak Neverwinter Night 2 :D Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2006 o 18:16, ProChaoS napisał:

Nie mow mi o dorastaniu...Bo po pierwsze pewnie masz 13/14 lat. Jak 95% gramowiczow. Po 2 nie
wiesz ile ja mam lat, a mam ich sporo...


Hm..pudło kolego, akuratnie byłem dzisiaj rano sfrustrowany a twoja wypowiedź zdenerwowała mnie więc moja wypowiedź nie była zbyt miła. Przepraszam i proszę kiedy będziesz chcial mnie wyśmiać wolałbym czytać suchą krytykę. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:46, speedraid napisał:

> Co do tego, ze przyloża sie do wersji PC to chcialbym zeby tak byla, ale kazdy rozsądny
gracz
> wie, ze tylko zrobia gre pod klawiature, skonfiguruja do rozdzielczosci na PC dopracuja
tyb
> online do sieci PC i koniec :)
Masz rację...narazie mamy 3 miesiace do premiery gry o ile wyjdzie. Przypominam, ze 15 listopada
odbywa się spotkanie, gdzie ATARI podjmie decyzje: żyć czy nie żyć?? :P Wtedy dowiemy się czy
w ogóle temat będzie miał sens :/ Oby tak, bo bardzo oczekujetej gry :) Jednak to opóźnienie
mam nadzieję, będzie mialo również dobre strony. Powinna zostać bardzioej dopracowana, m.in.
od tego zależy czy splaca długi..Jeżel ibędzie hitem i wszyscy zacznają kupowac mozemy spodziewać
ię powrotu króla. Oczywiście jest równiez wydawcą ważnych gier jak Neverwinter Night 2 :D Oby...


Hmm napewno gra zostanie wydana i w jakis sposob dopracowana. A Atari nie upadnie...nie moze upasc bo chce zobaczyc moja gre z dziecinstwa w nowym ciele na moim PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:54, ProChaoS napisał:

Hmm napewno gra zostanie wydana i w jakis sposob dopracowana. A Atari nie upadnie...nie moze
upasc bo chce zobaczyc moja gre z dziecinstwa w nowym ciele na moim PC ;)

Tez myśle, że ATARI się nie podda..zobaczymy już w środę. Jednak powinna walczyć, gdyż jest wydawcą świetnych gier oraz producentem świetnej ścigałki, bo w USA jej sprzedaż była naprawdę duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by Atari umarło tak z dnia na dzień...
Na pewno zdążą wydać Tesa :Unli na kompa... Poza tym przecież nie jest z nim aż tak tragicznie ... Mają jeszcze w zanadżu parę licencji które jakby co mogą sprzedać ... Będzie Dobrze. Wierze w Atari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze posty to szczęka mi opada. Np. YahooPL. Czy ty grałeś kiedyś w jakąś wyścigowkę?? Napierw pisałes, ze super, a potem nagle stanałes po stronie PAPISHONA io gra jest fatalna.

Otóz mam dobrą informację. Prace nad grą trwają i dostaniemy ja w swoje ręce, gdyż ATARI żyje! Zaprezentowan orównież okładki w wysokiej rozdzielczosci na konsole Xbox 360, Playstation 2 oraz PSP oraz PC :) Oto one, lol, to mój avatar :P

Już po okładce widać przewagę w jakosći wersji konsolowej! Spójrzcie na tą piękną, kolorową okladkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować