Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 01:49, Pediator napisał:

Super gra!

No, przynajmniej jeden znalazł się madry :P To a zaprezentuje kolejną porcję screenów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm..na pierwszym i drugim screenie jakoś grafika nie poraża, za to na trzecim screenia grafika wygląda już troszeczkę ładniej. Wiem że w grach nie liczy się tylko grafika, ale ja kocham krytykować tą stronę w grach komputerowcyh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:02, PAPISHON napisał:

Hm..na pierwszym i drugim screenie jakoś grafika nie poraża, za to na trzecim screenia grafika
wygląda już troszeczkę ładniej. Wiem że w grach nie liczy się tylko grafika, ale ja kocham
krytykować tą stronę w grach komputerowcyh :)


Screeny ktore przedstawil Speedraid nie sa dobrej jakosci, a co za tym idzie nie odzwierciedlają prawdziwej grafiki gry. Wejdz sobie na strone www.ign.com poszukaj tam TDU i przyjrzyj sie screenom. A na gametrailers.com sciagnij jakis HD podkreslam HD trailer. I pozniej krytykuj grafike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:02, PAPISHON napisał:

Hm..na pierwszym i drugim screenie jakoś grafika nie poraża, za to na trzecim screenia grafika
wygląda już troszeczkę ładniej. Wiem że w grach nie liczy się tylko grafika, ale ja kocham
krytykować tą stronę w grach komputerowcyh :)


grafa w tdu nie jest jakas wybitnie cudna, na w tdu gralem dobry miesiac i srednio wypada na tle np project gotham racing 3. ponadto te screeny sa robione w tzw photo mode w ktorym obrazek jest renderowany oddzielnie i wyglada ciut lepiej niz ingame ktorym jestesmy raczeni przez caly czas. polecam filmiki zgrane z gry aby przekonac sie jak wyglada to naprawde. jest ladnie ale bez reweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...nie mam czasu na tą grę, to znaczy nie mam czasu na sciąganie tralierów do gry która wogóle mnie nie interesuje. Aha grafikę widziałem na Hyperze gdzie recenzowali grę na Xboxie 360 i wyglądała ładnie, ale bez żadnych rewelacji. Project Gotham Racing 3 zmiecie tą gierkę i nawet tego nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:18, PAPISHON napisał:

Hm...nie mam czasu na tą grę, to znaczy nie mam czasu na sciąganie tralierów do gry która wogóle
mnie nie interesuje. Aha grafikę widziałem na Hyperze gdzie recenzowali grę na Xboxie 360 i
wyglądała ładnie, ale bez żadnych rewelacji. Project Gotham Racing 3 zmiecie tą gierkę i nawet
tego nie zauważy.



To nie wiem po jakiego sie tutaj wypowiadasz i sypiesz argumentami ktore nie maja żadnej wartosci... Jesli chcesz mi cos udowodnic to najpierw wgłęb sie w temat i uzasadnij jakimis powaznymi argumentami.

Peac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2006 o 12:37, ProChaoS napisał:


To nie wiem po jakiego sie tutaj wypowiadasz i sypiesz argumentami ktore nie maja żadnej wartosci...
Jesli chcesz mi cos udowodnic to najpierw wgłęb sie w temat i uzasadnij jakimis powaznymi argumentami.


Peac.

Po co się wypowiadam ? A po co Ty się wypowiadasz ? Ogólnie gra mnie nie interesuje, ale jako że gry to moje hobby lubię o nim pogadać, jeden trailer widziałem chyba z CDA i tak samo jak te screeny mnie nie zachwiciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:16, PAPISHON napisał:

Po co się wypowiadam ? A po co Ty się wypowiadasz ?

Poniewaz interesuje sie ta grą.

Dnia 19.11.2006 o 13:16, PAPISHON napisał:

Ogólnie gra mnie nie interesuje, ale jako że gry to moje hobby lubię o nim pogadać(...)


Spoko, ale jesli chcesz o nich dyskutowac to musisz mieć podstawy.

Ok koniec off topu wracamy do TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedraid ma rację. To naprawdę super gra ... Screeny zamieszczone przez niego przekonały mnie ze na tę grę warto czekać ...
Mam nadzieję, że zamieścisz jeszcze jakieś galerię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widze motor na pierwszym zdjęciu ??? Pewnie dla wszystkich był to fakt powszechnie znany ale jakoś dopiero teraz mi wpadł w oko. Co do wnętrz to są boskie. Ale i tak pewnie w Photoshopie podnieśli rozdzielczość i dodali parę szczegółów. Jakbybyły w samej grze to pełen podziw dla twórców. Co do fury na ostatnim zdjęciu to wygląda naprawdę godnie tylko dylemat co to jest ??? Obstawiam, że jakiś TVR ale pewności nie mam...

PS. Niedługo powinienem zamieścić listę wszystkich dostępnych w grze fur ale nie wiem czy sprostam temu zadaniu ... Pozdro dla wszystkich fanów samochodówek =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie naszło bardzo szybko i postanowiłem kilka konkretnych informacji o grze. Mam nadzieję, że moderatorzy mnie nie skarcą. Pamiętajcie chciałem dobrze =)

Na początek przedstawie wymagania sprzętowe podane przez producenta. Według mnie są bardzo niskie jak na te ciężkie czasy. A więc :

Minimalne:
Pentium 4,2 GHz
512MB/Ram
Kompatybilna karta graficzna z Direct3D 128MB

Zalecane:
Pentium 4,3 GHz albo AMD Athlon 64 3200+
1024MB/Ram
ATi Radeon X800 albo GeForce 6800

I co chyba nie jest tak strasznie ??? Do czasu premiery będzie mi śmigać na pełnych detalach ...
Teraz przedstawie pełną listę samochodów :

AC : AC Cobra 289, AC Cobra 427
Alfa Romeo : Alfa Romeo 8C Competizione, Alfa Romeo Brera, Alfa Romeo GT 3.2 V6 24V, Alfa Romeo GT 3.2 V6 24V Sporting Technical Kit
Ascari :Ascari KZ-1
Aston Martin : Aston Martin DB4 GT Zagato, Aston Martin DB7 Zagato,Aston Martin DB9 Coupe, Aston Martin DB9 Volante, Aston Martin V8 Vantage, Aston Martin Vanquish S V12
Audi : Audi A3 3.2 Quattro DSG, Audi A6 4.2 Quattro, Audi RS4 Quattro Sedan, Audi S4 Cabriolet, Audi TT Quattro Sport
Caterham : Caterham CSR260
Chrysler : Chrysler 300C® SRT8, Chrysler Crossfire® SRT6 Coupe, Chrysler Crossfire® SRT6 Convertible, Chrysler Firpower Concept Car,Chrysler ME-FOUR Twelve
Dodge : Dodge Challenger R/T ''71, Dodge Charger Super Bee Hemi ''71, Dodge Viper SRT-10, Dodge Viper SRT-10 Coupe
Ducati : Ducati 999R, Ducati Monster S4R, Ducati Supersport 1000DS
B. Engineering : B. Engineering Edonis V12
Farboud : Farboud Supercharged GTS Prototype
Ferrari : Ferrari 250 GTO ''62, Ferrari 288 GTO, Ferrari 308 GTS, Ferrari 360 Modena, Ferrari 575M Maranello, Ferrari 612 Scaglietti, Ferrari Enzo Ferrari, Ferrari F40, Ferrari F430, Ferrari F430 Spider,Ferrari F599 GTB
Ford : Ford GT, Ford GT40, Ford Mustang GT-R Concept, Ford Mustang GT, Ford Mustang GT Convertible, Ford Shelby Cobra Concept, Ford Shelby GR-1 Concept
General Motors : Cadillac Cien Concept, Cadillac CTS-V, Cadillac XLR-V, Chevrolet Camaro Z-28™ ''67, Chevrolet Cobalt SS Supercharged Coupe Concept, Chevrolet Corvette C1 ''57, Chevrolet Corvette C2 ''63, Chevrolet Corvette Stingray™ C3 ''69, Chevrolet Corvette Stingray™ Convertible C3 ''71, Chevrolet Corvette C6™ Coupe ''05, Chevrolet Corvette C6™ Convertible ''05, Chevrolet Corvette C6 Z06™ ''05, Chevrolet SSR™ ''05 ,Pontiac Firebird™ ''70, Pontiac GTO ''04, Pontiac Solstice ''06, Saturn™ Curve Concept ''04, Saturn™ Sky™ ''07
Jaguar : Jaguar E-Type ''64, Jaguar XJ220, Jaguar XK Coupe ''06, Jaguar XK Convertible ''06, Jaguar XKR Coupe
Kawasaki : Kawasaki Ninja ZX-10R ''05, Kawasaki Ninja ZX-12R ''05, Kawasaki Z1000 ''05
Koenigsegg : Koenigsegg CC8S, Koenigsegg CCR
Lamborghini : Lamborghini Countach 25th Anniversary ''89, Lamborghini Diablo GT ''99, Lamborghini Gallardo,
Lamborghini Gallardo SE ''05, Lamborghini Gallardo Spyder ''06, Lamborghini Miura P400 SV ''71, Lamborghini Murcielago 6.2, Lamborghini Murcielago Roadster
Lexus : Lexus IS 350
Lotus : Lotus Elise R ''05, Lotus Esprit V8 ''02, Lotus Sport Exige 240R ''05
Maserati : Maserati 3500 GT ''60, Maserati GranSport, Maserati MC12, Maserati Spyder 90th Anniversary,
Maserati Spyder Cambiocorsa ''04
Mazda : Mazda MX-5 Miata ''06, Mazda RX-8
McLaren : McLaren F1 ''97, McLaren F1 GT ''97, McLaren F1 GTR ''95, McLaren F1 LM ''95
Mercedes-Benz : Mercedes-Benz 300SL ''57, Mercedes-Benz CLK55 AMG ''05, Mercedes-Benz CLK DTM AMG,
Mercedes-Benz CLK GTR, Mercedes-Benz CLS55 AMG, Mercedes-Benz SL65 AMG, Mercedes-Benz SLK55 AMG,
Mercedes-Benz SLR McLaren
MV Agusta : MV Agusta F4 Brutale 910S, MV Agusta F4 Tamburini
Nissan : Nissan 350Z Coupe, Nissan 350 Nismo S-Tune, Nissan Skyline GT-R R34
Noble : Noble M12 GTO-3R, Noble M14, Noble M400
Pagani : Pagani Zonda C12S, Pagani Zonda C12S Roadster
Ruf : Ruf RGT, Ruf Rt 12, Ruf Rturbo
Saleen : Saleen S281 3 Valve Coupe, Saleen S281 3 Valve Convertible, Saleen S281 Extreme Coupe, Saleen S281 Supercharged Coupe, Saleen S281 Supercharged Convertible, Saleen S281 Supercharged Speedster,
Saleen S7 Twin-Turbo
Shelby : Shelby Cobra Daytona Coupe, Shelby GT500 ''67
Spyker : Spyker C8 Laviolette, Spyker C8 Spyder, Spyker C8 Spyder T
Triumph : Triumph Speed Triple
TVR : TVR Sagaris, TVR T440 R, TVR Tuscan S
Volkswagen : Volkswagen Golf V R32, Volkswagen W12 Coupe, Volkswagen W12 Roadster
Wiesmann : Wiesmann GT MF4, Wiesmann Roadster MF3
Yes : Yes Roadster

Jeszcze parę motorów, którymi również będziemy się poruszać w grze :

Aprilia Mille Factory
Aprilla RS 1000
Ducati 916
Ducati Paul Smart 1000
Ducati 999R - $29,599
Ducati Monster S4R ''04 - $13,500
Ducati Supersport 1300GS - $18,750
Honda CBR 600
Honda CBR 1000 RR Firebalde
MV Augusta F4 Brutale - $16,000
MV Augusta 1000 Tamburini - $45,000
Triumph Bonneville T100
Triumph Daytona
Triumph Triple Speed 1050
Kawasaki Ninja ZX-12R

Jak widać na brak pojazdów narzekać nie będziemy. Wydaje się, że lista jest już zamknięta i żadnych zmian w tej płaszczyźnie twórcy nie przewidują. jak dla mnie to wachlarz samochodów jest idealny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:49, YahooPL napisał:

Jak widać na brak pojazdów narzekać nie będziemy.

Ehh, za to ja będę narzekał na ciebie. Jak można zamieszczać listę samochodów i wymagania, gdy to samo zamieściłem w poście 2 miesiące temu tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&pid=25 Jest to spam i proszę abyś tak nie robił, aby sobie nabić posta! a się starałem, napisałem wszystko co było. Znacznei wiecej niz ty, a ty to sobie zwyczajnie lekceważysz. Nie sądzę, żebyś tego nie zauważył ale nawet jak się tak stało to mogłeś sprawdzić :/ Po prostu nie wiem co się dzieje :/ Bardzo proszę o zrozumienie...

No a żeby nie było, ze wdaję się w moderatora, bo tak nie jest zamieszczam kilka screenów :) Jak widzicie ostatnio były screeny numer 20-24 tym razem zaś 25-29 więc łatwo się domyślić, że screeny są przypadkowe, nie dobierane, więc to juz od kolejności zalezy czy następnym razem będą fajne czy nie. Niestety tylko niska rozdziałka ale w przyszłości popracuję nad znalezieniem ciekawszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne...że nie, nie widzisz, że tam na 20 jest taki mały czarny piksel na karoserii a an 27 go nie ma :P

Dnia 22.11.2006 o 15:25, flymar napisał:

Nie lepiej podać linka do strony ze screenshotami?

Chciałbym zwrócić uwagę na to, że podałeś link na Xbox360 a my tutaj rozmawiamy o PC. Widocznie nie jesteś w temacie. Może i lepiej lecz jak wrzucasz na forum to ludzie ogladną a niektórym nie chce się wchodzić na stronkę :D

No i tradycyjnie kolejna porcja screenów z gry. Tym razem, mamy doczynienia z wnętrzem Dodge Viper SRT-10 (nie widziałem tego screena jako duży, domyślam się po miniaturkach poniżej) oraz Ford Mustang GT od tyłu i przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazuj już screenów z wnętrzami samochodów. Po pierwsze poza tym, że fajnie wyglądają raczej nie są tak interesujące jak samochody od zewnątrz. Po drugie i tak mi się nie wydaje, żeby umieszczono w grze jakąś opcję podglądu wnętrza ( chyba, że podczas wyścigu włączysz widok z kokpitu o ile taki będzie ). Ale trzeba przyznać, że prerendery wnętrz autek im wyszły =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:21, YahooPL napisał:

Nie pokazuj już screenów z wnętrzami samochodów. Po pierwsze poza tym, że fajnie wyglądają
raczej nie są tak interesujące jak samochody od zewnątrz. Po drugie i tak mi się nie wydaje,
żeby umieszczono w grze jakąś opcję podglądu wnętrza ( chyba, że podczas wyścigu włączysz widok
z kokpitu o ile taki będzie ). Ale trzeba przyznać, że prerendery wnętrz autek im wyszły =)


Hmm. Niby po co by robili takie wnetrzna? Oczywiscie, ze bedzie widok ze srodka. I tak samo bedzie super wygladal jak na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:41, ProChaoS napisał:

Hmm. Niby po co by robili takie wnetrzna? Oczywiscie, ze bedzie widok ze srodka. I tak samo
bedzie super wygladal jak na screenach.

No i patrząc się na ten screen - http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061121192551.jpg lub http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061122153505.jpg- wyraźnie widzimy jaa w lusterku wstecznym odbija się co jest za nami. I nie wyglada to tak jak w innych grach, ze po prostu wpakowal icos takiego do widoku. Tutaj nawet tylne siedzenia zobaczymy w lusterku wstecznym czy nawet progi. Zaś tutaj - http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061122153458.jpg - gdy zaciagniemy ''''reczny'''' rzeczywiscie to zobaczymy, a nigdy nei było czegoś takiego w grach na PC o ile mnie pamięć nie boli :) Prawdopodobnie te wszystkie wskaźniki będą pracować :D A jedno tu rzecz, która również bardzo m isię spodobała - http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061122153505.jpg - otóż widzimy tam jak wbudowana nawigacja pełni funkcę GPS w innych grach jako mapka z boku ekranu. Tutaj zaś wykorzystano to na sto procent. Wszystko wyglada perfekcyjnie <lol> No i spójrzcie na tym samym screenie na konsolę wskażników gdzie widać wskaźnik otwartych drzwi. Czyżby było mozliwe otwieranie? Prawdopodobnie tak, gdyż będzie możan zabierać autostopowiczki... :D Chyba, ze sie mylę i jest to wskaźnik pracy poszczególnych podzespołów. No i wreszcie zmierzamy do tankowania. Otóż będziemy musieli nasze wozy tankować benzyną lub ropa naftową zależnei od rodzaju silnika. Heh, ciekawe czy jak się spocę to można będzie włączyć klimatyzacje :P Hehe, nie zauwazyliscie, że byłem troche zbyt ciekawski?? <lol>

P.S. Gratuluje zmiany avataru po kilku miesiącach :) Jak to sie mówiło, ''''kuulll''''??

P.S. Tym razem bez screenów, gdyż internet mi szwankuje <lol> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować