Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2008 o 22:42, Zauri napisał:

>Z gory thx

moze i wyjde na chama ale nie podam ci zadnego linka, tak trudno poszukac na google albo
na gramie w zakladce pliki ? he ? cwaniactwo i wygodnictwo ludzi nie zna granic!!!


Tylko sie pytalem ale skoro dla ciebie to problem to łachy bez. Szukalem ale w szedzie trzeba bylo wyslac esa zeby sciagnoac, wiec myslalem ze mi podasz linka gdzie nie trzeba nic wysylac, ale skoro nie to nie. Pozdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:45, kubaaa12 napisał:

Tylko sie pytalem ale skoro dla ciebie to problem to łachy bez. Szukalem ale w szedzie
trzeba bylo wyslac esa zeby sciagnoac, wiec myslalem ze mi podasz linka gdzie nie trzeba
nic wysylac, ale skoro nie to nie. Pozdo


bede chamem do kwadratu...

naprawde niektorzy ludzie sa za bardzo leniwi :P

Wyniki 1 - 10 spośród około 5,310 dla zapytania 1.66A PL. (Znaleziono w 0.26 sek.) to tak duzo czasu ?! (google) ps. zaden z tych linkow nie byl platny...

>Zauri-pohamuj trochę,kolego...rozumiem,masz rację,google nie gryzie,ale hamuj...

rozumiem cie ale takie typy strasznie mnie wkur ... zaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:56, kubaaa12 napisał:

> Tu masz link:
> http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1585
> Zauri-pohamuj trochę,kolego...rozumiem,masz rację,google nie gryzie,ale hamuj...


thx wielkie ale slyszalem ze w tym patchu jest o wiele wiecej aut... Jest jeszcze jakis
inny patch dodajacy nowe samochody ?


on dodaje tylko skyline i audi rs4. Jest tez mega pack ktory dodaje 46 nowych aut ale on kosztuje 15 euro i mozna go kupic na stronie gry tylko droga elektroniczna (trzeba miec karte kredytowa i konto bankowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 23:02, Zauri napisał:


on dodaje tylko skyline i audi rs4. Jest tez mega pack ktory dodaje 46 nowych aut ale
on kosztuje 15 euro i mozna go kupic na stronie gry tylko droga elektroniczna (trzeba
miec karte kredytowa i konto bankowe)


To nie mogl ktos pomyslec zeby kupic tego pacha za 15 Euro i wrzucic na jakas stronke za darmo ... xD
Zeby mozna bylo za darmola pobierac ... Przydalo by sie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:06, kubaaa12 napisał:


>
> on dodaje tylko skyline i audi rs4. Jest tez mega pack ktory dodaje 46 nowych aut
ale
> on kosztuje 15 euro i mozna go kupic na stronie gry tylko droga elektroniczna (trzeba

> miec karte kredytowa i konto bankowe)

To nie mogl ktos pomyslec zeby kupic tego pacha za 15 Euro i wrzucic na jakas stronke
za darmo ... xD
Zeby mozna bylo za darmola pobierac ... Przydalo by sie : )


Taaa, a potem ci którzy ściągną packa za darmo i mają profile online będą płakać że ich poblokowało albo wywala z gry do systemu. Jak ściągasz za darmo z którejkolwiek strony z takimi materiałami to zagrasz wyłącznie offline.
Co do premiery packa - poczekam, ale nie odpuszczę CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 22:13, Zauri napisał:

patcha mozesz sciagnac ze strony gram.pl, wyszukiwarka nie gryzie. Niez znam osoby ktora
by miala trudnosci w zainstalowaniu go :) samochod z grupy E ? tylko skyline!


Napisales ze skyline jest dobry ? On jest wolny i wogole slaby jak na wyscigi ktore mam. On jest porownywalny do Audi tt jednego z pierwszych wozow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofam co mowilem o skylie. Dobre cacko tylko trzeba go z tuningowac na 3 poziom bo wczesniej jest jak pisalem slaby, ale teraz to wymiata. L) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:52, kubaaa12 napisał:

To nie mogl ktos pomyslec zeby kupic tego pacha za 15 Euro i wrzucic na jakas stronke za darmo ... xD
Zeby mozna bylo za darmola pobierac ... Przydalo by sie : )


To jest piractwo - Piractwo to kradzież - Kradzież to zbrodnia karana grzywną lub pobytem w zakładzie karnym. Spieszy ci się tam?

Dnia 13.06.2008 o 23:52, kubaaa12 napisał:

A jak mam angielska wersje gry to nic nie bedzie przeszkadzac czy jednak cos nie bedzie stykac ?

Śmiem twierdzić że TDU także oryginalnego nie masz prawda? Rodzinka z "hAmeryki" Ci przysłała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To piractwo,jeśli ściągniesz CarPacka.Owszem,zadziała,ale online na nim nie pograsz.Oczywiście odradzam ściąganie.Ale nie kupuj też normalnie go,bo są potem bugi.Dlatego zalecam poczekać na polską wersję megapacka.

A tak nawiasem,ile u ciebie kosztuje Lamborghini Murcielago Coupe?Bo u mnie coś jest nie tak z tym autem.
Proszę się nie pytać,czego.Bo i tak nie odpowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:11, Michał Raven napisał:

Tylko i wyłącznie F430. Połowę gry z nim zrobisz.


Moze i jest fajny, szybki i wogole, ale tez ma ładną cene, weic narazie mnie nie stac na zaden model Ferrari ...
Kupilem sobie Nissana Skylie i dokupilemk mu tuning na 3 poziom. Dobrze zrobilem ? Bo jak patrzalem to moj wczesniejszy samochod Chevrolet Corvette Z06 Coupe jest szybszy od Skylie na 3 poziomie. Jaki jeszcze samochod mi polecicie do 400 tys $ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:08, pan m. napisał:


A tak nawiasem,ile u ciebie kosztuje Lamborghini Murcielago Coupe?Bo u mnie coś jest
nie tak z tym autem.
Proszę się nie pytać,czego.Bo i tak nie odpowiem;)


U mnie kosztuje 2,800,000 $ (sporo, ja mam tylko polowe koncowki xD (400 tys $ ))
A jaki bys mi polecil woz klasy E lub F za 400 tys $ oprucz Nissana Skylie bo go juz mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpadłeś kuba.Baardzo podpadłeś.A czy się nie wie,że każdy wóz powyżej 100,000$ w piracie kosztuje 10x drożej?
Lambo normalnie=280,000$
Lambo na piracie=2,800,000$
No,to piszemy do modków.
Moja taktyka zawsze działa;D.Niestety,muszę napisać,bo piratów tutaj nie tolerujemy.A 40zł to nie jest majątek.Sorry,takie prawo.
Za 400,000$?Kupisz każdy.Z tego,co wiem żadne auto z tych grup nie kosztuje powyżej 100,000$.Radzę kupić oryginał.Po od grupy C trudno znaleźć auto taniej niż 100,000zł,a więc będziesz miał spore problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:29, pan m. napisał:

Podpadłeś kuba.Baardzo podpadłeś.A czy się nie wie,że każdy wóz powyżej 100,000$ w piracie
kosztuje 10x drożej?
Lambo normalnie=280,000$
Lambo na piracie=2,800,000$
No,to piszemy do modków.
Moja taktyka zawsze działa;D.Niestety,muszę napisać,bo piratów tutaj nie tolerujemy.A
40zł to nie jest majątek.Sorry,takie prawo.
Za 400,000$?Kupisz każdy.Z tego,co wiem żadne auto z tych grup nie kosztuje powyżej 100,000$.Radzę
kupić oryginał.Po od grupy C trudno znaleźć auto taniej niż 100,000zł,a więc będziesz
miał spore problemy.


Gre pozyczylem od kumpla .... Nie wiedzialem ze auta sa takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawiam się jak można w tym przypadku kupić pierwszy samochód, skoro po kupieniu domu zostaje nam 50 tys. $, a najtanszy Saturn Sky kosztuje ok. 20 tys. dolarow, co razy 10 daje nam 200 tys. I skad tu wziac kase? Zawsze mnie to zastanawialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:13, fifomaniak napisał:

Tylko zastanawiam się jak można w tym przypadku kupić pierwszy samochód, skoro po kupieniu
domu zostaje nam 50 tys. $, a najtanszy Saturn Sky kosztuje ok. 20 tys. dolarow, co razy
10 daje nam 200 tys. I skad tu wziac kase? Zawsze mnie to zastanawialo.


Przecież napisał:

Dnia 14.06.2008 o 12:13, fifomaniak napisał:

każdy wóz powyżej 100,000$ w piracie kosztuje 10x drożej?


Więc chyba wsio jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować