Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Wiem o co Ci chodzi co 3 dni tamtędy jadę, co prawda hopki już tam nie ma, ale samochód mu podskoczył trochę, a po kontakcie z ziemią stracił panowanie nad kierownicą i walnął w ten filar (przynajmniej tak czytałem). Bo na pewno nie leciał całej tej odległości. A zresztą wali mnie to bo i tak w HC nie jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i odnośnie tej siły przyciągania to wynosi onai 9.8 metrów na sekundę kwadrat na Ziemi, nie ważne czy coś waży 10 czy 100 kilo. Myślałem, że przerabiane było doświadczenie z puszczaniem jajka i kilogramowego ciężarka. No, chyba, że nic nie zapamiętałem i rzeczywiście jak mój młodszy brat skoczy to poleci dalej ode mnie bo lżejszy jest ze 3 razy i wskutek tego działa na niego mniejsze przyciąganie xd Simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tfu, moze nie do konca jest tak jak powiedzialem. Samochod potrzebuje wiekszej sily do osiagniecia takiej predkosci jak motor, wiec z wieksza sila zostanie wyrzucony w przod, co zwiekszy jego zasieg. Nie mowimy teraz o spadku swobodnym, mowimy o powiedzmy "rzucie ukosnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:40, fifomaniak napisał:

Nie no, przeciez mialo byc, ze to motor dalej poleci. Nie wiem juz, ale cos w tym jest,
ze kaskaderzy skacza na motorach a nie w samochodach, nie? :P

Bo na motorze to lepiej wygląda :P Z drugiej strony mają większą szansę na glebę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mi się znudziła ta dyskusja, ostatni post z tej serii. Z tą bezwładnością to nie wiem jak jest. Niby cięższe rzeczy trudniej wprawić w ruch i trudniej zatrzymać. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że samochód ma większą siłę nośną i to o wiele. Ale dość tego fizykiem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość dziwne pytanie. Jak sie nazywa ta piosenka co leci przy instalacji? Gram w to od premiery i zawsze zapomnaiłem sprawdzić tytułu w radiu. (no wiecie o co chodzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:51, Sheloi napisał:

> A ja mam dość dziwne pytanie. Jak sie nazywa ta piosenka co leci przy instalacji?
Gram
> w to od premiery i zawsze zapomnaiłem sprawdzić tytułu w radiu. (no wiecie o co
chodzi...)
Chodzi Ci o "Another Excuse" - Soulwax ?
http://pl.youtube.com/watch?v=T_HSv7ygLuQ


Tak. O to mi właśnie chodziło. Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:40, Davw napisał:

> > Czy tej kierownicy mogę w TDU używać? Logitech WingMan Formula Force GP
> Kolega używa... i JAK NA TDU, to fajnie się jeździ.
>
> Ale wiadomo, że w TDU nie wykorzystasz kiery w 100 %

Kiery, które leżą niżej (klasowo) niż G25 można spokojnie w pełni wykorzystać w TDU a
na HC nawet w 110%.
Ps. moim marzeniem jest choć by rundka G25 na HC.


DFP też nie wykorzystasz. G25 i DFP to do simów kierki, nie są zbyt dobre w TDU.

A prawda jest taka, że jak ktoś kupuje kierę, to musi wiedzieć, że nie do TDU czy GRIDa, tylko rFactor, GTR2, RBR czy LFS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:28, RazorBMW napisał:

> > > Czy tej kierownicy mogę w TDU używać? Logitech WingMan Formula Force GP

> > Kolega używa... i JAK NA TDU, to fajnie się jeździ.
> >
> > Ale wiadomo, że w TDU nie wykorzystasz kiery w 100 %
>
> Kiery, które leżą niżej (klasowo) niż G25 można spokojnie w pełni wykorzystać w
TDU a
> na HC nawet w 110%.
> Ps. moim marzeniem jest choć by rundka G25 na HC.

DFP też nie wykorzystasz. G25 i DFP to do simów kierki, nie są zbyt dobre w TDU.

A prawda jest taka, że jak ktoś kupuje kierę, to musi wiedzieć, że nie do TDU czy GRIDa,
tylko rFactor, GTR2, RBR czy LFS2...


Nadal nie rozumiesz mojej wypowiedzi. Ja nie mówię o kupowaniu kiery specjalnie dla TDU, bo ja np. kiere kupiłem ogólnie dla samochodówek ale jeśli byś się ze mną przejechał po Oahu zrozumiał byś dlaczego G25 można miło wykorzystać w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę i widzę. Ja tam tylko bilbordy z lamborghini widziałem a te z bmw ? Nie... Według mnie dość dziwne... W grze nie ma BMW a bilbordy... dziwne trochę ...

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz:
1. Nie ktoś, bo to mój profil xF.
2. Znam kilkanascie osób, które też mają te billboardy.
3. Pytałem osób zza granicy (Rosjanie, Niemcy i Francuzi na ogół) i co się okazuje większość z tych osób również widzi te billboardy(10 czy 12 osób pytałem).

Dlatego napisałem o tym, bo jak zobaczyłem reklamę BMW w tdu, a do tego po polsku, to zdębiałem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować