Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Gram z kolegą po sieci, zawsze się spotykamy pod salonem alfy i jak to jest, że raz widzę graczy a raz nie, raz widzę innych graczy ale jego nie widzę i na odwrót, na mapie go widzę a normalnie nie i trzeba się nakombinować, żeby w końcu móc razem pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 18:55, crash807 napisał:

Gram z kolegą po sieci, zawsze się spotykamy pod salonem alfy i jak to jest, że raz widzę
graczy a raz nie, raz widzę innych graczy ale jego nie widzę i na odwrót, na mapie go
widzę a normalnie nie i trzeba się nakombinować, żeby w końcu móc razem pojeździć.

Standard, do którego trzeba się przyzwyczaić.
Trzeba kliknąć tyle razy, aż w końcu się połączycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 19:43, gamemaster napisał:

Czy servery w TDU są pełne i jest z kim pograć ?

Jest trochę graczy, aczkolwiek nie porównywać tutaj sytuacji z premiery ;]

Tak czy siak, chętnych do grania znajdziesz, aczkolwiek ciężko z kumplami zaleźć się na wyspie bez wcześniejszego umawiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 15:21, kedzior141 napisał:

Czy jest jakiś sposób (mod?), aby w trybie hardkor móc wykonywać wyścigi, wyzwania itd.?


Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.02.2010 o 15:42, RazorBMW napisał:

Nie ma.


Trudno, a dodawaliście do gry nowe samochody poza carpackiem?
Widziałem w sieci screeny m.in. z Buggatti Veyronem, zainteresowało mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem z TDU. Dostał nowy komputer: AMD Phenom x2 545, 4gb ram ddr3, Gigabyte 250 gts ver o.c., płyta Asus m4a77td, a system operacyjny to Win7. Po zainstalowaniu gra śmigała mu w najwyższych ustawieniach, a dzisiaj ma 30 klatek i co chwilę ma ściny. Przyczyna? Rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 15:53, Diverso napisał:

Mój kolega ma problem z TDU. Dostał nowy komputer: AMD Phenom x2 545, 4gb ram ddr3, Gigabyte
250 gts ver o.c., płyta Asus m4a77td, a system operacyjny to Win7. Po zainstalowaniu
gra śmigała mu w najwyższych ustawieniach, a dzisiaj ma 30 klatek i co chwilę ma ściny.
Przyczyna? Rozwiązanie?

Niektórzy mają podobny problem z betą Bad Company 2. Poszukajcie gdzieś pliku settings z konfiguracjami i tam powinno być dx version i ustawcie to na 9. Może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 15:53, Diverso napisał:

Mój kolega ma problem z TDU. Dostał nowy komputer: AMD Phenom x2 545, 4gb ram ddr3, Gigabyte
250 gts ver o.c., płyta Asus m4a77td, a system operacyjny to Win7. Po zainstalowaniu
gra śmigała mu w najwyższych ustawieniach, a dzisiaj ma 30 klatek i co chwilę ma ściny.
Przyczyna? Rozwiązanie?

Defrag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to o mnie Diverso pisze. Mam oryginalne TDU, nowy komp w konfiguracji jak podał. defragmentację robiłem. NA początku śmigało 80-100 klatek a teraz tak 30-40 ale co chwilę ścina że grać się nie da. Gra obciąża 2 rdzenie procka w 100%, ale inne gry, dużo bardziej wymagające chodzą normalnie na max ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inny problem. Pogram 1 godz w TDU po czym gra się zacina i tekstury są jakieś kolorowe np: miałem tekstury palm na kierownicy. Czyżby komputer się przegrzewał ?. Temperatura podczas grania dochodzi do 80 C O.o. kiedyś normalnie chodziło. Zdarzyło mi się to 2 razy w Sega Rally i raz w DIRT 2 [chociaż gram bardzo długo w Dirta2]

Karta graficzna: Ge force 9600 GT ZOTAC amp! edition
Procesor:Intel E8400 BOX 3,00 Ghz x2
Ram 2 gb kingston
Płyta główna Gigabyte EP35C-DS3R


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:16, colin321 napisał:

Ja mam z kolei inny problem. Pogram 1 godz w TDU po czym gra się zacina i tekstury są
jakieś kolorowe np: miałem tekstury palm na kierownicy. Czyżby komputer się przegrzewał
?. Temperatura podczas grania dochodzi do 80 C O.o. kiedyś normalnie chodziło. Zdarzyło
mi się to 2 razy w Sega Rally i raz w DIRT 2 [chociaż gram bardzo długo w Dirta2]

TDU baaardzo mocno obciąża kompa a szczególnie pamięci na grafie, więc być może masz winowajce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kierownicę, TDU zainstalowałem i mam problem... Gra nie wykrywa kierownicy. Wszystko jest podłączone, w panelu sterowania, w dziale "kontrolery gier" kierownicę mi normalnie wykrywa. W opcjach kierownicę wlączyłem, zapisałem, a wracając do konfiguracji klawiszy nadal widniało np. "przyspieszenie - UP(klawiatura)". Samej reakcji nie ma w grze. Kierownica Apollo RW6000, podpowiem że w DiRT 2 też gra nie chciała mi kierownicy wykryć, musiałem wszystko z osobna konfigurować. Sterowniki do kierownicy również zainstalowałem. W czym siedzi problem?
PS. Dodam, że przy - ponownie - oddzielnym ustawianiem wszystkiego, przy ustawianiu, że obrót kierownicy w lewo oznacza skręt w lewo, gra mi mówi, że wciskam jeszcze jakiś klawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:43, Jan3d napisał:

ja mogę pograć ja nie mam płyty wcieło mi gdzieś i nie wiem gdzie ją mam pomożecie?

co zrobić aby zagrać bo tu jest ... securom -.- a płyty nima ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:49, Jan3d napisał:

> ja mogę pograć ja nie mam płyty wcieło mi gdzieś i nie wiem gdzie ją mam pomożecie?

co zrobić aby zagrać bo tu jest ... securom -.- a płyty nima ;[

Dożywotnią gwarancję chyba masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzalem sobie zainstalowac po długiej przerwie test driva lecz w miedzyczasie zminilem monitor na taki maly telewizorek samsunga no i teraz gdy włączam gre to wyskakuje mi czarny ekran z napisem Tryb Niedostepny. Zakładam ze moj monitor nie osluguje rozdzielczosci w jakiej uruchamia sie gra no i teraz moje pytanie czy da sie jakos zmienic rozdzielczosc gry bez jej uruchamiania? Bede bardzo wdzieczny za szybko odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować