Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W FIFA 12 będzie trzeba na nowo nauczyć się grać

37 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2011 o 22:35, ara8 napisał:

I to do kogo jest też napisz jak możesz

Sorry. Nie kliknąłem odp, a potem pomyślałem, że się domyślisz. Jednak przeceniłem Twój wiek :-)
Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 23:12, Growin napisał:

> I to do kogo jest też napisz jak możesz
Sorry. Nie kliknąłem odp, a potem pomyślałem, że się domyślisz. Jednak przeceniłem Twój
wiek :-)
Wybacz.



PFF to ja nie będę może oceniał twojego wieku bo nic mnie on nie interesuje ale twoja głupota jest nad wyraz wysoka :) Każdy ma swoje zdanie ja wyraziłem swoje na ten poziomu gry oczywiście musiał być jakiś cwaniak ty się tutaj do niego też zaliczasz i musiał już zaczynać do mnie spór ale ja mam to gdzieś jak szukasz dymu idź do pieca kolego . Zegnam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy na poziomie podstawówki, wydźwięk i wrażenia wyciągnięte z twej wypowiedzi przywodzą na myśl gimnazjum, zaś sam twój szacunek do reszty społeczności - podobnie jak twoje rozbuchane ego - godne pożałowania.
Wyraziłeś SWOJE zdanie - dobrze. Problem w tym, że:
a) wcale nie musi zawierać prawdy
b) uzasadnianie odmienności poglądów "swoim zdaniem" bez poparcia go argumentami jest prymitywne, don''t ya think?
c) w ogóle zakładasz,że możesz się mylić?

Mi legendarny starczał. Wolałem popykać na x-live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 23:26, Leos8 napisał:

Błędy na poziomie podstawówki, wydźwięk i wrażenia wyciągnięte z twej wypowiedzi przywodzą
na myśl gimnazjum, zaś sam twój szacunek do reszty społeczności - podobnie jak twoje
rozbuchane ego - godne pożałowania.
Wyraziłeś SWOJE zdanie - dobrze. Problem w tym, że:
a) wcale nie musi zawierać prawdy
b) uzasadnianie odmienności poglądów "swoim zdaniem" bez poparcia go argumentami jest
prymitywne, don''t ya think?
c) w ogóle zakładasz,że możesz się mylić?

Mi legendarny starczał. Wolałem popykać na x-live.



A teraz co mnie to obchodzi co tobie starczyło co? co mnie interesuje czy ja się myliłem czy nie ;] ja wypowiedziałem swoje zdanie i tyle jak komuś to nie pasuje to ma problem i tyle a te argumenty to wiesz gdzie możesz sobie włożyć a na x-live jak grasz to graj dalej oryginalny graczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:05, ara8 napisał:

magia łowcy dusz hehe jednak jest się z czego pośmiać a może raczej z kogo xD


I to są Twoje argumenty? Człowieku udajesz jakiegoś super elitarnego gracza, a potem nawet nie możesz w czystej konwersacji znaleźć dobrych argumentów na obronę swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:10, SongoX napisał:

> magia łowcy dusz hehe jednak jest się z czego pośmiać a może raczej z kogo xD

I to są Twoje argumenty? Człowieku udajesz jakiegoś super elitarnego gracza, a potem
nawet nie możesz w czystej konwersacji znaleźć dobrych argumentów na obronę swojego zdania.


Nigdzie pustaczku nie udaje napisałem tylko że legendarny poziom jest łątwy ale tobie to cieżko zrozumieć i z tego wielki dym a ja żadnych argumentów nie dałem i nie będę podawał i swojego zdania nie będę bronił bo to nie sąd i nie ma przed kim tutaj sie tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2011-1993 = 18 lat jak by nie patrzeć.
Z resztą wiek ma marginalne znaczenie, znam ludzi 30 a nawet 50 kilku letnich, intelektualnie na poziomie gimbua z iloczynem inteligencji [co nie zmienia faktu, że wielu z roczników 90-95+ to efekty bezstresowego wychowania i zaniżania poziomu kształcenia zapoczątkowanego przez Giertycha, posuwanego coraz bardziej w dół potem przez PiS a obecnie przez PO, nie mniej nie ocenia się ludzi po stereotypie, to, ze obecne pokolenie gimnazjalistów ma metkę dzieci z plasteliną zamiast mózgu nie znaczy, że każdy dzisiejszy gimnazjalista taki jest]

Wracając do tematu - twoje zachowanie z kolei, jest poniżej jakiegokolwiek imho komentarza, niniejszym komentować go nie zamierzam [zmarnowałem już i tak wystarczająco dużo kompostu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tymi postami udowodniłeś tylko, że nie umiesz rozmawiać na poziomie. Nie zamierzam dłużej karmić nędznego trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:14, Pietro87 napisał:

2011-1993 = 18 lat jak by nie patrzeć.
Z resztą wiek ma marginalne znaczenie, znam ludzi 30 a nawet 50 kilku letnich, intelektualnie
na poziomie gimbua z iloczynem inteligencji [co nie zmienia faktu, że wielu z roczników
90-95+ to efekty bezstresowego wychowania i zaniżania poziomu kształcenia zapoczątkowanego
przez Giertycha, posuwanego coraz bardziej w dół potem przez PiS a obecnie przez PO,
nie mniej nie ocenia się ludzi po stereotypie, to, ze obecne pokolenie gimnazjalistów
ma metkę dzieci z plasteliną zamiast mózgu nie znaczy, że każdy dzisiejszy gimnazjalista
taki jest]

Wracając do tematu - twoje zachowanie z kolei, jest poniżej jakiegokolwiek imho komentarza,
niniejszym komentować go nie zamierzam [zmarnowałem już i tak wystarczająco dużo kompostu]


a ty jesteś na tyle inteligentny że wprowadzasz w swoje wypowiedzi nawet politykę a jak mówisz =znam ludzi 30 a nawet 50 kilku letnich, intelektualnie na poziomie gimbua z iloczynem inteligencji= to fajnych masz kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:16, SongoX napisał:

tymi postami udowodniłeś tylko, że nie umiesz rozmawiać na poziomie. Nie zamierzam dłużej
karmić nędznego trolla.


zgadzam się z toba nie ma co meczyć tego pientro xD

nie ma to jak pośmiać się i po denerwować dzieciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:14, Pietro87 napisał:

2011-1993 = 18 lat jak by nie patrzeć.
Z resztą wiek ma marginalne znaczenie, znam ludzi 30 a nawet 50 kilku letnich, intelektualnie
na poziomie gimbua z iloczynem inteligencji [co nie zmienia faktu, że wielu z roczników
90-95+ to efekty bezstresowego wychowania i zaniżania poziomu kształcenia zapoczątkowanego
przez Giertycha, posuwanego coraz bardziej w dół potem przez PiS a obecnie przez PO,
nie mniej nie ocenia się ludzi po stereotypie, to, ze obecne pokolenie gimnazjalistów
ma metkę dzieci z plasteliną zamiast mózgu nie znaczy, że każdy dzisiejszy gimnazjalista
taki jest]

Wracając do tematu - twoje zachowanie z kolei, jest poniżej jakiegokolwiek imho komentarza,
niniejszym komentować go nie zamierzam [zmarnowałem już i tak wystarczająco dużo kompostu]


Dnia 20.07.2011 o 00:14, Pietro87 napisał:

2011-1993 = 18 lat jak by nie patrzeć. no jak ty tak liczysz to pozdrawiam a miesiace ? wiesz co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giertych nie obniżał poziomu nauczania, a jedynie chciał wprowadzić ciekawe pomysły, które wtedy pseudointeligentom się nie podobały. O dziwo m.in. za jego kadencji był spadek przestępczości w szkołach, a teraz widzimy znaczny wzrost. Jego sytuację popsuły wtedy m.in. powiązania z Młodzieżą Wszechpolską, a przydałby się ktoś taki obecnie, bo Hall nie nadaje się na to stanowisko ewidentnie. (Przepraszam za offtop).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 19:39, ara8 napisał:

nie mam 16 lat chłoptasiu /.../ jak ty mleczko miałęs pod noskiem pewnie nie wiesz o co chodzi ale to nic . wikipedia sie kłania master cośtam kwasku
wali mnie szczerze mówiac ogolnie cała ta fifa też mnie wali
twoja głupota jest nad wyraz wysoka :)
Nigdzie pustaczku
nie ma to jak pośmiać się i po denerwować dzieciarni

Na tym forum umyślne denerwowanie kogokolwiek nie jest tolerowane podobnie jak brak kultury, obrażanie innych i spam.
Zaliczyłeś już jednego degrada ale widzę że było Ci mało, dam na dokładkę drugiego może skłoni Cię to do zmiany zachowania.
Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Do reszty

Jeśli widzicie prowokacje to ją zgłoście, proszę o nie przyłączanie się do tego typu kłótni i spamu, za to również mogą polecieć "nagrody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować