Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj oficjalne wymagania sprzętowe Star Wars: The Old Republic

20 postów w tym temacie

Jak zwykle wymagania "z czterech liter" wyjęte. Bo niby jak się ma Intel 4100 do X1800 czy GF7800? Toż to dwie różne ligi. Reszta to raczej standard, szkoda tylko ze nie podali wymaganego miejsca na dysku. 20GB? Więcej? Mam nadzieję, że nie mniej bo to by źle wróżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pojemność na dysku ma tu najmniejsze znaczenie , Age of Conan ma około 8 i jest bardzo ale to bardzo przyzwoitą produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:56, Eldavo napisał:

Myślę że pojemność na dysku ma tu najmniejsze znaczenie , Age of Conan ma około 8 i jest
bardzo ale to bardzo przyzwoitą produkcją.


A nie 25GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan zajmuje znacznie więcej niż 8 GB. Mój folder na chwilę obecną liczy sobie 22.5 gigabajta, a przecież AoC jest tylko w kawałku dubbingowany, podczas gdy ToR w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:56, Eldavo napisał:

Myślę że pojemność na dysku ma tu najmniejsze znaczenie , Age of Conan ma około 8 i jest
bardzo ale to bardzo przyzwoitą produkcją.


U mnie na chwilę obecną 21,5GB, wszystko aktualne. 8 to mają badziewia od frogstera czy Aeria Games. Nawet RoM chyba z 15 mi zajmował.
Edit:wersja eng, bez innych języków itp. I jeszcze dodam, że wysoko levelowych lokacji nie mam ściągniętych, bo nie ma kiedy grać ostatnio, więc jeszcze parę gigsów by doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są niskie, ale w sumie nie ma się co dziwić, bo graficznie gra prezentuje się przeciętnie. Rzadko zwracam uwagę na jakość oprawy, bo to nie ona decyduje o tym czy gra jest dobra czy nie, ale jednak sądze, że MMO osadzone w jednym z najlepszych uniwersów, za trzeba będzie płacić miesięczny abonament powinno wyglądać lepiej niż przeciętnie. W końcu ma to być też zabójca cukierkowego WoW-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że tu wszyscy info z pierwszej ręki...
jak czegoś nie wiecie to nie wypowiadajcie się...

@Magok
grafika z kotora 1? :D gdzieś ty taka widział??? lol? chcesz zobaczyć prawdziwą grafikę to zobacz sobie na prawdziwe ss-y z beta gry... jak to jest kotor 1 to chyba żyjemy w innym świecie...
nic nie możesz zarzucić grafie swtora... bo jest lepsza niż zapowiadali!!

zainstalowana gra zajmuje około 30gb ale to na razie wersja beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sa ogromne, wiadomo ze bedzie dobrze dzialac podczas questow, ale taki WoW potrafi ostro przycinac na swietnym sprzecie na rajdach 25 osobowych gdy masz mnostwo addonow i najwyzsza jakosc grafiki (ktora przypominam zostala podbita w Cataclysm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:17, achapski napisał:

grafika z kotora 1? :D gdzieś ty taka widział??? lol? chcesz zobaczyć prawdziwą grafikę


KotOR
http://www.rpgfan.com/pics/starwars-kotor-xbox/sw-kotor-xbox-18.jpg

tOR
http://s.cdaction.pl/obrazki/star-wars-the-old-republic-90-minutowy-gameplay_1743i.jpg

Jasne że tOR wygląda trochę lepiej ale bez przesady... mogli się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:23, mlodyzgred napisał:

Raczej ciężko jest porównywać jakość grafiki według screenów na którym jeden pokazuje
piękny krajobraz a drugi... kawałek ścieżki.


Z punktu widzenia kompa to jest jednak bardziej skomplikowana sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:54, Ferago napisał:

WoW nie potrzebuje zabujcy konkurenta. WoWa zabili producenci wysłuchując płaczących
dzieciaków na forach.


I myślisz, że Bioware w swoim queście, polegającym na zachęcaniu "CoD crowd" do swoich gier będzie lepsze? Bo ja sądzę, że będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:57, Magok napisał:

> Myślę że pojemność na dysku ma tu najmniejsze znaczenie , Age of Conan ma około
8 i jest
> bardzo ale to bardzo przyzwoitą produkcją.

A nie 25GB?

28 GB.Mam ja zainstalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować