Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III dopiero we wrześniu?

23 postów w tym temacie

Phobos_s
Przewodniczący
25.07.2011, 12:10

Ciekawe jak będzie można się załapać na te bata-testy? :)

--------------------------------------------------------------------------------
Wystarczy kupić oryginalną grę Blizzarda i zarejestrować ją na battle.net, a później w opcjach mamy interesujące nas światy gier blizz i bety do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

musisz założyć konto na http://eu.battle.net/en/ dodać minimum jedna grę blizza ( nawet triala wow''a) wejść w zakładkę beta testera, ściągnąć program który przeskanuje Twoja konfiguracje komputera, pozaznaczać w których testach chcesz brać udział, wszystko zaakceptować i modlić się o klucz do bety D3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 12:10, Phobos_s napisał:

Ciekawe jak będzie można się załapać na te bata-testy? :)



Jako zwykły śmiertelnik musisz mieć konto na battalnet i wypełnić wszytko w "ustawienia profilu beta testera" i liczyć na szczęście że dostaniesz key do bety. Zapomniałem że musisz posiadać minimum 1 tytuł Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to ktoś wierzy HSowi? To gościu który twierdził, że Kayle (postać z LoL''a) jest OP po jednym z patchy, a w rzeczywistości nawet nie była ruszana. Nie neguję jego skilla w LoL''u, ale to jest troll i nic więcej.

Taki z niego progamer jak z koziej rzyci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za wyjaśnienie :) Na b.net bardzo rzadko zaglądam więc zupełnie zapomniałem, że tam jest profil testera.
To jak wrócę z pracy to sobie to wypełnię i zobaczymy, może mnie wylosują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu dopiero ją zapowiedzą, beta rozpocznie się w grudniu a w połowie następnych wakacji dostaniemy podstawkę. Na pozostałe dwa dodatki trzeba będzie sporo poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 13:25, SarenkaB napisał:

W sierpniu dopiero ją zapowiedzą, beta rozpocznie się w grudniu a w połowie następnych
wakacji dostaniemy podstawkę. Na pozostałe dwa dodatki trzeba będzie sporo poczekać.


Dodatki będą wychodzić co 2 lata i każdy będzie kosztował 150zł lub więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak diablo 3 wyjdzie wtedy, kiedy będzie "done" ;D
a znając blizzard może to zająć jeszcze cholernie długi kawał czasu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WooW. Przełom!!!!!!. Czyżby ??
Miłe zaskoczenie, ale i tak nie wierze. W tej kwestii jestem niczym Niewierny Tomasz :D. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę, albo nie będzie 110% pewnej informacji... Czyżby kolejna plotka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że beta nie będzie dla wybrańców, którzy opłacają regularnie abonament WoWa. Oby StarCraft II i parę starszych gier na koncie do tego wystarczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować