Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złóż dwa pre-ordery na Renegade Ops, a otrzymasz aż cztery egzemplarze gry; nowy trailer

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

SEGA przygotowuje specjalną promocję dla pecetowców, którzy złożą przedpremierowe zamówienia na Renegade Ops – będzie można zaoszczędzić aż 90 zł. Zainteresowani?

Przeczytaj cały tekst "Złóż dwa pre-ordery na Renegade Ops, a otrzymasz aż cztery egzemplarze gry; nowy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, popatrzyłem jeszcze na date wydania... no i znowu wrzesień. Czy wydawcy nie znają innych miesięcy? :D
Mam chyba przynajmniej 4 preordery datowane na wrzesień tego roku. Przynajmniej cena nies jest jakoś wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: zamówisz przed premierą dwa egzemplarze pecetowej wersji Renegade Ops, a SEGA za darmo w dniu debiutu produkcji wyposaży Cię w kolejne dwie jej kopie, byś mógł łatwiej skompletować skład do czteroosobowego co-opa.

Czytam i nie wierzę co czytam... czy kogoś tam po... gięło do końca ?
Na co, pytam się na co, na jaki wał, komukolwiek 4 sztuki tej samej gry ? Ba pójdę dalej, na jaką cholerę komukolwiek dwie sztuki tego tytułu [czy każdego innego] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:40, Pietro87 napisał:

Na co, pytam się na co, na jaki wał, komukolwiek 4 sztuki tej samej gry ? Ba pójdę dalej,
na jaką cholerę komukolwiek dwie sztuki tego tytułu [czy każdego innego] ?


Po to żeby grę sprzedać na allegro xD Albo można dać komuś w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:40, Pietro87 napisał:

Sprawa jest prosta: zamówisz przed premierą dwa egzemplarze pecetowej wersji Renegade
Ops, a SEGA za darmo w dniu debiutu produkcji wyposaży Cię w kolejne dwie jej kopie,
byś mógł łatwiej skompletować skład do czteroosobowego co-opa.


Czytam i nie wierzę co czytam... czy kogoś tam po... gięło do końca ?
Na co, pytam się na co, na jaki wał, komukolwiek 4 sztuki tej samej gry ? Ba pójdę dalej,
na jaką cholerę komukolwiek dwie sztuki tego tytułu [czy każdego innego] ?

Yyy... a dlaczego jednej ? WG. mnie promocja jest genialna bo można kupić grę za 1/4 jej faktycznej ceny ( wystarczy że skrzykną się 4 osoby i zamówią 2 egzemplarze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:40, Pietro87 napisał:

Sprawa jest prosta: zamówisz przed premierą dwa egzemplarze pecetowej wersji Renegade
Ops, a SEGA za darmo w dniu debiutu produkcji wyposaży Cię w kolejne dwie jej kopie,
byś mógł łatwiej skompletować skład do czteroosobowego co-opa.


Czytam i nie wierzę co czytam... czy kogoś tam po... gięło do końca ?
Na co, pytam się na co, na jaki wał, komukolwiek 4 sztuki tej samej gry ? Ba pójdę dalej,
na jaką cholerę komukolwiek dwie sztuki tego tytułu [czy każdego innego] ?

o rety, to bardzo proste, to samo bylo np. przy borderlands
jeden kupuje te 4 gry, na 1 sam gra, 3 pozostale podarowuje na steamie 3 znajomym, 3 znajomi oddaja mu 3/4 ceny i kazdy ma gre za 50% ceny, nawet nie musza sie znac, zaloze sie, ze wielu ludzi bedzie sie umawiac na "zbiorowe" zakupy z nieznajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2011 o 20:52, blazenek napisał:

Po to żeby grę sprzedać na allegro xD Albo można dać komuś w prezencie.


Tylko własnie.. po co ? Na jaką cholerę mam to potem sprzedać [o zgrozo może nawet taniej jak nie będzie chodliwa] na allegro ? Na co komu dodatkowy kłopot.

Pół biedy z obdarowaniem kogoś [co z reszta było od początku jedyną rozsądna drogą], ja się najzwyczajniej pytam, na co przeciętnemu graczowi taka promocja ? Jest to kompletnie bezużyteczne w mojej opinii, już chyba więcej pożytku było by z jaki darmowych gównianych dlc, breloka, pendrivea albo innego szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować