Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Kto pisze na forum (rangi)

23 postów w tym temacie

Moze temat denny albo byl ale tak sie zastanawiam...
From the begining.
Wiecie tak sie zastanawiam patrze na wiekszosc postow przegladam tematy i co widze ze wiekszosc osob ktore sie wypowiadaja to Przodownicy, Brygadzisci, i Delegaci. Czyz to nie jest zastanawiajace?? Bardzo malo obywateli albo robotnikow widze. Czyzby malo nowej krwi naplywalo?? ^^ Czy moze te rangi tak szybko skacza??

A to do osob ktore zara na mnie naskocza ^^ I osob ktore pisza na tym forum tylko po to by komus do ogona sie dobrac jak Kaczynscy co dialogu nie potrafia prowadzic. :]
I zara bedzie ze temat niepotrzebny ze temat na dobra sprawe tylko by cos bylo.
Inni naskocza pisz o czyms takim w "Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy na forum" (nie chce odzielic to od tamtego ogolnego chaosu.)
Wiele osob pisze nowe tematy by zapytac na konkretny temat konkretna wypowiedze i nie pisac posta ktory zaginie w gaszczu zapchanego topicu. I ci ludzie mysla napisalem w duzym temaci moze ktos odpowie wiele osob tak mysli i duza ilosc sie zawodzi. Wiec stawiaja wlasny temat. Wiec prosze nie naskakujcie na nich. Zeby patrzeli na inne topici i tam zadawali pytania tylko napiszcie odpowiedz jak znacie. :]
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Och alez zem sie rozpisal i nawet nie na temat. eh Taki wywod w nieodpowiednim temaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna by to było podpiać do "obywatel a co wyżej"... A wg mnie najwięcej przodowników i brygadzistów jest ponieważ z obywatela i robotnika bardzo szybo si awansuje ( mi zajeło to jakieś 3 tyg.) , a już z przodownika wyżej awansowac to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 20:25, Marcin-91 napisał:

Mozna by to było podpiać do "obywatel a co wyżej"... A wg mnie najwięcej przodowników i brygadzistów
jest ponieważ z obywatela i robotnika bardzo szybo si awansuje ( mi zajeło to jakieś 3 tyg.)
, a już z przodownika wyżej awansowac to problem.

Haha no coz pierwszy przyklad co odstepem oddzielilem "A to do osob ktore zara na mnie naskocza ^^..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jestem obywatelem, bo przez pewien dość długi z resztą czas nie było mnie na forum, a w międzyczasie zmieniło się troche i zaczynałem od zera, a poza tym Ci , którzy mają wyższe rangi pracują sobie na to przez to że mają coś do powiedzenia i robią to - oczywiste: dużo piszesz (stąd tyle postów delegatów, przewodniczących...), wysoka ranga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:03, ArtuRPGpl napisał:

ja jestem fajnym przykldem na rangi:) ale zabardzo to one mnie nie obchodza

Faktycznie ciekawy :) Awanse i spadki. Ale mnie również srednio interesuje status na forum. Bardziej się liczy to co kto ma do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 20:22, WolfClub napisał:

/.../


W ogóle nikt nie powinien pisac postów, w których upomina - od tego sa Moderatorzy i WCALE nie trzeba im pomagać.
Ludzi przybędzie - nie martw się. Mnie dziwią inni ludzi - którzy spamują i wyzywają innych, a jak się ich degradnie to się cieszą - antyfani gram.pl ?
Nie podoba Ci się forum to nie pisz, bo nie widze jaką satysfakcję da Ci degrad. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:03, ArtuRPGpl napisał:

ja jestem fajnym przykldem na rangi:) ale zabardzo to one mnie nie obchodza

ale za coś musieli cię zdegradować, więc jeśli zrobili to słusznie (a tak raczej było) to twoja ranga świadczy o twoim zachowaniu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze forum mozna skonstruowac troche inaczej :
awanse za faktyczna udzielona pomoc drugiej osobie(jesli ktos pomogl osobie pytajacej zbiera za to pkt.)
tematy do konkretnych gier i rozbite na podtematy pomoc tech itd.narzucone z gory na ktorych mozna zapytac ...
po co tyle tych tematow?? zeby wiare przyciagnac?? i zamykac tematy i odsylac na kazdym kroku do innych?? czy ktos z nas przesledzil choc jeden caly temat zawierajacy 567 str ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:08, cruzer napisał:

Ja wywrotowiec..ale to przez jeden temat na forum...:)Sorry wszystkich...ale musiałem...

A co zrobiłeś i za co ci się oberwało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jam jestem robotnikem i jestem z tego dumny :D - a jeśli chodzi o te rangi to najwięcej chyba obywateli i przodowników jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tym forum juz pół roku i jestem nadal przodownikiem. ktos kiedys napisal ze to jaki sie ma status nie zalezy od ilosci postów ale od cvzasu bycia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować