Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza otwarta beta League of Legends dla polskich graczy

17 postów w tym temacie

Zmieniasz w kliencie wersję językową na polską tak samo jak regiony.

W polską wersję LoLa można było już grać od dłuższego czasu zmieniając jedną linijkę w plikach gry. Dla kogś kto grał w wersję oryginalną, ta jest dość pocieszna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie PL jezyka w Guild Wars bylo porazka, tutaj pewnie bedzie podobnie ;p Nie gram w LoLa, ale Ci co graja, spodziewajcie sie duzej ilosci dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@luzac Właśnie to samo chciałem napisać :P
Polski tutaj jest zrobiony bardzo dobrze, a dzieci były zawsze, są i niestety będą. Najlepsi są wyzywający od cheaterów, podczas gdy sami nie potrafią grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja podziękuję zostanę przy wersji ang. Po tym co słyszałem na youtube to już przy Annie musiałbym się pochlastać a przy Corkim to prawie zawału dostałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie głosy zamiatają. Pokażcie mi inną grę F2P EU/US, żeby ktoś stworzył naszą ojczystą lokalizację na tak wysokim poziomie. Jedynie co to wolałbym ANG napisy skilli/itemów i polskie głosy - wtedy bylbym w 100% zachwycony. Grę dolecam wszystkim, którszy z gatunkiem MOBA nie mieli doczynienia a chcieliby spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wrócę do LoLa (w którym notabene mam multum skinów i przegranych godzin :)) na początku sezonu drugiego. Gra była by idealna, jednak całkowita zależność od członków drużyny jest niesamowicie wkurzająca, dlatego przestałem w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na youtubie filmik z wypowiedziami championów i powiem... że to jest porażka. Głosy kompletnie źle dobrane, nie pasujące do postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 18:05, tosz napisał:

mam tą grę ale po angielsku, co trzeba zrobić aby była po polsku ?


Wybor jezyka chyba jest w launcherze przy zmianie regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie bezpłatnych gier MMO na nasz język to porażka... I nie chodzi mi o to, że translacje są źle wykonywane... Grałem i w sumie wciąż gram w Guild Wars od premiery. Do roku bodajże 2007 było gites. Polscy gracze reprezentowali przyzwoity poziom intelektualny oraz kulturowy. Niestety, po przetłumaczeniu grę zalała fala debili, tzw (w języku GW) dzieci Kama. Od wydania tłumaczenia nie spędziłem na polskich dysach więcej niż godzinę, szkoda na to czasu i nerwów.

W tą grę nie grałem i grał nie będę. Powód? Mangowa grafika. Gram w HvsA (warcraft III, mapa podobna do DOTA''y) i może skuszę się na Heroes of Newerth. Mam nadzieję, że nikt nie przetłumaczy tego tytułu na nasz ojczysty język, zwłaszcza że od paru dni gra jest bezpłatna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować