Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Need for Speed: The Run chwalą silnik Frostbite i wskazują platformę przewodnią

9 postów w tym temacie

Ciekaw jestem co z tej gry będzie, ale trochę się obawiam o jakość końcową... Zobaczymy. Może kupię to, może Drivera, a może nic, jeśli obie będą śrenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra grafika, grafiką, a co z grywalnością? Twórcy tworzą gry coraz ładniejsze, ale zarazem coraz bardziej sztampowe i nudne. Grałem w kilka ostatnich NFS''ów i może faktycznie bawią przez kilka pierwszych godzin, ale potem nie chce się nawet do nich wracać. Podobnie jest z wieloma nowymi produkcjami... Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie być tak źle z tą platformą przewodnią... ale tam... mi tam ogólnie ta część się podoba jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dobry NFS to IMO Carbon, potem wybiły się tylko Shifty. W HP nie grałem.

PS3 platformą przewodnią? Myślę, że na "czarnuchach" nie wycisną wiele więcej niż na X360. Na PC na pewno, ale na PS3? Dziwne podejście, tym bardziej że na X360 jest najlepsza sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 20:30, sinir napisał:

Dziwne podejście, tym bardziej że na X360 jest najlepsza
sprzedaż.


W tym przypadku może być inaczej. Nie oszukujmy się, Forza na Xboksie wciągnie The Run''a nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować