Zaloguj się, aby obserwować  
Wiktor_Cegla

Czasgry.gram.pl - sprawdź, na ile Ci wystarczy nowy tytuł!

237 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2012 o 11:49, Laid_back napisał:

Jest inne logowanie na czasgry i LOLe i faktycznie czasami tak się zdarza... Trzeba się
wtedy wylogować na głównej gram.pl i zalogować na czasgry.


Bez sensu... Nie możecie tego jakoś zintegrować, jak sklep i forum czy gramsajty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<service><result>false</result><text>Syntax Error in template "/srv/gram/hosting/czasgry.gram.pl/templates/Header_Glowna.tpl" on line 198 "{include file=facebookBody.tpl}" - Unexpected ".", expected one of: "}" , " " , ATTR</text></service>

;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale nie o to mi chodzi.

Gdzie odczytać ile czasu zajęło mi przejście Baldur''s Gate (u mnie w pilkach, w samej gierce - gdzie to jest podane?), bo będę chciał dodać nowy wpis w sekcji "czas gry".
Skąd odczytaliscie i podaliscie swoje czasy (bo "na oko" nie jest wiarygodne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra nie ma wbudowanego licznika, to podaje się na oko. Ja np. mam plik w notatniku i po każdej sesji z gra zapisuję ile mi to mniej więcej zeszło, na koniec sumuję. Ale np. ze Spellforce miałem tak, że sprawdzałem godziny save''ów i liczyłem różnicę między pierwszym a ostatnim w jednym dniu i wychodziło ile mniej więcej grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na potrzeby dyskusji wszedłem chciałem sprawdzić jaki jest średni czas przejścia poszczególnych CoDów i zawiodłem się trochę tym działem. Ludzie wrzucają tam czasy łącznie z graniem w multi, przez co średnia np. CoDa 4 to coś koło 22 godzin. Nie można tego jakoś posegregować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 19:34, jakubcjusz napisał:

Czy "czasgry" wysiadł? Nie idzie się tam zalogować i dodać czasu.

Spróbuj się wylogować na forum i zalogować na czasgry. Miałem podobny problem swego czasu ale ostatnio jest ok, teraz nawet jestem dalej zalogowany po przejściu do tamtej sekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 19:44, ManweKallahan napisał:

Spróbuj się wylogować na forum i zalogować na czasgry. Miałem podobny problem swego czasu
ale ostatnio jest ok, teraz nawet jestem dalej zalogowany po przejściu do tamtej sekcji.


Faktycznie zadziałało. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z czasami Splinter Cell Blacklist, mamy 2 pozycje tak się nazywające i w obu nie ma żadnych wyników, a opis w zakładce brzmni "Splinter Cell: Blacklist - Ein Action-Spiel in der dritten Person-Perspektive."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się Crysisa, gdy spróbujemy kliknąć w ten tytuł włączy nam się coś w stylu "Crysis + Crysis 2 + Crysis 3", gdzie nie ma podanych żadnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować