Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mroczne oblicze Diablo III - brak wsparcia dla modów, stałe połączenie z siecią wymagane

212 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 15:38, palpatine napisał:

Takie czasy- granie offline to nisza, która nie ma przyszłości i szkoda marnować na nią
czasu.


Mów za siebie, a nie w proroka się bawisz...bez urazy. Niech pomyśle ilu moich znajomych nawala non stop online... Żaden! Wszyscy wolą dobrego singleplayera. Osobiście pogrywam w Day of Defeat i czasami CS jak się trafi fajna ekipa i w Shoguna 2. Ale i tak wolę dobrą fabułę w offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:45, EjPii napisał:

Teraz Steam i WoW (czyli internet) ratuje PC przed
upadkiem i trzyma go mocno.


Sorki, ale skąd żeś to wytrzasnął? Steam ratuje PC? Normalnie masakra...

Dnia 01.08.2011 o 16:45, EjPii napisał:

Jak ktoś nie ma internetu na swoim PC to powinien się zastanowić
nad tym.


Wolność wyboru. Może komuś to do życia nie jest potrzebne? Jak ktoś nie ma roweru to tez powinien powaznie o tym pomyślec. Jak ktoś nie ma dzieci to co? Tez coś z tym musi zrobić. Każdy niech decyduje sam za siebie.

Ps. Odpuszcam sobie Diablo 3, bo grywam tylko w singleplayer więc leje na stałe podłaczenie do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:38, mronoth napisał:

w sumie to spoko, sciagnie sie cracka tak jak do starcrafta2, zapomnialem juz o tym :P


Czyli masz piracka wersje StarCraft II? I juz zapowiadasz, ze sciagniesz piracka wersje Diablo 3? Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 22:27, macman78 napisał:

Ps. Odpuszcam sobie Diablo 3, bo grywam tylko w singleplayer więc leje na stałe podłaczenie
do netu.

Witaj.
Cóż za małostkowe myślenie. Własnie najlepszą frajdą w Diablo jest granie po BN. Single Player przechodzi się tylko wyłącznie jeden jedyny raz. [Na poszczególnych poziomach trudności no i różnymi postaciami] Przede wszystkim w D][ potem już nie było tej frajdy. BN ją lepiej karmi. No chyba, że ktoś levelował na umór i monotonnie klikał w potwory by zobaczyć jak szybko zabije Diablo na hellu czy Baala. Nic nie jest jeszcze potwierdzone z tym. Nie zdziwiłbym się gdyby to uległo zmianie przed premierą. Wątpię żeby tą grę rzeczywiście można by było grać tylko w trybie on-line nawet po single player... ileż można to wałkować.....
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 22:42, Wojman napisał:

> w sumie to spoko, sciagnie sie cracka tak jak do starcrafta2, zapomnialem juz o
tym :P

Czyli masz piracka wersje StarCraft II?

nie

Dnia 01.08.2011 o 22:42, Wojman napisał:

I juz zapowiadasz, ze sciagniesz piracka wersje
Diablo 3?

nie, gdzie ja cos takiego napisalem?

Dnia 01.08.2011 o 22:42, Wojman napisał:

Do widzenia - BAN


haha zabawni sa tutaj moderatorzy, banuja przez wlasne bezpodstawne domysly, a jak ktos sie chwali wprost ze sciagnal nielegalna bete deus exa to nic nie robia, gratuluje glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 23:16, Braveheart napisał:

Witaj.
Cóż za małostkowe myślenie.


Witam. Wstęp rewelacja. Posmiałem się troszkę ;)

Dnia 01.08.2011 o 23:16, Braveheart napisał:

Własnie najlepszą frajdą w Diablo jest granie po BN. Single
Player przechodzi się tylko wyłącznie jeden jedyny raz. [Na poszczególnych poziomach
trudności no i różnymi postaciami]


Czyli nie jeden raz, bo gra jest liniowa. Przechodząc nawet innymi postaciami na dodatek każdą na różnych poziomach trudności to już przechodzi się wiele razy.

Przede wszystkim w D][ potem już nie było tej frajdy.

Dnia 01.08.2011 o 23:16, Braveheart napisał:

BN ją lepiej karmi. No chyba, że ktoś levelował na umór i monotonnie klikał w potwory
by zobaczyć jak szybko zabije Diablo na hellu czy Baala. Nic nie jest jeszcze potwierdzone
z tym. Nie zdziwiłbym się gdyby to uległo zmianie przed premierą. Wątpię żeby tą grę
rzeczywiście można by było grać tylko w trybie on-line nawet po single player... ileż
można to wałkować.....


Pozyjemy zobaczymy. Ja jednak nie lubie grać w multi i tyle...cóz zrobić. A uważam, że do grania w single wcale nie jest mi potrzebne połaczenie z netem. Z wiadomości jednak jasno wynika, że nawet w single save będzie zapisywany na serwerze. A to już kicha...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szum informacyjny narobiliście. :D

No to uściślijmy, jasno konkretnie.
Odpada opcja w stylu Open Battle.net, tak?
A czy zostaje klasyczny Single, gdzie będę mógł trzymać swoją postać na dysku twardym i wara wszystkim od niej?
Bo tak naprawdę to nie zostało powiedziane wprost.
Niemniej, jeśli wyjdzie, że nawet grając single, będę musiał pobierać postać z serwera - to podtrzymuję zdania, które wypowiedziałem w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 17:41, Swooneb napisał:

Już widzę te zapłakane twarze pracowników Blizzardu czytających Twój komentarz, no to
mają chłopaki problem :|

Fajnie by było, ale oni mają to wszystko tam, gdzie ja mam ich. Innymi słowy ich to nie interesuje. Z zasady nie gram w nic multiplayer. No chyba, że jest to jakiś fps. A stałe połączenie internetowe wymagane do gry w singla - no chyba im się coś pomyliło. Ja tego nie zamierzam akceptować. Tak wiem, że jedna sprzedana kopia gry w tą czy w tamtą stronę różnicy nie robi, ale ja przynajmniej będę miał satysfakcję, że nie dałem na sobie zarobić firmie, która wprowadza durne wymagania do gry singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm po pierwsze jak już pisałem w innym newsie na prawdę nie rozumiem tylu wrzasków. Tak są ludzie którym net nie działa stabilnie... jak by ich zebrać razem to może nawet by się większą wioseczkę uciułało :P.

Poza tym dla tych wszystkich którzy wrzeszczą już jak to od daawien dawna widzieli, że Blizz idzie w kierunku kasy (bo jak rozumiem charytatywnie mają pracować), Blizz wbrew pozorom potrafi słuchać graczy i jeżeli takie krzyki będą też na oficjalnym forum to mam dziewne przeczucie, że jeszcze kilka spraw się tutaj zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrobią tego jak w SC 2 czyli postać (main która nas reprezentuje) + savy na PC/Mac i na serwerach Blizza to fakt będzie dziwnie ale co zrobić ich piaskownica ich zabawki.

Ps. mronoth w końcu dostał bana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga część newsa jest nie prawdziwa:

There is offline single player, but it''s something we''re going to attempt to discourage as best as possible.

A lot of us, myself included, and probably a lot of you and your friends had the exact same Diablo II experience. You get the game, start playing, your friend says let''s try co-op, and when you log in your characters aren''t there. After a slight freakout moment and potentially some use of Webcrawler to search the World Wide Web with Netscape 6, you realized or figured out that you had to start over. That''s actually an experience that can cause someone to stop playing the game. Maybe you or I let out a huge sigh, and maybe a brief mourning period after realizing the last 60 hours were completely wasted, but we pressed on. That''s not the case for everyone. Maybe most people. I actually refused to start over for a while and continued on in single-player before finally jumping on Battle.net. Who knows what a lesser man would have done... ;)

So, if we can get people online and creating character on Battle.net from the get-go, there''s less chance of that catastrophe. But there''s still a play offline option, if you should need it.

Bashiok. Źródło http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27387874231&pageNo=1&sid=3000#16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHHUHAUHAUAHAUHUHAUHA <----- już mogę się przestać śmiać ?? [wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać]
Teraz tak na serio.
Wiedziałem, że coś jest nie taki to nie będzie tak jak w newsie gram.pl podało. Bashiok <--- główny Blizzard Poster odrobinę rozjaśnił marudom, krzykaczom przede wszystkim tym co tu panikę i paranoje siali umysł :-)
Ale wiadomo starzy Pro Gamerzy z wygranego już Diabełka ][ nie wątpią i nie muszą się martwić. Znają się na rzeczy ;-)
Pozdro dla prawdziwych graczy.

EDIT:
@Principes

I co z tego ? :D ja w nią bardziej wierzę nić w to co podali na gramie :-)
PS: Tnij cytaty =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 09:19, sirdoom napisał:

Druga część newsa jest nie prawdziwa:

There is offline single player, but it''s something we''re going to attempt to discourage
as best as possible.

A lot of us, myself included, and probably a lot of you and your friends had the exact
same Diablo II experience. You get the game, start playing, your friend says let''s try
co-op, and when you log in your characters aren''t there. After a slight freakout moment
and potentially some use of Webcrawler to search the World Wide Web with Netscape 6,
you realized or figured out that you had to start over. That''s actually an experience
that can cause someone to stop playing the game. Maybe you or I let out a huge sigh,
and maybe a brief mourning period after realizing the last 60 hours were completely wasted,
but we pressed on. That''s not the case for everyone. Maybe most people. I actually refused
to start over for a while and continued on in single-player before finally jumping on
Battle.net. Who knows what a lesser man would have done... ;)

So, if we can get people online and creating character on Battle.net from the get-go,
there''s less chance of that catastrophe. But there''s still a play offline option, if
you should need it.

Bashiok. Źródło http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27387874231&pageNo=1&sid=3000#16


Wypowiedź z PAŹDZIERNIKA 2010 ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:38, Principes napisał:

Wypowiedź z PAŹDZIERNIKA 2010 ROKU.

Faktycznie :P Z jakiegoś powodu nie zwracam uwagi na daty i zawsze mnie zaskakuje, że ludzie tak odkopują stare tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi w jakim świecie żyjesz :)? Odkąd Blizz wypuścił WoW''a i został przejęty przez Activison czyli od jakis 2006r. przestał dbać o graczy tylko o kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:26, Braveheart napisał:

Prawdziwy gracz ;-). Nie ma co... jak już skończysz grać singla to daj znać. zaszponcimy
razem po BN . Mówisz masz brata to już będzie nas trzech ]:->


Czterech jeśli mógłbym dołączyć ;)

Kilka nieodpowiadających mi rzeczy nie obrzydzi mi Diabełka!
Czekam na EK ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wypowiedź z PAŹDZIERNIKA 2010 ROKU.

Do NIEKTÓRYCH i tak nie dotrze, że cześć założeń może się w trakcie produkcji kompletnie zmienić, a niektóre obietnice i deklaracje, z różnych powodów zostaną zwyczajnie niedotrzymane.

@Braveheart,

I co z tego ? :D ja w nią bardziej wierzę nić w to co podali na gramie :-)

Jak Ci ktoś znajdzie prywatne nagranie z jakiejś imprezy u Bashioka, gdzie w 2002 r., przy wódce się wypowiadał, że po wielkim sukcesie Diablo 2 już pracują nad kontynuacją, a premiera będzie gdzieś w 2004 r., to też będziesz w to wierzył, czy bardziej we FAKT, że gry jeszcze nie ma :) ?

Bo zdaje się, że NEGUJESZ RZECZYWISTOŚĆ i żyjesz w jakimś alternatywnym świecie, gdzie stare, dawno już nieaktualne informacje mają pierwszeństwo przed newsami.

A sam news o wymaganym ciągłym połączeniu z siecią, tak dla Twojej informacji również pochodzi od pracownika Blizzarda i jest świeższy niż zarośnięty pajęczynami tekst z października zeszłego roku....


"Podczas konferencji poświęconej Diablo III, która kilka dni temu odbyła się w siedzibie firmy Blizzard, Rob Prado ujawnił, że trzecia część jednej z najsłynniejszych serii hack’n’slash będzie wymagać stałego połączenia z Internetem. Dodatkowo, dowiedzieliśmy się, że wszelkie modyfikacje dedykowane Diablo III będą nielegalne."

Źródło:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=60971

Także, "wierz" dalej, tylko żebyś się po premierze nie zdziwił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować