Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkrótce nowe procesory w Xboksach 360

32 postów w tym temacie

Czyżby gigant z Redmond uczył się od SONY? Jak by jednak nie było - widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm… takie „akcje” świetnie pokazują, że nie warto kupować konsoli na pierwsze „Boom” – zawsze lepiej jest się wstrzymać i poczekać aż producenci wprowadzą poprawki ( to samo było z PSP – pierwsi nabywcy mieli problemy z nieodskakującym klawiszem, martwymi pixelami itp ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie doszło jednak w żadnym wypadku do sytuacji, w której jakieś gry działały by gorzej na starszych
> egzemplarzach.

powinno być "działałyby"

wiem, czepiam się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ostatnio XBoxa 360 w sklepie... ale to male! Myslalem, ze wieksze, po tym jak ludzie pisali, ze kobyla. A ten WIELKI zasialacz? Jaki on wielki? Moze ja mam inna skale, ale to to male jest.

A do tematu: juz teraz sa patche na gry na X360, przez co gry z zalozenia do pudelka sa pakowane w stanie "gralnym" i nic wiecej, bo tworcy zakladaja, ze sobie potem patcha wydadza i bedzie fajnie. Jak na PC sie robi.
A niedlugo to bedzie tak: Requirements: XBox 360 #5 and above (excluding #12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noi XBOX sie rozpedza ^__^ jak dlamnie to bym go kupic tylko jej jak narazie nie chce ;] zobaczycie jak wyjdzie PS3[jak wogule wyjdzie] to XBOX nie bedzie wcale gorszy bo takimi zmianami bedzie i moze lepszy a jaka narazie to PS3 daleko w tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:10, Crusader.et napisał:

A co z tymi co zakupili poprzednia wersje konsoli moze jaki upgrade darmowy ???


Jasne. Plus dożywotnia gwarancja obejmująca także uszkodzenia mechaniczne i serwis który dotrze do Ciebie (za darmo) w ciągu 3 godzin od zgłoszenia usterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 13:21, El Puno napisał:

powinno być "działałyby"

wiem, czepiam się ;P


Nie, nie czepiasz się. Masz rację. Mój błąd i to z kategorii tych najgorszych - bo nie literówka ale bezsprzecznie błąd językowy. W ramach pokuty przyjmę dziesięć razów nogą od krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze juz teraz wiadomo ze najlepsza pod wzgledem specyfikacji bedzie PS3 ale mozliwe ze zmienia co nieco (moze bedzie taak jak w PC ze mozna wymieniac podzespoly) gdy technologia posuniesie naprzod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie osoby, którym przeszkadza to, że będą produkowane mniejsze układy scalone dla Xboxa 360. Dla graczy oznacza to m.in. szybszy spadek cen, mniejsze problemy z przegrzewaniem i mniejszą ilość padniętych konsol. Nie rozumiem, jak można mieć coś przeciwko.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 12:54, The-Darkest napisał:

Az sie boje ile to cudenko bedzie kosztowac:)


Microsoft zapowiada, że cena tej nowej linni konsol będzie tańsza od ich premierowych poprzedników. Koncern tłumaczy ten fakt, że z jednego krzemowego wafla będą teraz mogli zrobić więcej procesorów. Mniejsze rozmiary-> mniej potrzebnego surowca-> spadek ceny:P

Half-Devil > Teraz co roku będzie wychodził nowy X z lepszym "środkiem" (...)

Jeżeli z lepszym, masz na myśli tak jak w tym wypadku bardziej energooszczędnym to ok. Jeżeli natomiast myślisz np. o znacznym zwiększeniu wydajności to się pewnie rozczarujesz. Takie postępowanie jest nie na rękę wydawcom gier. Narazie i tak mają problemy z ogarnięciem wielordzeniowości, napewno nie życzą sobie by do tego doszły również różnice sprzętowe i wymóg sprawdzania gier na różnych konfiguracjach jednej konsoli:P

Crusader.et-> A co z tymi co zakupili poprzednia wersje konsoli moze jaki upgrade darmowy ???

Ciężko byłoby robić upgrade Hardware''u:P Myślę, że Microsoft nic kompletnie nie będzie sobie z tego robił. Osobiście mogę przeżyć to, że czyjś x360 będzie wydzielał mniej ciepła niż mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować