Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xboksowy Wiedźmin 2 przesunięty, akcje CD Projekt RED w dół

21 postów w tym temacie

No i bardzo dobrze CDR! Nie bądźcie rekinami biznesowymi nastawionymi tylko na zysk! Dla Was najważniejszy jest gracz i jego satysfakcja z produktu końcowego! Nie idźcie w ślady joowod, który wydawał mnóstwo bombowych tytułów, ale zabrakło ludziom czasu na ich dopracowanie przez co wychodził bug za bugiem co odstraszało nowych klientów. Jestem dumny, że CDR jest naszą rodzimą firmą, która mimo wszystko zachowuje klasę a nie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tan akurat spadek raczej jest spotęgowany bessą.

Zachowanie tej spółki to jest w ogóle jakiś kosmos. Żadna analiza (AT, AF) nie działają.Dobre wiadomość spółka stoi ba nawet czasem na minus, złe wiadomość spółka na duży minus. Tylko nie piszcie że wszytko w cenie bo to bzdura. Nie mogę się doczekać raportu kwartalnego ;]

Apropos to serwis o giełdzie czy o grach? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> DODO1992

"[...] Jestem dumny, że CDR jest naszą rodzimą firmą, która mimo wszystko zachowuje klasę a nie kasę[...]" - bo tam nie pracujesz i to nie Ty oczekujesz tej kasy z wpływów. Oczywistą, realną przyczyną przesunięcia terminu wydania jest proces o prawa wydawnicze a nie jakieś banie mydlane o dopracowywaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na wersję konsolową , ale zrezygnowałem i kupuję na PC . Nie chce mi się pół roku czekać.

Po co podawać datę premiery , a później wyskakiwać z półrocznym opóźnieniem podająć jako przyczynę potrzebę dopracowania gry . Dla mnie to kit . Gdy zapowiadali grę na jesień to już wiedzieli że nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 12:06, fenix00 napisał:

Ja czekałem na wersję konsolową , ale zrezygnowałem i kupuję na PC . Nie chce mi się
pół roku czekać.

Po co podawać datę premiery , a później wyskakiwać z półrocznym opóźnieniem podająć jako
przyczynę potrzebę dopracowania gry . Dla mnie to kit . Gdy zapowiadali grę na jesień
to już wiedzieli że nie da rady.


Ja czekałem na nowego Wiedźmina dobre 2-3 lata tylko po to, żeby zrobić i kupić pre-order, odebrać go, zainstalować i dojść do wniosku, że na obecnym sprzęcie gra nie ma sensu. Na obecnych ustawieniach gra wygląda niesamowicie sztucznie i skacze - i tak mój obecny komputer ma prawie 3,5 roku, to już wolę poczekać aż wyjdą wszystkie DLC, filmiki i rozmaite dodatki ciesząc się maksymalnymi ustawieniami. A jest na co czekać:
http://www.youtube.com/watch?v=BexYqaadd3w

A co do newsa, to faktycznie przesadzili z tak wczesną datą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 12:31, R3nO napisał:

> Ja czekałem na wersję konsolową , ale zrezygnowałem i kupuję na PC . Nie chce mi
się
> pół roku czekać.
>
> Po co podawać datę premiery , a później wyskakiwać z półrocznym opóźnieniem podająć
jako
> przyczynę potrzebę dopracowania gry . Dla mnie to kit . Gdy zapowiadali grę na jesień

> to już wiedzieli że nie da rady.

Ja czekałem na nowego Wiedźmina dobre 2-3 lata tylko po to, żeby zrobić i kupić pre-order,
odebrać go, zainstalować i dojść do wniosku, że na obecnym sprzęcie gra nie ma sensu.
Na obecnych ustawieniach gra wygląda niesamowicie sztucznie i skacze - i tak mój obecny
komputer ma prawie 3,5 roku, to już wolę poczekać aż wyjdą wszystkie DLC, filmiki i rozmaite
dodatki ciesząc się maksymalnymi ustawieniami. A jest na co czekać:
http://www.youtube.com/watch?v=BexYqaadd3w

A co do newsa, to faktycznie przesadzili z tak wczesną datą.


Wiesz, nie obraź się ale dziwne, że mając stary, 3,5 letni komputer bez zastanowienia zdecydowałeś się na pre-order. Co jak co ale to jednak było do przewidzenia, że gra raczej nie będzie pięknie hulać na troszkę jednak już starawym sprzęcie. Ja czekam na W2 z niecierpliwością. 1kę spokojnie odpalam na laptopie, 2ka już nie da rady więc oczekuję wersji na xa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 12:43, paulen23 napisał:

Co jak co ale to jednak było do przewidzenia, że gra raczej
nie będzie pięknie hulać na troszkę jednak już starawym sprzęcie. Ja czekam na W2 z niecierpliwością.
1kę spokojnie odpalam na laptopie, 2ka już nie da rady więc oczekuję wersji na xa :)


Dziwna to dla mnie sprawa, bo detale przeciez obnizyc mozna ;) -> To zrobia przeciez na Xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 12:46, Zgreed66 napisał:

> Co jak co ale to jednak było do przewidzenia, że gra raczej
> nie będzie pięknie hulać na troszkę jednak już starawym sprzęcie. Ja czekam na W2
z niecierpliwością.
> 1kę spokojnie odpalam na laptopie, 2ka już nie da rady więc oczekuję wersji na xa
:)

Dziwna to dla mnie sprawa, bo detale przeciez obnizyc mozna ;) -> To zrobia przeciez
na Xboxie.


Niestety mój lap nie da rady pociągnąć W2 nawet na ultra very low :( Na xie zagram w minimalnie gorszej oprawie niż na pc ale wiem, że na pewno zagram dlatego trochę ubolewam nad faktem przesunięcia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie dobrze, ale co tam, inwestycja długoterminowa, odbiją się najwyżej po nowym roku. A co do wieśka, też chciałem zrezygnować z wersji na Xksa i brać na PC''ta, ale za chiny nie wiem jak to pójdzie na moim sprzęcie. Niby nowe gierki idą i to bez specjalnej rezygnacji i obcinania ustawień, ale wiesiek może nie iść już tak ładnie.
Ma ktoś rozeznanie jak to pociągnie na procku C2D 3,0 GHz + 4G RAM DDR2 1066 + GPU GF 9800GTX+ (wersja podkręcona)? Tak mniej więcej chociaż ;-) z góry dzięki! Aha, całość siedzi na XPku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 13:00, TheFlyingDutchman napisał:

Ma ktoś rozeznanie jak to pociągnie na procku C2D 3,0 GHz + 4G RAM DDR2 1066 + GPU GF
9800GTX+ (wersja podkręcona)? Tak mniej więcej chociaż ;-) z góry dzięki! Aha, całość
siedzi na XPku.


Na średnich powinieneś pograć ;)
Ja na procku 1,8 czterordzeniowym, 6 GB ramu oraz karta graficzna Radeon HD 6650M 1GB gram na średnich, trochę przycina, bo grafika nie jest najwyższej półki ale grać się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 13:03, Isildur napisał:

Na średnich powinieneś pograć ;)
Ja na procku 1,8 czterordzeniowym, 6 GB ramu oraz karta graficzna Radeon HD 6650M 1GB
gram na średnich, trochę przycina, bo grafika nie jest najwyższej półki ale grać się
da ;)


Dzięki za info ;-) w takim razie pozostaje chyba wybrać się w końcu na zakupy bo czekanie na wersję na Xksa mnie nudzi już, a po przesunięciu to już w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 12:02, RobsonAmbro napisał:

Tan akurat spadek raczej jest spotęgowany bessą.

Zachowanie tej spółki to jest w ogóle jakiś kosmos. Żadna analiza (AT, AF) nie działają.Dobre
wiadomość spółka stoi ba nawet czasem na minus, złe wiadomość spółka na duży minus. Tylko
nie piszcie że wszytko w cenie bo to bzdura. Nie mogę się doczekać raportu kwartalnego
;]

Spadek zaczal sie prawie tydzien przed tym newsem. Wiem, bo mam troche ich akcji i na razie siedze z reka w nocniku i czekam, az zaczna rosnac - wtedy dokupie. Ale faktycznie, analizy w przypadku CDRED mozna o kant dupy rozbic.
Dzisiaj prawie cala gielda na czerwono i ja nie wroze nic dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3,5 letniego kompa i gram na 1920x1080 z wszystkim oprócz ubera na max - konfortowo, oczywiście po patchu... Wcześniej rozdzielczość mniejsza bo 1280x1024 i chodziło o wiele gorzej... HA! gra chodzi lepiej niż World of TAnks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 12:48, Smuga napisał:

Żeby tylko CPR nie zbankrutowało, bo ja chcę Wiedźmina 3 :p!!!

O to się martwić nie musisz :D nie zbankrutują. Raz akcje idą w dół a raz w górę... to jest tak jak z g**en na kole. Raz jest w górze a raz w dole XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Raz akcje idą w dół a raz w górę... to jest tak jak z g**en na kole. Raz jest w górze a raz w dole XD

Jak na Wojnie: Tu pier***nie tam Tu pier***nie ^^

Prędzej USA ogłosi niewypłacalność niz CDP nam zbankrutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 12:43, paulen23 napisał:

Wiesz, nie obraź się ale dziwne, że mając stary, 3,5 letni komputer bez zastanowienia
zdecydowałeś się na pre-order. Co jak co ale to jednak było do przewidzenia, że gra raczej
nie będzie pięknie hulać na troszkę jednak już starawym sprzęcie. Ja czekam na W2 z niecierpliwością.
1kę spokojnie odpalam na laptopie, 2ka już nie da rady więc oczekuję wersji na xa :)


Nieno, kupowałem raczej high-end i komputer w tamtych czasach był właściwie nie do zdarcia - była wtedy premiera Radka 3870X2, który wygrywał z GTX 8800 ULTRA a był od niego tańszy :P Komputer mieści mi się mniej więcej w zalecanych, tylko problem jest właściwie z optymalizacją W2 i z tym, że zdążyłem się w międzyczasie zaopatrzyć w monitor FullHD, który pogarsza nieco sprawę. Co nie zmienia faktu, że gry mogą ładnie wyglądać jak są sprytnie zoptymalizowane - taki Crysis 2 wygląda dla mnie naprawdę bardzo ładnie, czuć taki filmowy feeling pomimo takiej a nie innej jakości samych tekstur. Poza tym kocham wiedźmińskie uniwersum i nie mogłem gry nie kupić, nawet dla słuchania samego soundtracka. Z tych też powodów, aż tak dziwny zakup nie był :P

No i inna sprawa, że co jak co, ale nie ma to jak oryginalne pudełko z pierwszego wydania, bez jakiś kolorków Extraklasyka czy wszelkiej maści napisów, jaka to gra nie jest jak jest chociażby w W1 EE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować