Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski FPS Hard Reset na nowych screenach

15 postów w tym temacie

Taki staro szkolny shooter :)
Wygląda ciekawie choć krztynę zbyt kolorowo jak dla mnie.
Ale trzymam kciuki. Zawsze to kolejna gra polskiego studia. Mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego jakaś budżetowa pasztetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam takie małe wrażenie że ta gra wygląda jak Painkiller z robotami w roli głównej... ale to tylko wrażenie.

Czekam na jakieś gameplay''e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na początku nasunął się Too Human :-) Gra wygląda ciekawie, niestety tylko na pc. Mam nadzieję że będzie to dobry produkt i że sprzeda się nieźle bo trzymam kciuki za polską branżę gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok, lecz mam pewne obawy że skończy jak UT3. W dzisiejszych czasach raczej nie znajdzie się zbyt wielu miłośników old schoolowych FPSów aby zapewnić sukces komercyjny. To tylko moje przemyślenia... I''m just sayn''... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił byś się. Ja chętnie zagram. Zwłaszcza że gra coraz bardziej zachęca. Mam tylko nadzieje że cena będzie DO 100zł i że zobaczymy tam kilka standardowych giwer jak dwururka itp.
Ja się zawsze śmieje że w starych gierkach, fikuśne bronie powinny być na 6, 7, 8, 9, 0, - i =.
F: nóż
1. Pistolet (najlepiej solidny rewolwer)
2. Karabinek jakiś
3. Strzelba - dwururka która zmiata z powierzchni ziemi
4. Granatnik
5. Wyrzutnia rakiet :-D

Mój ulubiony schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 14:11, sznajder23 napisał:

Muradin_07

kilka dni temu na gram.pl w newsie był zaprezentowany właśnie gameplay z tej gry


To po prostu przegapiłem, będę musiał poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olbrzymi bossowie jak w painkillerze, grafika moze nie najlepsza, ale gameplayem nadrabia

@dariuszp ja bym obstawial 80zl albo mniej bo mowili, ze cena bedzie pomiedzy cena gry indie, a normalna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo bardzo sceptycznego pierwszego podejścia do HR, te screeny są naprawdę fajne. Trzymam kciuki. Pogram z chęcią. Cena chyba nie powinna byc wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować